reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Witojcie lasencje
Jak tak na chwile. Dużo zdrówka życzę Haneczce.
A mój mały szkrab dostał ospę wietrzną i musimy siedzieć w domu. Nie mam pojęcia kiedy i od kogo mógłby się zarazić. Póki co przechodzi ją łagodnie i mam nadzieję że tak już pozostanie.
 
reklama
karolcia każde dziecko musi przez to przejść... moim zdaniem lepiej jak małe niż później:) życzę żeby dalej tak ja przechodził łagodnie:)


mnie od rana strasznie głowa boli, wziełam tabletkę i czekam aż zadziała.... mam nadzieję, że to nie nawrót tych bólów głowy co miałam kilka msc temu:(
 
ja tylko na moment
MARCY - WSZYSTKIEGO NAAAAJLEPSZEGO!!! 100 LATEK :) OBY WSZYSTKIE TWOJE MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY :)

HANIU - ZDRÓWKA, RADOŚCI, 100 LATEK :)

BUZIACZKI DLA WAS :)
 
heja laski

WSZYTKIEGO NAJLEPZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ dla was laseczki małej H i duzej M


U mnie tak w telgarficznym skrocie:
u ja dzis dostalam @ i zdycham , w piatek byalm za sukienka slubna i upatrzylam sobie i musze jecahc zaliczke wpalciic,a jutro jedziemy do tego lekarza tzrymajcie kciuki
 
hej :-)
to i ja sie dolaczam do zyczen dla Hani i dla Marcy :-):-)
U nas ok mala juz byla na spaceru ale miala radoche jak gonila swoj cien :-p:-pteraz sobie zasnela wiec na 2 godziny mam spokoj :-p
 
hejka :o)
ode mnie także najlepsze życzenia!!!
Ja padam na ryjek dosłownie, mały poszedł do rodziców a ja zaiwaniałam z porządkami wiosennymi i mnie zmogło ;) a poza tym u nas wszystko po staremu...
 
reklama
A mój mały szkrab dostał ospę wietrzną i musimy siedzieć w domu. Nie mam pojęcia kiedy i od kogo mógłby się zarazić. Póki co przechodzi ją łagodnie i mam nadzieję że tak już pozostanie.

Kochana teraz to chyba jest jakiś wirus w powietrzu, bo już 3cie dziecko znam chore na ospę. Hania z 2ką miała styczność także tylko czekam czy się zarazi :confused: Teraz to bym nie chciała, bo ona nie zrozumie żeby nie drapać krostek.

Kochane dziękuję za życzenia dla Hanusi :***

Marcy wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :***
 
Do góry