reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Jestem po wizycie
Mały ułożony nadal główką do dołu, pcha się już na dół - szyjka się skraca
Łożysko dojrzałe więc jestem gotowa do porodu.

Tętno dziecka w normie (135)
Waży około 2800

Niestety muszę brać antybiotyk ze względu na moje przeziębienie aby nie przeszło ono na dziecko :zawstydzona/y:
troszkę mnie to martwi, bo nie wiem czy zdążę się wyleczyć do porodu


Następna wizyta 13 stycznia

Dobrze że dał ci ten antybiotyk,na pewno parę dni i będziesz zdrowa :-)

Mały się pcha do wyjścia to już teraz tylko czekać:-)

Madeline82-najlepiej jakby obejrzał cię lekarz.Claudia coś wie o tym kurowała się biedulka a i tak antybiotyk będzie brała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ribi to sa 2 rozne szczepienia niestety niema tak dobrze :wściekła/y: kase wyciagaja tylko od ludzi.

ariska wiesz moja 5 dni po terminie sie urodzila i wiesz uparte stworzonko :-D

claudia dobrze ze wizyta udana a ty po tylku powinnas dostac, ze nie poszlas z tym kaszlem i katarem do lekarza

martape no to nie ladnie ze strony gina, ze nie dal znac u mnie to od razu jak cos to jest tel ze nie ma
 
Dobrze że dał ci ten antybiotyk,na pewno parę dni i będziesz zdrowa :-)

Mały się pcha do wyjścia to już teraz tylko czekać:-)

Madeline82-najlepiej jakby obejrzał cię lekarz.Claudia coś wie o tym kurowała się biedulka a i tak antybiotyk będzie brała.


Może to i lepiej , bo po antybiotyku powinno to chyba szybciej przejść prawda??
zapisał mi hiconcil brała to któraś z Was??
 
Kurczę cały czas ta pierońska zgaga mnie męczy, a w domu nic nie mam muszę czekać na m aż z pracy wróci:-( oczywiście zaliczyłam spanko popołudniowe i czekam na m

Claudia dobrze że wszystko w porządku, a antybiotyk pewnie szybciutko zadziała
Martape tak właśnie traktują ludzi:wściekła/y:
Farbka podziwiam że do pracy chodzisz, ja to bym już nie dała rady się zakulać i funkcjonować

ja w piątek wybieram się na badania też mam HBS, OWA i morfologia, mocz
 
Claudia- spokojnie zdążysz sie wyleczyć, nie martw sie jak od dzis zaczniesz brac, to szybciej zadziała...

Ariska- moze i Ciebie dzis cosik ruszy:) Wczoraj pożyczyłam Niulini i poszło jej jak z płatka dzis rano:) wiec na Ciebie dzis rzucam urok;)

Farbka- ja tez jestem w szoku, ze Ty jeszcze masz siły do pracy chodzić. Respect !

MartaPe- szkoda ze na prózno musiałaś jechać:(

A mnie sie właśnie przypomniało, że jutro mamy kolędę, a mojego m nie będzie, bo jest na angielskim do późna...szkoda:(
 
Mój mąż poszedł do szpitala do kolegi i ma mi kupić ten antybiotyk, na noc sobie już wezmę :-)
tylko zapomniałam ile go mam brać.....
ale chyba 3 razy dziennie po 1 tabletce

Aha i wyliczył mi , że jestem już w 37 tygodniu ciąży - czyli dalej niż na suwaczku
 
witam po południu.. oj pospałam sobie :)


monia-t --- no to super ze wiekszosc badan masz za sobą.. ja juz tez.. wątrobowy mam ujemny.. od czego mozna miec dodatni ??

Ribi--- eh niestety szczepionki są drogie.. ja jak pójde na bilans.. jak dojde to tez sie dopytam czy na cos jeszcze nie musze doszczepic Tomka.. bo w sumie wysłałabym go w tym roku do przedszkola..( jak zrobią grupe dla młodszych dzieci ) no i tez sie jej bede radzic na co szczepic Kube.. wiadmo jak 2 dziec i małych w domu to moze byc róznie z chorobami..

Ewa--- przykro mi ... wiadmo ciezko jak ktos.. odchodzi.... ale ciocia przynajmniej juz nie cierpi....

claudia--- dobrze ze wizyta udana.. kuruj sie wtakim razie.. a moze niech męzulek dzis skoczy do apteki po ten antybiotyk... w sumie jak u ciebie juz wszystko donoszone.. to kazdy dzien na wage złota..
 
reklama
claudia - super że wizyta udana! a antybiotyk bierz - szybciej wyleczysz tego wiruska...
Ewcia - przykro mi z powodu cioci... a ty zaciskaj nogi kochana:-)
Farbka - ty pracujesz jeszcze?!?! wow:-)
MartaPe - oj nieładnie ze strony lekarza... mógł cię poinformować...
 
Do góry