reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stary szpital!!

Witam,
Czy macie może jakieś aktualne opinię na temat tarnowskich szpitali?
Jestem w 4 miesiącu pierwszej ciąży i zastanawiam się powoli nad tym gdzie rodzić. Słyszałam ostatnio dość negatywne opinię na temat nowego szpitala i ciekawa jestem jakie są wasze opinię i który ze szpitali jest według was lepszy.
Zależy mi zarówno na opiniach na temat porodu jak i opieki poporodowej zarówno matki i dziecka.
Z góry dziękuje za wszelkie opinie.
 
reklama
Ja się mogę wypowiedzieć na temat starego szpitala Rodziłam pod koniec stycznia Warunki są rewelacyjne Sale porodowe nowe Izba przyjęć nowa Położnictwo też nowe Większe sale na położniczym mają osobne łazienki (prysznic, wc) Sale jednoosobowe są bez łazienek. Łazienki dla jedynek są dwie z czego jedna dla inwalidów z której się nie korzysta, ale to pewnie dlatego że Panią się nie chce sprzątać, ale jak się poprosi to pozwalają Ja jak przeszłam do jedynki to korzystałam właśnie z tej dla inwalidów, która jest zaraz przy wejściu na oddział noworodków (piszę gdzie jest bo trudno ją znaleźć i wiele dziewczyn o niej nie wie). Na opiekę nie mogę narzekać. Ja miałam cc i naprawdę zespół super, duże wsparcie. Jak leżałam przed na sali porodowej to rodziła dziewczyna sn i słyszałam jak koło niej położne latały, jedna ją chyba trzymała za ręke, mówiły co ma robić. Potem leżałam na sali dwuosobowej z drugą dziewczyną po cc i naprawdę co chwila położna przychodziła i pytała czy czegoś nie trzeba. Jest jedna położna trochę hmmm... zasadnicza :) Przed obchodem każe wszystko poukładać i za pierwszym razem dostałam mały ochrzan za pieluchy niewłożone do szuflady :) Ogólnie moje odczucia są bardzo pozytywne. Czysto, ładnie, no i tv w każdym pokoju (na drobne) ale ja nie miałam kiedy korzystać :) W razie pytań chętnie odpowiem.
 
dziękuję za odpowiedz:)
Napisz proszę jeszcze jak wygląda pomoc nad maluszkiem głównie jeżeli chodzi o karmienie? Czy bardziej propagują dostawianie noworodka do piersi czy po kilku próbach podają od razu butelkę?
Moja siostra miała taki problem w nowym szpitalu że praktycznie od razu jej córeczce podawali butelkę i później miała duży problem z przestawieniem małej na karmienie piersią w domu:(
 
No mi małego przynieśli przed 11 a ja po cesarce przyjechałam pewnie koło 10 U mnie wtedy była mama więc mi go przystawiła ale dziewczynie obok podawali dzidziusia za każdym razem. Poza tym od 1 lutego zatrudniają panią laktacyjną, która bardzo pomaga
 
reklama
Hej dziewczyny, rodziłam wprawdzie 1.6 roku temu, ale mam podobną opinię na temat Starego Szpitala:) Cieszę się, że jest po remoncie i położne dalej takie sympatyczne. Tą zasadniczą też pamiętam:-) Cudownie, że teraz jest ładniej, bo ja spędziłam prawie 3 tygodnie z moim synem na oddziale, to się napatrzyłam na brzydkie ściany, ciasny korytarz i przygnębiające łazienki:confused:
 
Do góry