reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ehhh młody obudził się z rykiem gdzieś po 30min spania :/ pewnie siku robił i go bolało :( bidulek mały.

która to narobiła mi smaka na zupę gyrosową? :p jest zarąbista.właśnie wszamałam pełen talerz ;p
 
reklama
No ja też właśnie położyłam Hanię tzn. jakiś czas temu, bo mi się z nią oczywiście usnęło :-D Frania jedna nie chce jeść :-( Co się dzisiaj nerwów naszarpałam to moje :-(

HannaH 3mam kciuki żeby po Twojej myśli było.
 
No i co was tak zamurowało laseczki, że nic nie piszecie? :-D

Ja właśnie piekę bułeczki, które chyba mi nie wyjdą, bo mi ciasto drożdżowe nie urosło, koleżanka powiedziała, że powinny urosnąć w piekarniku, ale znając mój antytalent kulinarny i w ogóle zaje.biste szczęście to i tak mi nie wyjdą.

Niebawem będzie mój tatuś, który musiał przyjechać do nas na jeden dzień żeby się Hanią jutro zająć, bo nie ma kto, a ja nie mogę już wziąć wolnego w pracy :-(
 
ja rowniez witam ale z herbata...cos kawy pic nie moge kurcze..wczoraj wypilam ok 13 jedna z mlekiem i tak si tłukłam w nocy wogole spac niemogglam....jeszcze wielmożny Pan jakiegos focha zlapal huk wie o co....cala noc na jednym boku spral oczywiscie odroocony odemnie....tak mnie wku..rwil ze patrzec naniego nie moge....polazl do roboty i juz mamświety spokój...:-D
 
To i ja się laseczki przyłączę do poranjnej kawy... choć Wy już pewnie swoje wypiłyście. Ja nadal wolne w pracy... całe szczęście, że mam takiego zaje.istego szefa. Jak ja to mówię - Człowiek bez żółci ;-)

agacjone - ja też po nocach spać nie mogę, także jak coś to sobie popisać możemy...

tak ogólnie dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa... co do "staranek" to zobaczymy jak to będzie. Puki co nie myślę ani o starankach, ani nawet o przytulanku... no i chyba puki co będę szukała zajebistej antykoncepcji, co w moim przypadku nie będzie łatwe, bo ze względu na "stan zdrowia" hormony odpadają. No ale, może się coś znajdzie...
 
reklama
hej
jednak pije ta kawe....i teraz coldziennie zapodaje sobie drozdzoweczke...:-D:-D niedlugo pewnie bede wygladac jak ta drozdzoweczka...hehe
 
Do góry