reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Cześć Dziewczyny,
jeśli można to również chciałabym się dołączyć do Waszego grona staraczek :))

Trochę młodsza jestem bo 22 mi stuknęło na początku miesiąca, ale z chęcia dotrzymałabym Wam towarzystwa :)
ja czekam jeszcze kilka dni i testuję, bo coś myśli mi krążą, że może to być to :)
 
reklama
Ja też mam 165 cm i ważyła 50 kg, bo po Świętach 2 kg wpadło :-)

Kurczę ja już nie paliłam 2 tygodnie, ale znowu sesja, stres i podpalam. Jednak jak zajdę w ciąże, to przysięgam, że nie będę w ciąży i szczerze mam nadzieje, że mnie drzuci od papierochów.
Tabletki anty brałam, ale 5 lat temu ostatni raz. 2 lata temu przez 3 miesiace Cilest na wchłonięcie torbiela na jajniku (wchłnął się), więc nie wiem skąd bliźniaki? do tego pierwsza ciąża. Oczywiście, wolałabym teraz 1 dzieciaczka, ale jak będą dwa to oczywiście też będe się cieszyć :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć agacynta :-) witam w naszym wątku :-) To ja myślałam, że ja taka młoda i już się staram o dziecko :-D. Dzięki Bogu utwierdzam się w przekonniu, że to nieprawda:-D:-)
 
:)) no ja nie zamierzam czekać, no bo po co?
skoro są możliwości... :) a studia nie zając. a możecie mi powiedzieć czy mogę mieć objawy już jakiekolwiek jeśli dni płodne miałam 6-13.01?
 
Macie wspaniałe życie -macie o kogo się troszczyć, kogo kochać. Ja już mam dosyć tej pustki...

Ja mam takie same odczucia, ja też mam już dość samotności (tzn. tylko mąż), strasznie chcę mieć już dzidziusia, którym będę opiekować się cały czas i który będzie wypełniał całe moje życie :-)

Jak na razie mam tylko kotka ;-)
 
witaj Agacynda :) a kiedy ma przyjsc domniemana @ i ile sie starasz?? a czy objawy moga ale moga takze wskazywac nadchodzaca @ a kiedy zaczynasz sie starac to wszystkie objawy ktorych np nie zauwazalas mozesz zauwazac teraz i mylnie odbierac ale trzymam mocno kciuki aby to było to?? ilu dniowy masz cykl?? przepraszam że tak mowie ale nie chce abyś pozniej cierpiała;-)
 
Ostatnia edycja:
domniemana @ ma być 23.01 a cykl mam 28-dniowy... tylko, że chodzi o to, że np od 3-4 dni nie mogę wypić alkoholu żadnego bo momentalnie lecę wymiotować, a dodatkowo palę papierosy od których od dwóch dni mnie totalnie odrzuca... nie mówiąc o tym, że kompletnie nie chce mi się jeść i bywa, że mdli mnie trochę... dzisiaj np przez większość dnia.


a staramy się od listopada.
 
to tylko Agnieszko się szykuj po cichutku :)
tylko kurczę robiłam test wczoraj i wyszedł negatyw, ale to być może dlatego, że za wcześnie zrobiony, prawda?
bo mam jeszcze kilka innych objawów... pełne piersi, bóle brzucha takie okresowe, śluz taki przeźroczysty z grudkami (a gdzieś kiedyś słyszałam, że może być objawem) no i do szału doprowadzają mnie swędzące piersi...

Ja będę kciuki za Ciebie trzymać 26 :D
 
reklama
Do góry