reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stulejka synka

Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie jestem w stanie odpowiadać za metody wychowawcze innych ludzi i wolę synowi oszczędzić oszczerstw, które miałyby padać w jego kierunku. Ja mogę mówić, że jest najcudowniejszy, ale opinia rówieśnikow często jest ważniejsza.

Ale równie dobrze może być wyśmiewany przez tysiące innych rzeczy jak włosy, kolor skóry, okulary, wagę itd. cokolwiek. Jak dzieci będą chciały się znęcać nad Twoim synem to sobie znajdą powód
 
reklama
przyznam się szczerze że mam już dość czytania o tym zabiegu.., pójdziemy na zabieg.. i będzie z tym koniec na zawsze... Już jak pisałam nie jestem temu przeciw ani za, wiem że wiele mężczyzn, dzieci z tym żyje i ok. Nie chciałabym to oglądac w wieku nastoletnim i iść na ten zabieg
 
Ostatnia edycja:
przyznam się szczerze że mam już dość czytania o tym zabiegu.., pójdziemy na zabieg.. i będzie z tym koniec na zawsze... Już jak pisałam nie jestem temu przeciw ani za, wiem że wiele mężczyzn, dzieci z tym żyje i ok. Nie chciałabym to oglądac w wieku nastoletnim i iść na ten zabieg
 
reklama
@diamentowa4 Pójdźcie - skonsultujcie. Byś potem nie miała do siebie pretensji. Ale ten zabieg to naprawdę nic strasznego i syn w niczym nie będzie gorszy od kolegów :*
Mój młody też miał problem - i poszłam do chirurga z nadzieją, że zrobi zabieg i będzie miał z głowy. A tam na siłę ściągnął i kazał odciągać tyle ile się da, nie na siłę. Tylko, że on wtedy miał 6 m-cy.
 
Do góry