reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerwany

Dołączył(a)
26 Sierpień 2022
Postów
1
Tydzien temu miała stosunek przerwany z prezerwatywa w dzień płodny a tydzien wcześniej miałam stosunek nie przerwany z prezerwatywa ale dwa dni po tym wzięłam tabletke po I 5 dni po tej tablece dostałam krwawienia i ustąpiło po 2 dniach i po dniu znowu dostałam małego krwawienia ale to na chodzio na datę stosunku tego przerwanego ale wtedy przy tym przerwanym nie miałam wytrysku i chlopak go nie miał więc o co chodzi
 
reklama
Tydzien temu miała stosunek przerwany z prezerwatywa w dzień płodny a tydzien wcześniej miałam stosunek nie przerwany z prezerwatywa ale dwa dni po tym wzięłam tabletke po I 5 dni po tej tablece dostałam krwawienia i ustąpiło po 2 dniach i po dniu znowu dostałam małego krwawienia ale to na chodzio na datę stosunku tego przerwanego ale wtedy przy tym przerwanym nie miałam wytrysku i chlopak go nie miał więc o co chodzi
To jest tak chaotycznie i nie poprawnie napisane, ze NIE WIEM O CO CHODZI. Zakładam, ze zastanawiasz się czy jesteś w ciąży, wiec nie nie jesteś.
 
Tydzien temu miała stosunek przerwany z prezerwatywa w dzień płodny a tydzien wcześniej miałam stosunek nie przerwany z prezerwatywa ale dwa dni po tym wzięłam tabletke po I 5 dni po tej tablece dostałam krwawienia i ustąpiło po 2 dniach i po dniu znowu dostałam małego krwawienia ale to na chodzio na datę stosunku tego przerwanego ale wtedy przy tym przerwanym nie miałam wytrysku i chlopak go nie miał więc o co chodzi
" nie miałam wytrysku i chłopak go nie miał " chyba nie bardzo rozumiem. 😅 pytasz czy możesz byc w ciąży bo ani Ty ani chłopak nie mieliście wytrysku?🤣
 
Pomijając już kwestie stosunku przerywanego i prezerwatywy. Po jakiego grzyba brałaś jeszcze tabletke "po"? Teraz hormony masz rozregulowane i krwawienia mogą się zdarzyć. Nawet te nieplanowe.
@Kinnia95 jest coś takiego jak wytrysk kobiecy. Ale to akurat nie ma kompletnie żadnego znaczenia przy zapładniania.
 
Pomijając już kwestie stosunku przerywanego i prezerwatywy. Po jakiego grzyba brałaś jeszcze tabletke "po"? Teraz hormony masz rozregulowane i krwawienia mogą się zdarzyć. Nawet te nieplanowe.
@Kinnia95 jest coś takiego jak wytrysk kobiecy. Ale to akurat nie ma kompletnie żadnego znaczenia przy zapładniania.
Wiem, że jest coś takiego. Ale Autorka tak to napisała, że ciężko cokolwiek zrozumieć.
 
reklama
Do góry