reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

hej dziewczynki..my wczoraj byliśmy na usg4d i potwierdziło sie ze mamy sliczną, zdrową coreczke..jest troszke malutka bo wazy tylko 392 g ale moj gin mowi ze od poczatku ciaza wyglada na mlodsza o jaies dwa tyg i najwyraznie zaszłam poźniej w ciążę..wiec sie nie denerwuje..:-)
teraz natomiast mam inneg stresa..w sobote ślub..myslalam ze obejdzie sie bez nerwów..a jednak mnie dopadło..
 
reklama
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):sorry2:;-):-pdomyślcie się.........

tt2004553fltt.gif


dev010prs__.png
 
małpko chyba mogę tak pisać :-D no na wątku będą 3 Blanki.
hmmm a co do Twoich uśmieszków to nie mam pojęcia czyżby małe co nieco?
 
A jeszcze dodam, że zupełnie inaczej przyjęłam tą wiadomość niż ostatnio:tak:. A rozwalił mnie totalnie mój synek, który się rozpłakał ze szczęścia, że będzie miał brata:confused:. Moja córcia powiedziała żebym zapytała pana doktora czy nie ma dziewczynek:laugh2:
 
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa \
wstrętnamałpo - gratuluję!!!! rozumiem że z m. już wszystko ok i na zgodę hmmmmmm........................................................
ale masz fajnie :D :D :D

a u mnie cisza.............. znów padłam :)


Elcia gtatuluję z całego serducha, bardzo śliczne imionka wybrałaś :D a twoje dzieciaczki są rewelacyjne hihihihihi
 
Madzia_33 rany kawały super :-):tak::-):tak:
Uśmiałam się do łez i dziewczyną w pracy czytałam :-);-):-);-)

A tak a propo płci
W 12 tygodniu - lekarz powiedziła na 99,9 % chłopak
póżniej długo, długo nic, bo wciąż pośladki na ekrani 3d USG,
no i teraz tj we wtorek mówi mi ze dziewczyna :confused::confused::confused::confused::confused:

A ja czy on żartuje, a on że na 1000% i da se rękę obciąć bo widzi:

zespół hamburgera

ja że co? :confused::confused::confused::confused::confused: no, zespół hamburgera, jedna warga to jedna bułka, druga warga to druga bułka i w środku przestrzeń :sorry2:

Ja, a skąd to określenie - śmiejąc się go rozpuku,
a on że to amerykanie wymyślili i takie określenia stosują w medycynie.

dla zainteresowanych - chłopiec to hot dog

P.S. tak wogóle ja jestem zdezorientowana, bo w końcu nie wiem nic czy chłopczyk czy dziewczynka :tak::confused: znów będę czekala do następnej wizyty :-(
 
reklama
Do góry