reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Pewnie się zdziwicie ale jeszcze mam 19 lat ;) w czerwcu będzie 20 ;)
Na imię mam Amanda ;)
Mam kochanego męża ;)
Tak wiem jestem młoda, ale już chcemy małego bąbelka ;)
ja miałąm jeszcze 19 lat jak zasłam w ciaze i urodziłam jeszcze jako 20 wiec dobry wiek :) Ładne masz imię, Mam takie pod uwagę jak bedzie 2 córka :)

qwa.... ciekawe czy nie zaraziłam się ospą.... ::no: czytałam że osoba chora na ospę może zarażać bardzo długo.... :wściekła/y:jeszcze mi tego brakuje i na pewno jeszcze mała bym zaraziła ....
 
Ostatnia edycja:
Kochana wiek nie ma tu nic do rzeczy... skoro tak czujesz to widocznie do tego dojrzałaś :)


No tak ;)
Powiem wam szczerze ze mam objawy jak na ciąże ;)
@ miała byc 19 a do tej pory cisza. Ale miała już tak dwa razy ze 10 dni @ sie spóźniła.
Do tego przez kilka dni do wczoraj toaleta była moim przyjacielem sikano co chwile.
Apetyt mam ogromny ;) wczoraj jadłam kiwi a za chwile paprykę konserwową ;)
biust bolał jak na @ ale trochę siedział. Teraz boli mniej. Do tego ból brzucha jak na @ tylko dużo mocniejszy.
Śluz biały czasem zbity w kulki, a czasem jak krem.
Czasami mdli mnie. A dziś doszedł dziwny posmak w ustach.
Boje sie robić test bo szkoda rozczarowania ;(
Poczekam chyba jeszcze....
Co o tym sądzicie?? ;)
 
Witaj Grzanka i witaj Amanda :))

Chyba jednak zrezygnuje z Kupowania testu dzisiaj...

Eeeee Basia!!!!! Wiesz kto u mnie w klatce mieszka????!! :D Pawel i Majka ;D


Andzia ja jako zagorzala zwolenniczka robienia testow za szybko radze Ci zaczekac... Poczekaj te 10 dni ktore zwykle Ci sie spoznia @ i wtedy testuj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja miałąm jeszcze 19 lat jak zasłam w ciaze i urodziłam jeszcze jako 20 wiec dobry wiek :) Ładne masz imię, Mam takie pod uwagę jak bedzie 2 córka :)

qwa.... ciekawe czy nie zaraziłam się ospą.... ::no: czytałam że osoba chora na ospę może zarażać bardzo długo.... :wściekła/y:jeszcze mi tego brakuje i na pewno jeszcze mała bym zaraziła ....



Masz jakąś wysypkę... może się nie zaraziłaś :baffled:


Andzia19 Możesz zrobić już test :)
 
Ostatnia edycja:
Tak wiem że mogę, ale boje się jednak tego rozaczarowani rozczarowania. Bo wiem że już tak było że @ sie spóźniała tak długo .

Nie wiem czy to są typowe objawy na @ czy ciąże eh ;(
 
Witaj Grzanka i witaj Amanda :))

Chyba jednak zrezygnuje z Kupowania testu dzisiaj...

Eeeee Basia!!!!! Wiesz kto u mnie w klatce mieszka????!! :D Pawel i Majka ;D


Andzia ja jako zagorzala zwolenniczka robienia testow za szybko radze Ci zaczekac... Poczekaj te 10 dni ktore zwykle Ci sie spoznia @ i wtedy testuj.
no co ty :D jade do Ciebie :)
 
Tak wiem że mogę, ale boje się jednak tego rozaczarowani rozczarowania. Bo wiem że już tak było że @ sie spóźniała tak długo .

Nie wiem czy to są typowe objawy na @ czy ciąże eh ;(



Na dwoje babka wróżyła :)


Ale jak wyjdzie negatywnie to będziesz mogła zacząć na nowo a tak czekanie jest jeszcze gorsze tym bardziej, że minęło już trochę od terminu @, odczekaj te 10 dni i rób już wtedy :)

A jak będzie pozytyw to jaka radocha :) :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
na razie nie mam zadnej wysypki choroba ujawnia sie zazwyczaj po 21 dniach :/

poczekaj do tych 10 dni ale jak nie patrząc jesteś po tym terminie miesiączki wiec może może :)
 
Do góry