reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

martilla-wybacz...ale gdzie ten link :-p ja jakaś mało rozgarnięta jestem bo nie wiedzę no :-(
a może to przez te łzy...;-) siorka poleciła mi wyciskacz łez no i faktycznie spłakałam się jak bóbr...:-( dobranoc,zaraz połknę monitor.jutro zagłosuję jak doczytam się gdzie :tak:

P.S.
o ja cie...znalazłam i już zagłosowałam :D pardonsik za zamieszanie ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Głos oddany

Olcia Ty bestio jedna nic się nie chwalisz :tak: Gratulacyjki :*

Właśnie wypiłam kawkę i spadam sprzątać :-D Mąż cały dzień w pracy, a nawet nie wiadomo czy w nocy nie wróci :-(
Wczoraj był monter z UPC i wreszcie mam dostęp do TV :tak: Ale u nas nie może nic iść po naszej myśli i okazało się, że coś nie działa i musi dziś wrócić. Programy mamy, ale analogowo, a nie cyfrowo.

No nic spadam do sprzątania chociaż okropnie mi się nie chce :dry:
 
a ja nadal nie mam tv ;p już ponad m-c.ale u mnie to za dużo tłumaczenia ;p przy sprzyjających wiatrach może dziś będę w końcu miała ;)
młody padł...a ja idę zjeść coś bo mi kiszki marsza grają ;) miłego dnia
 
hej
olka gratuluje
narazie jednak sie nie staramy o dzidzie....ja narazie chyba jeszcze nioechce...tzn bedzie co mabyc ale zeby sie starac to nie....
 
Ejjj laski ale oglądałam teraz dokument na TVP2, o kobietach, które kupują i kolekcjonują lalki wyglądające jak dzieci. Robią im pokoje, kupują ciuszki, chodzą z wózkami na spacery. Normalnie byłam przerażona jak na to patrzyłam :sorry2: Fakt, że lalki jak żywe, ale jakieś dreszcze mnie przeszywały na samą myśl.
 
xTosia - jaką nazwę nosił ten dokument ???

laseczki - dziękuję za gratulacje :-) to dopiero początek - 10tc. Puki co samopoczucie ok, fakt mdłości i wymioty jako takie są, ale w porównaniu do tego jak miałam w ciązy z Nicolką to praktycznie nic mi nie dolega :-D Dzidzia ma 3cm, gigant hahaha.... Wszystko jest ok :-) A wy laseczki na co czekacie ???

Ciekawe jak dzieciaczki zareagują. Mamy remont w domku od dwóch dni, także mało będę zaglądała. Ściany pokojach zrobione, ale jeszcze czekają nas podłogi i caluteńka kuchnia. Nie wspominając już o zrobieniu łazienki od podstaw. Ale powolutku i wszystko się zrobi. Mamy do sierpnia czas ;-) Bo przy maleństwie to już dużo nie zrobimy.
 
reklama
Do góry