reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

CIMG0106-1.JPG


NO a tu jestem zadowolony:-)
 
reklama
i zrobiłam tak jak chciałam... ale już nie pisze o szczegółach ;-)
Marcy - Twój mały ma serio cuuuuuudne rzęsy...

Ilonka - fajny ten tekst o macierzyństwie hahah...
 
Olka wybacz szczerość,ale całe szczęście :confused2: Czasami Twój tok myślenia i naiwność działają na mnie gorzej niż PMS :cool:
Ilonka podpisuję się rękami i nogami pod tą listą :-)
Marcy nie aki diabeł straszny... :-pIdź raz a się wciągniesz :tak:A Twój Wojtuś oczyska ma przepiękne :-D
 
Wojtuś dziękuje swoim ciocią z bb bardzo mocno za komplementy :-);-)
co do prawka to nie ma wyjscia i tak w końcu bede musiała isc:-)hehe
 
Witam po przerwie:)

Czytałam was codziennie ale jakoś nie miałam natchnienia na pisanie.

Co co Olki to mam podobne zdanie jak wy dziewczyny ale nie będę sie wypowiadać na ten temat.


Nie wiem czy wam wspominałam że mieliśmy jechać w zeszłą sobotę na usg Filipka. No więc pojechalismy. Wogóle strasznie się darł na tym usg od samego poczatku do końca. Aż się zachodził momentami. Nie dało się go niczym uspokoić , na nic nie reagował. A już po wtulił się we mnie mocno i szlochał. Ale szybko mu przeszło:)Wszystko ma wporządku i jądra też są tam gdzie powinny być z czego się bardzo cieszymy.

A we wtorek byliśmy u ebdokrynologa. Z wagą jest na 97 centylu , czyli przy dużą ma . A ze wzrosten na 50 centylu czyli ok. Tylko mam mu nie podawać soków, serków homogenizowanych, słodyczy wszelkiego rodzaju. Ma jeść duzo owoców , warzyw , mięska, naturalnych serków i jogurtów. Trzeba bardzo uważać na to co je bo ma tendencje do tycia niestety:-( Ale co zrobic . A poderwał sobie dziewczynę w przychodni tak na moje oko miała z 9 lat. Stał cały czas przy niej , zaczepiał ja i się uśmiechał d niej . Nie chciał od niej odejść wogóle:-)Fajnie to wyglądało
 
Bella lubi starsze :-p
Powiedz mi,jak jest z wysiłkiem fizycznym u Filipka? Bo może na basen byś się z nim zapisała?Na Jego wagę mogłoby to dobrze wpłynąć.
Ja teraz rozważam zapisanie Izy na basen i chyba tak zrobię.Zawsze to jakaś odskocznia i dla mnie i dla niej,no i plusy też to swoje ma ;-)
 
Andzia wiesz mi nawet kardiolog nie powiedziała czy może mieć jakiś większy wysiłek czy raczej mu ograniczać. Powiem tak robi to na co ma ochotę . Jakos bardzo się nie męczy , zeby był zlany potem czy zadyszany strasznie. O basenie tez kiedyś myślałam. Ale u mnie jest taki problem ze musiałabym dojeżdzać jakieś 30 km w jedną stronę . więc nie miałby mnie nawet kto wozić. A autobusami nie mam zamiaru się z nim tłuc.
 
reklama
Nie,no faktycznie trochę daleko.Autobusem to cała wyprawa.
Patrzę tak na buźkę z ząbkami....fajna kolejność ;-)
 
Do góry