reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Kaczucha daj znać po lekarzu co i jak z Małym.Dużo zdrówka dla Niego i sił dla Ciebie :tak:
Ola fajnie,że się odezwałaś ;-) Tobie również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
 
reklama
byliśmy u lekarza-pani doktor osłuchała,wypytała co i jak i stwierdziła,że szkoda go na zastrzyki a poza tym teraz weekend i to też problem.powiedziała,że wg niej to coś wirusowego i dała nowy antybiotyk.kazała dawać malutko jedzenia i malutko picia w odstępach czasowych aby nie był najedzony i napity.jutro mam zadzwonić do niej i powiedzieć co i jak jakby się niestety coś nadal działo to mamy przyjść.wykupiłam lek i mu dałam i pojadł suchej bułeczki, kawałek jogurta i póki co nie haftował ale drugą stroną na rzadko poszło, ale tylko 1.także teraz obserwuję jak to znosi.dokazuje jak to on.nastawiam pranie za praniem z tymi rzeczami obrz...anymi ;pehhh.także tyle.oby to pomogło

a co do zwierzątek to niestety nie zawsze jest to wina człowieka,że jeżdżą nierozważnie....czasami nie ma czasu na reakcję niestety albo możliwości na drodze :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kaczucha oby do przodu i oby lepiej było :tak: Ciekawe czy to faktycznie wirusowe,czy po prostu tak na antybiotyk zareagował....

Dziewczyny no u nas w niektórych miejscach jak się jedzie,to po obu stronach ruchliwej 7 są pola...Teraz zwierzaki wychodzą w poszukiwaniu pożywienia i często przebiegają przez jezdnię.Ostatnio lis leżał zabity...Ech..mnie to zawsze rusza niesamowicie.
 
Andzia, Ilonka - dziękuję :) Co do mojej pracy, to hmmm... badam zanieczyszczenia wody kranowej. Ogólnie, ciekawa praca, można sie dużo fajnych rzeczy dowiedzieć. W styczniu prawdopodobnie otrzymam awans, i będę miała jeszcze ciekawsze zajęcie, ale puki co są to przypuszczenia. Czas pokaże jak to będzie.

kaczucha - główka do góry, będzie dobrze :)
 
Ola tak patrzę na suwaczki i widzę że Damianek już 5 lat skończył :-)
Ale ten czas leci.To teraz pewnie przygotowujesz się do urodzin Nicoli?
 
No tak Damianek miał urodzinki 27 grudnia :) Nicolka ma 1 stycznia, także impreze urodzinową robię im razem 2.01. Tak robiliśmy w tamtym roku i było super i teraz też tak zrobimy :) Robimy dosłownie kinder party ;) A co niech dzieci mają uciechę...
 
No u nas nie ma w sumie takich mniejszych dzieci,żeby zrobić kinder party.
Iza ma jednego kolegę ze swojego rocznika a tak to lipa.
 
reklama
hej
ola
fajnie ze sie odewalas...ktoregos dnia tu myslalam o tobie:)

a ja juz na prv pisalam to napisze i ti....zaczynamy staranka o druga dzidzie:))) i to juz za tydzien!!!:)))

eliza
my niedaleko dosc siebie mieszkamy...ja mieszkam 10 km od radomia...takze najblizej chyba mi do ciebie:)))
 
Do góry