reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010


Gratuluję!!!!

Super! Trzymam kciuki!!!

Dzięki ja za Ciebie również, kiedy dokładnie testujesz?

Jestem włosy pofarbowane ścięte i było nawet miło dość ;-)

Mam nadzieje że zadowolona jesteś z fryzurki, ja wczoraj byłam i z farbowanie jestem zadowolona ale ze ścięcia już nie, z podciętych końcówek zrobiło się z 6 cm i grzywka za krótka, dziś po przebudzeniu stała na baczność i M się ze mnie śmiał.
 
reklama
Witam was dziewczynki!

Znów wpadłam stęskniona po paru dniach nieobecności. Jestem zalatana i przemęczona i marzę o świętym spokoju.
Wczoraj byłam u gina, 20 dc, wizyta kontrolna czy pękł pęcherzyk, gin robi usg i widzę że coś jest inaczej niż zwykle na monitorze usg, pytam od razu czy coś jest nie tak a on do mnie że pęcherzyk pękł bo jest płyn w zatoce i mam coś grube chyba endo i coś tam jeszcze i ze prawdopodobne że to ciąża. Mało co z tego fotela nie spadłam.
Szybko ochłonełam bo wkońcu powiedział że może więc postanowiłam się cieszyć dopiero po teście który kazał zrobić 4 maja.
Muszę nadrobić zaległości i poczytać co tam u was.

Gratuluję!!!!



Dzięki ja za Ciebie również, kiedy dokładnie testujesz?



Mam nadzieje że zadowolona jesteś z fryzurki, ja wczoraj byłam i z farbowanie jestem zadowolona ale ze ścięcia już nie, z podciętych końcówek zrobiło się z 6 cm i grzywka za krótka, dziś po przebudzeniu stała na baczność i M się ze mnie śmiał.

jestem zadowolona ;-) obciełam suche końcówki i mam teraz takie V zrobione nie trzeba sie dlugo meczyc z ukladaniem rano :)

trzymam kciuki ;-)
 
gratulacje!!!! :)

Erba super że córeczka dostała się do takiej klasy :) ekstra

..a mój młody zapisany jest już do przedszkola! od września rusza! ;) wpisowe zapłacone wszystko załatwione umowa podpisana dziecko szcześliwe my też! :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o korka dobry ten twoj gin ze tak szybko podejrzewa ciaze to ja trzymam kciuki za testa ale tobie pewnie lepiej bedzie zrobic bete a nie czekan na testa

wiesz nie napalam się, wiadomo że za wcześnie ale powiedział że macica mu tak wygląda jak na ciąże że coś tam jest grube, moge mieć nadzieje miał dla porównanie moje usg z poprzedniego cyklu z 19 dc i było zupełnie inne.

Trzymam kciuki za twoje testowanko.
 
wiesz nie napalam się, wiadomo że za wcześnie ale powiedział że macica mu tak wygląda jak na ciąże że coś tam jest grube, moge mieć nadzieje miał dla porównanie moje usg z poprzedniego cyklu z 19 dc i było zupełnie inne.

Trzymam kciuki za twoje testowanko.
dzieki no skoro gin powiedzial ze inne i ciazowe to pewnie tak bedzie ja trzymam za to kciuki :-D
 
Vzść po długiej nieobecnosci :-D
gości pełen dom więc nie mam czasu na net :-( ale myślę co u Was, której się udało itd ;-)
wiesz nie napalam się, wiadomo że za wcześnie ale powiedział że macica mu tak wygląda jak na ciąże że coś tam jest grube, moge mieć nadzieje miał dla porównanie moje usg z poprzedniego cyklu z 19 dc i było zupełnie inne.

Trzymam kciuki za twoje testowanko.
no może Twoja macica się zaczęła rozpulchniać ;-) choć dobre masz podejscie, nie ma co się nakręcać:tak:
ja byłam w 30 dc i gin na usg jeszcze nic nie widziała, w 35 dc był pęcherzyk ciażowy w macicy...test bobo nieniesdki wyszedł blady w 25 dc

dzieki no skoro gin powiedzial ze inne i ciazowe to pewnie tak bedzie ja trzymam za to kciuki :-D
żabka trzymam kcikasy by udało się Wam w tym cyklu

Toska zazdroszczę wizyty i farbowania, ja czekam na razie z oststim do końca 3 mc...podobno niewskazane jest farbowanie na początku :-D

Erba oby Twoje objawy były znaczące &&&&&&:tak:;-)

Maćku trzymam kcuki
 
Vzść po długiej nieobecnosci :-D
gości pełen dom więc nie mam czasu na net :-( ale myślę co u Was, której się udało itd ;-)

no może Twoja macica się zaczęła rozpulchniać ;-) choć dobre masz podejscie, nie ma co się nakręcać:tak:
ja byłam w 30 dc i gin na usg jeszcze nic nie widziała, w 35 dc był pęcherzyk ciażowy w macicy...test bobo nieniesdki wyszedł blady w 25 dc


żabka trzymam kcikasy by udało się Wam w tym cyklu

Toska zazdroszczę wizyty i farbowania, ja czekam na razie z oststim do końca 3 mc...podobno niewskazane jest farbowanie na początku :-D

Erba oby Twoje objawy były znaczące &&&&&&:tak:;-)

Maćku trzymam kcuki
no moze wasze kciuki cos zdzialaja i wkoncu zajde :-) ale mnie zgaga pali kurde zjadlam dzis na kolacje chleb z salata i kurde pewnie od tej salaty kto wie ile nawozu naladowali w nia ze teraz mnie tak pali i meczy uhh..zachcialo mi sie zieleniny i teraz mam na nastepna poczekam az bedzie z pola swoja bez nawozu...
 
moze oba produkuja jajeczko i beda blizniaki :-D

dzis testowalam a termin@ jutro albo w piatek wiec jeszcze poczekam

ok niema problemu

oj kochana robisz mi coraz wieksza nadzieje :-D a egzaminem sie nieprzejmoj ster niejest ci wskazany

tak po poludniu prze pol godziny wogole niemozna bylo wejsc na forum a potem postow wkleic

na ziolopijkach jest przepis

o korka dobry ten twoj gin ze tak szybko podejrzewa ciaze to ja trzymam kciuki za testa ale tobie pewnie lepiej bedzie zrobic bete a nie czekan na testa

zabciu ten link nie dziala:((( chyba zmieszam wszystkie ...no kurde moglam sobie zapisac na kartce
dzieki za odpowiedz
 
reklama
Do góry