reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

KasiaWie oj ja mam to samo na testach jak nic 2 krechy, a ja jeszcze do meża latałam czy napewno dobrze wyszło haha i co chwile tylko kontrola czy jeszcze są;)

ewka8484 u mnie przy pierwszej ciązy już było widać w 5tyg. :) a teraz jeszcze troszke i może juz szybciej coś zobacze;) kto wie.

87zabka dziękuje za przywitanie:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadziej, że te 9mieś sobie przjemnie spędzimy:)!!!!!!!!!!!!!!

super gratuluje:)
 
reklama
Kasia - ja tez jakoś jeszcze nie mogę do końca uwierzyc ;-) ale jak pójdę w tygodniu do lekarza to pewnie będzie lepiej, bo już pewne :-) chociaz teraz tez jest już pewne ;-)

ja dziś dosc porządkowo w sobotę... już pościel zmieniłam, odkurzone (mąż), jedno pranie powieszone, drugie sie pierze, trzecie czeka na swoja kolej, wyniosłam trochę rzeczy już za małych Jaśka na strych. mam na strychu juz z 8-10 pudeł jego za małych ubranek :-D
teraz obiad, a potem jeszcze trochę prasowania.

bardzo ładna pogoda się u nas zrobiła :-D
ciepło jak nie wiem co - ze 23 st. C i słońce świeci
 
czesc dziewczyny:-)
u mne dzis rano było jak lato a teraz jes burza i pada deszcz,dobrze ze rano byłysmy 2 godzinki na dworze:tak:
posprzątane już mam teraz sobie na chwilkę usiadłam i tak myśle ze juz sobota niedlugo sie skonczy i zostanie tylko niedziela i poniedz i wizyta!teraz żyję tylko tym:-):-)
 
czesc dziewczyny:-)
u mne dzis rano było jak lato a teraz jes burza i pada deszcz,dobrze ze rano byłysmy 2 godzinki na dworze:tak:
posprzątane już mam teraz sobie na chwilkę usiadłam i tak myśle ze juz sobota niedlugo sie skonczy i zostanie tylko niedziela i poniedz i wizyta!teraz żyję tylko tym:-):-)

super ze jestes:):):):)
u mnie od rana bylo saro a etraz doslownie jak lato! mam nadzieje ze buyrzy nie bedzie!
 
u mnie teraz słonko wyszło.
mieliśmy jechac dzis bo od małża kuzynka ma za tydzien wesele i robią dzis polterabend takie przed-wesele śmiecą młodym przed domem itd,wczesniej nie chcialo mi sie jechac ale teraz stweirdzilam ze moglismy,ale dopiero wykąpałam Julie,no nic trudno chyba jednak nc z tego:baffled:za tydzien bedziemy sie bawić jak należy:tak:
 
U nas to dzis cały dzień ponury teraz dopiero cos te słońce wyszło:no: Ja już się doczekać niemoge jak troche chociaż cieplej bedzie...bo ja straszny zmarzluch jestem, a teraz niewiem czy nie od ciaży to obojetnie jakby nie było cały czas marzne.

Kasiu to fajnie jeszcze tydzień i sie bedziecie bawic:-D My dopiero do Polski we wrześniu mamy na wesele jechać i też od męża kuzynka robi weselicho :-) No ale zobacze jak sie będe czuła bo to jeszcze duzo czasu;)

Ja jeszcze troche i dzieci kłade spać to sobie odpoczne bo dziś coś wszyscy marudzili haha A jeszcze mój mąż od rana w pracy do wieczora więc tylko było ,,gdzie tata,, i sto tysięcy razy odpowiadanie na to samo pytanie haha No ale jutro się nacieszą wszyscy:tak:

Dziewczyny macie już jakieś z tych ,,nieprzyjemnych,, objawów ciążowych?
 
zazdroszcze ze macie tylke energii na krzatanie sie po domu sprzatanie i tym podobne rzeczy ja tylko bym spala i spala normalnie co dwie godziny drzemka a ciagle czuje sie zmeczona w pierwszej ciazy mialam podobnie tyle ze przez cale 20 tygodni:( podejrzewam ze na poczatku to byly obiawy ciazowe a pozniej zlekcewazona przez mojego gina infekcja ktora doprowadzila do przedwczesnego porodu:(mam nadzieje ze szybko mi przejdzie i bede mogla cieszyc sie moja ciaza tak jak za pierwszym razem.pozdrawiam
 
blondi80 tak jest :-D

justa_kapusta no ja mam nadziej,że te sennosci szybko Ci przejdą:tak: ale wiesz ja tez to bym tylko spała no ale moje dzieciaczki dbają bym miała co robić haha więc moge zapomnieć :no:
 
reklama
Do góry