reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
czesc:)Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie, bo rzadko się odzywałam. Moja Maja to już duża panna, na razie jest w domu z babciami a ja pracuje na pół etatu. A jutro idę do lekarza na potwierdzenie drugiej ciąży:) trzymajcie kciuki, żebym w czerwcu 2014 znowu została mamą:)
Pozdrawiam wszystkie styczniówki:)
 
ja jestem w szarym tyłku ze wszystkim, ani nie posprzatane ani nie wiem co robić na święta ale na szczęście wigilia i 1 dzień świąt u rodziców i prezenty pokupione :-Dale coś by tam wypadało zrobić a nie z gołą ręką przychodzić he he
 
No Hej Styczniówki:)

Nasze maluszki kończą już 3 latka prawie:) Moja Nadusia to też już duża pannica:)

Wpadłam się pochwalić ze chyba nam się udało... testy pozytywne dziś 37 dc a @ dalej ni ma:) w piątek chcę iść na wizytę do ginekologa zobaczę co to będzie:D
 
reklama
Do góry