reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ale tak jakoś dziwnie od krzyza...:confused: moze to poprostu kregoslup juz siada....:confused:

Madzia przecież u Ciebie to mają prawo już takie skurcze występować, jak się rozkręci to możesz zawsze pod prysznic i ciepłą wodą się polewać- jak się nasilą to wiadomo będzie, że to już. Swoją drogą, jak pospacerowałaś to może podziałało :cool2:

Mój się wkurzył po sprzątaniu i też mam skurcze ale nieregularne więc się nie nastawiam na nic :huh: oooj i jeszcze czkawke dostał- biedactwo.
 
ja sie zdrzemnelam...mała bardzo rozleniwiona dziś, cos tam kopnie od czasu do czasi ale nie tak jak zwykle...mnie mdli na widok zarcia,kregoslup pęka, tyłek boli, pobolewa tez mnie brzuch okresowo, chce mi sie kope ale nic nie robie...jeszcze tylko skurcze mi dojdą i znow sie bede zastanawiac czy to juz? czy to znow falszywy alarm?
 
Hej dziewczynki :) Ja również nowa jestem na styczeń mamy termin pierwszy był na 11, a drugi mamy na 18 ;)) zobaczymy ... jak narazie czujemy się jak najlepiej ;)) żadnych skurczy i tych innych tylko w nocy nie chce nam się w ogole spać ... :)) A w jakich szpitalach będziecie rodziły ??
 
Witam .tak sobie was podczytalam i przypomnialy mi sie emocje z zeszlego roku .termin mialam na 23 stycznia 2008 a urodzilam 5 dni po terminie .zyczę wszystkim jeszcze nierozdwojonym mamusiom jak najlzejszych i szczesliwych porodow .a tym ktore juz sie rozdwoily gratuluje serdecznie i jeszcze zycze wszystkim wielu milych pieknych chwil z waszymi malenstwami.
 
bezsenność mi się włączyła...czy ktoras z Was tez sie tak meczy? durnowate sny, jak tylko zasne to sie budze cała zlana potem...zaliczam WC, kłade sie, fikam na łózku dobre pól godziny zanim zasne i znow jakis glupkowaty sen i sie budze...i tak w kółko
 
EmilkaT ja troche inaczej mam... cierpie na bezsennośc ale tylko w nocy... kibelek co2h max... koszmarów nie mam... cały czas marze, że może sie wyśpie... ale nic z tego, i sie nie zapowiada przez najbliższe no przypuszczam 12 miesięcy :-)
 
Ostatnia edycja:
bezsenność mi się włączyła...czy ktoras z Was tez sie tak meczy? durnowate sny, jak tylko zasne to sie budze cała zlana potem...zaliczam WC, kłade sie, fikam na łózku dobre pól godziny zanim zasne i znow jakis glupkowaty sen i sie budze...i tak w kółko

Ja się nie wysypiam, bo mnie nocami skurcze męczą...
 
reklama
Do góry