reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

grzaneczko napędziłaś nam emocji :D odpoczywaj kochana:*:*
Sailor łączę się z Tobą w bólu. słyszałaś Asitkę do końca 2013 będziemy wszystkie mamusiami :D
Asitko to podejście mi się podoba choć wolałabym też zobaczyć II kreseczki. taki prezent pod choinkę tylko zastanawiam się w ktorym to będzie roku :D:D
Pianko gratulejszyn Kochana :D
Myniutku ja Cię kopnę a Ty mnie :D może mi ulży.

kurdę a ja mam taki katar że ohohoho. pociągająca zaciągająca przeciągająca czy cholera wie co . normalnie cieknie mi z nosa jakby ktoś odkręcił kran.....

a ja nasmażyłam cały talerz placków ziemniaczanych i czekam na męża aż wróci z pracy jak się naje do syta to go napadnę a co mi tam :D
 
reklama
uhhhhhhhhhh.... faceci!!
nie mamy karty gwarancyjnej pralki... mam wszystkie gwarancje łącznie do kranów, drzwi, wszytskich sprzętów w jednym miejscu... ale od pralki przepadła.. mówię m. żeby poszukał u siebie, bo gdybym miała to byłaby z resztą... to nie... dwie teczki od niechcenia przerzucił i on musi teraz pograć... no krew mnie zaraz zaleje!!

...pomijając @ która i tak mnie zalewa;)
 
hej hej
grzaneczko dobrze ze to tylko przepowiadajace skurcze... lez grzecznie i odpoczywaj:tak: Czekaj na swoja kolej;-)
pianka gratuluje prawka! Brawo!
czarnooka zdrowka!

Widze ze nastroje takie jak moj czyli do dupy... koszmarnie sie dzis czuje... tzn psychicznie... (dzwoniły do mnie dzis moje dwie przyjaciołki- jedna w ciazy z coreczka a druga własnie urodziła synka i tak mnie to przytłoczyło:-( obydwie maja juz po dzieciaczku... kurna a nam nie wychodzi z drugim no:-()
Przytulam wszystkie zdołowane istotki! Rok 2013 nalezy do Nas! i tego sie trzymajmy. Ide spac i od jutra zajmuje sie przygotowaniami do swiat:tak: o niczym innym nie zamierzam myslec:tak:

sihaya ech Ci faceci! Moj umiera bo chory wiec jest niedowytrzymania... wrrr
 
Ostatnia edycja:
no i oczywiście.. jak dopiero fuknęłam, że to chyba w naszym wspólnym interesie jest znalezienie tej cholernej gwarancji a nie że ja wywracam mieszkanie do góy nogami a on gra, bo przecież musi teraz.. to się ruszył i co...? i wziął pierwszą lepszą teczkę u siebie i : " ooo jest.. a byłem przekonany,że Ci ja dałem..." :/
 
Sihaya... no faceci, co więcej mówić...
Różyczko nam z pierwszym nie wychodzi... ale tak czy tak do dołujące
Ja to naprawdę czuje, że coś jest mocno nei tak i że nie będę mogła... ahhh
sałatkę robię to się najjem na noc...
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie Myniu, jaką??:) <mniam>

Ja powoli kieruję się w stronę poduszki. Jeszcze poczytam moje gruzińskie cudeńko;) a potem może znów mi się przyśni ukochana Chorwacja jak tej nocy <marzy> Bo śniło mi się, że rozmawiałam z Agatą (polka którą poznaliśmy na wczasach 3 lata temu, mieszkająca w Chorwacji, bo tam wyszła za mąż) i się rozpłakałam, że chcę mieszkać w Chorwacji i tak strasznie było mi smutno w tym śnie, że to nie jest możliwe...:)

.... o rety!!
<mniam> no to mam ślinotok Myniu:)
 
Do góry