reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

dziekuje slicznie... udzielalas sie na grudniowkach albo na styczniowkach????
ja nie udzielalam sie na grudniu bo tam jakies dziwne dziewczyny.. stale jakies afery maja kloca sie i sa zawistne.. no i moderator ich bardzo sie rzadzi...... nie pytajac dziewczyn o zdanie.. ostatnio je podczytywalam.. teraz pozamykal;ay watki itp......


Hej, ja się udzielałam na styczniówkach 2010 - tam same fajne laski ....
ale zamykanie wątków to chyba nic złego zwłaszcza że jak pisałaś są tacy co kradną foty....
albo po co jakieś trolle mają łazić gdzie ich nie chcą- Wy też widziałam robicie co możecie by się chronić i macie zamkniętą grupę....

Życzę Ci więc blondi i pozostałym styczniówkom byście razem wytrwały do porodu, bez zawiści i w super atmosferze, jak my mamy z stycznia 2010...
 
reklama
zazdroszcze ze macie tylke energii na krzatanie sie po domu sprzatanie i tym podobne rzeczy ja tylko bym spala i spala normalnie co dwie godziny drzemka a ciagle czuje sie zmeczona w pierwszej ciazy mialam podobnie tyle ze przez cale 20 tygodni:( podejrzewam ze na poczatku to byly obiawy ciazowe a pozniej zlekcewazona przez mojego gina infekcja ktora doprowadzila do przedwczesnego porodu:(mam nadzieje ze szybko mi przejdzie i bede mogla cieszyc sie moja ciaza tak jak za pierwszym razem.pozdrawiam

moja bratowa tak spala na chlopca:)
zobaczymy czy sprawdzi sie... przypomnij mi to kiedys:) jak juz poznasz plec:)
 
justa aj ty już sie lepiej tak niechwal jak to Ci dobrze hahahahaha Mój mąż jak jest w domu to mi pomaga ale ma troszke godziny pracy do niczego...no ale po tych 6 dniach ma 4 dni wolnego i wtedy to pełen relaks;) jak oczywiście z rana do szkoły jechać niemusze haha A dzieci to raczej wolą jak aktywna jestem więc wyjścia niema tym bardziej, że w miejscu nie usiedzą;)
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja się udzielałam na styczniówkach 2010 - tam same fajne laski ....
ale zamykanie wątków to chyba nic złego zwłaszcza że jak pisałaś są tacy co kradną foty....
albo po co jakieś trolle mają łazić gdzie ich nie chcą- Wy też widziałam robicie co możecie by się chronić i macie zamkniętą grupę....

Życzę Ci więc blondi i pozostałym styczniówkom byście razem wytrwały do porodu, bez zawiści i w super atmosferze, jak my mamy z stycznia 2010...

nie no ja niie mam nic przeciwko zamykaniu jak najbardziej jestem za:) wiecej mamy prywatnosci wtedy a kazdego mozna zawsze dopisac:)
ale nie chcialabym by tu jakies klotnie byly...
wkoncu to forum to ostatnie miejsce gdzie chcialabymm sie klocic... lepiej sluzyc sobie rada pomoco i dobrym slowem niz drzec ze soba koty:)

justa aj ty już sie lepiej tak nie chwal jak to Ci dobrze hahahahaha Mój też jak jest w domu mi pomaga ale ma troszke godziny pracy do niczego...no ale po tych 6 dniach ma 4 dni wolnego i wtedy to leniu****e;) jak oczywiście z rana do szkoły jechać niemusze haha

ty to masz dobrze.. moj tylko na week jest i to nie kazde... w tym np go nie ma......
caly czas sama z dzieckiem i 3 w brzuchu:)
 
nie no ja niie mam nic przeciwko zamykaniu jak najbardziej jestem za:) wiecej mamy prywatnosci wtedy a kazdego mozna zawsze dopisac:)
ale nie chcialabym by tu jakies klotnie byly...
wkoncu to forum to ostatnie miejsce gdzie chcialabymm sie klocic... lepiej sluzyc sobie rada pomoco i dobrym slowem niz drzec ze soba koty:)

Fajnie, tzn. że też nie lubisz trolii....

Jeszcze raz wszystkiego naj i powodzenia z taką gromadką!!!
 
blondi80 oj to naprawde ciężko masz...poprostu sytuacja niedopozazdrooszczenia. Ja wiem jak mojego niema 4 dni to poprostu wszystko w locie dosłownie robie i to jest jednam mimo wszystko stres żeby sie wyrobić ze wszystkim tak jak sie chce. Ja wiem, że to jakos trzeba przywyknąć ale co z tego jak chyba więcej tych chwil co wcale sie niechce....Wogóle zabij mnie ale dopiero jak napisałaś, że 3 w brzuchu to dało mi do myslenia bo tak sobie zerkałam na Twój sówaczek i no nie załapałam...to teraz powiem WOW :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aj jakie to uczucie być w ciązy i to z trzema kruszynkami? pewnie wiecej duuużo więcej rozmyslasz jak to bedzie niż taka kobitka co ma tylko jedno:) Ale fajnie:)
 
blondi80 oj to naprawde ciężko masz...poprostu sytuacja niedopozazdrooszczenia. Ja wiem jak mojego niema 4 dni to poprostu wszystko w locie dosłownie robie i to jest jednam mimo wszystko stres żeby sie wyrobić ze wszystkim tak jak sie chce. Ja wiem, że to jakos trzeba przywyknąć ale co z tego jak chyba więcej tych chwil co wcale sie niechce....Wogóle zabij mnie ale dopiero jak napisałaś, że 3 w brzuchu to dało mi do myslenia bo tak sobie zerkałam na Twój sówaczek i no nie załapałam...to teraz powiem WOW :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aj jakie to uczucie być w ciązy i to z trzema kruszynkami? pewnie wiecej duuużo więcej rozmyslasz jak to bedzie niż taka kobitka co ma tylko jedno:) Ale fajnie:)

lepiej pozno niz wcale..a wiec poki co fizycznie nie czuje roznicy choc w myslach jest gigantycnza..jak ja sobie poradze i w ogole! meza nie bedzie.... jestem zupelnie sama! i 4 dzieciaczkow w tym jedno bedzie 13miesieczne! szok..dlatego staram sie mniej myslec bo osiwieje!
 
reklama
Do góry