reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straciłam Córeczke:(

Karolciu w poniedziałek zaświecę prawdziwe światełko dla Twojego maluszka...
Trzymam kciuki za to żeby malutka szybciutko do Ciebie wróciła
 
reklama
Kochana córeczko dziś byś już miala 3 miesiące a tak przez te trzy miesiace to smutek i ból ale tak jak mówiłaś mi we śnie że nie mam już płakać że niedługo do mnie wrócisz i jak strasznie w to wierze że już niedługo poczuje .....
Kocham cię moje słoneczko
Tęsknie
(*)
 
Dziś mijają 3 miesiące kiedy widziałam cie kochanie po raz pierwszy i ostatni
ALe ten czas leci a w sercu nadal ten przeraźliwy ból
Nigdy ciebie nie zapomnimy.
Tymek pyta się często o ciebie a ja mu opowiadam jak mi się śnisz i on mówi że ty często do niego przychodzisz
Wiem kochanie że czuwasz nad swoim starszym bratem za co bardzo dziekuje
kocham cię bardzo mój Aniołku
Na zawsze w mej pamięci(*)
 
Karolciu ja niewiem co Ci mam napisać, przykro mi bardzo :(. Ja stracilam córeczke 7 lat temu, to był koszmar. Myślałam że nigdy sie z tym nie uporam, tak bardzo bolalo. Mowia ze czas goii rany, tak, ale to niejesttak do końca prawda. Poprostu uczymy sie życ z tym bolem. Przytulam Cie z całej swojej sily kochana.
 
dejzi84 Dziękuje i zapalam śwaitełko dla Twojej córeczki (*)
No ja mam wrażenie że czym więcej czasu mija to więcej boli bo tęsknie coraz bardziej
ale daje jakoś rade.Mam synka on daje mi chęć do zycia no i to że staramy się o fasolkę
(no może już jest)
pozdrawiam i przytulam mocno
 
Karolciu dzieki Ci bardzo za światełko (popłakałam sie, jakos mnie to strasznie ruszyło), ciesze sie ze masz syneczka. Moj chłopczyk ma prawie 6 latek (moje małe paliwko, napędza mnie :) ) Bardzo bym sie cieszyła gdyby Twoja Fasoleczka juz mieszkala pod serduszkiem u kochanej mamuni :) zycze Ci tego najmocniej jak moge. Ja tez mam cichutka nadzieje, ze kiedyś dostane szanse na moja maleńką fasoleczke :) Mam nadzieje ze sie podzielisz swoim szczesciem o fasoluni. Pozdrawiam bardzo goraco :*
 
reklama
dziekuje za miłe słowa otuchy i wsparacia są dla mnie bardoz ważne i potrzebne
Aga_Natalia -widze że jesteś z Chojnic.miło zobaczyc kogoś z rodzinnych stron:)
Sliczne masz córeczki:)
pozdrawiam
 
Do góry