reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam serdecznie...Ale smutne wieści no poprostu aż w sercu mnie scisneło i niewiem co napisać!!!! ...Mam nadzieje i modle sie o to by wszystko skończyło sie dobrze by sie udało ciaże podtrzymać!!!!!!!!!!!! Wogóle niemoże być innego wyjscia jak to najlepsze!!!!!!!! Jak sie czuje Natalia? Prosze Ją od nas bardzo ale to bardz mocno wysciskać i przekazać, że jesteśmy z Nią całym sercem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I oczywiscie czekamy na wieści oby same najlepsze!!!!!!!!!!!!!! Musicie się trzymać i byc samych dobrych mysli!!!!!!!!!!!!!
Goraco Pozdrawiam!!!!
 
reklama
kochane nie dam rady was dzis nadrobic jestem padnieta ale witamwszystkie nowe panie

kochane mam dzis pecha jak bylam dzis w urzedzie to byla masa ludzi i waskie przejscie to przeprosilam zeby przejsc i byl podest i niewiem czy zachaczylam o ten stopien czy o czyjas noge i lecialam ale na szczescie jakis starszy pan zlapal mnie za reke i nieglebnelam na ziemie ale stopa na samym srodku bolala niemilosiernie ale po jakims czasie dalo sie jakos isc koclawo ale szlam wiec kustykalam sie po miescie i wrocilam do domu i odpoczelam troszke jak lezalam to niebolalo ale jak wstalam i zrobilam pare krokow to noga zaczela bolec coraz gorzej to poprosilam meza zeby pojechal ze mna do lekarza no i byl tylko 1 taki do dupy co nawet na noge niespojzal ani niezlapal ani nic i dal mi jakies czopki p[rzeciwbolowe i krem i pojechalam do apteki a w aptece pokrecili glowa ze tych czopkow niedostane bo niewolna na poczatku ciazy to niewzielam i wrocilam do domu posmarowalam mascia i ta noga boli coraz gorzej raczej niepuchnie ale mi nic nigdy niepuchlo nawet jak w zebie sie ropa robila a moj maz to odrazu puchnie i kurde jestem tak padnieta ze wieczorem niewiem czy do was zajrze ale martwi mnie ta noga bo mi siue wydaje ze jest kosc peknieta bo inaczej by tak niebolala okropnie jakby byla tylko zbita nawet niezalecil usztywnienia jej jak za pare dni nieprzestanie biolec to pojade do szpitala do grudziadza na irurgie i niech mi zaloza usztywnienie albo gips bo przeswietlenia mi niemoga zrobic :no:

amoze wy znacie jakies bezpieczne sposoby na usmierzenie bolu????jak zakladam kapcia to rycze z bolu :-( i juz niewiem co mam zrobic zobacze jak bedzie rano po nocy ...
 
ojej ojej:-( jaki smutny dzień dzisiaj, same smutne wiadomości.

Mężu Natalii przekaz jej uściski i cieple słowa..trzymam kciuk, zeby wszystko zakończylo sie dobrze...musi byc dobrze. czekamy na wieści.

87zabka straszny pech Cie spotkał. Dobrze że nie upadlaś na brzuszek...bo wtedy mialabys o wiele wieksze zmartwienie.
Cieżko mi doradzic cos na ta bolaca noge. Moze pojedz jeszcze raz na pogotowanie i trafisz na innego lekarz, który troskliwiej sie Toba zajmnie...
 
Haj laski! Pojechałam dzisiaj zrobic betaHcg zeby wiedziec który to tydzień ciąży, bo po porodzie mialam na razie 2 razy @ i w nieregularnych odstepach. Wyniki moge już odebrać po 17. Więc sie okaże czy 9 styczeń nadal aktualny.
 
Przepraszam, że się wtrącam, ale od kiedy w Irlandii w ogóle ktokolwiek chce podtrzymać 6 tygodniową ciążę?:szok: W irlandzkich szpitalach takich rzeczy nie robią.
 
Witajcie Mamusie ;-) ja mam dziś wizytę i gin,ale już sama wyliczyłam termin mam na 8 stycznia ;-)) wybraliśmy już imiona dla dziewczynki Lidia a dla chłopca Krystian;-)pozdrawiam Styczniówki.

witamy.i Gratulujemy..Imionka ladne...mialam kiedys chlopaka -Krystiana...ehhehe

czekam na wiesci po wizycie - trzymam kciuki!!! Sliczne imiona wybraliscie! Gratuluje pomyslowosci! ...my mamy wybrane imie dla chlopca. Tak naprawde zostalo z pierwszej ciazy ;)pierwotnie mial byc Filip ale znajomi, ktorzy spodziewalis sie dziecka w tym samym miesiacu co my, rowniez zdecydowali sie na Filipa i mowilismy kto pierwszy ten lepszy;) Druga alternatywa byl Tomek!!
Bozia obdarowala nas sliczna Majeczka a ich dwa dni pozniej Filipem:)
Takze Tomek nadal jest aktualny a co do dziewczynki... Nina? podoba mi sie imia Oliwia, Natalia,Zuzanna ale te imiona sa juz w uzytku i to w najblizszej rodzinie:) Trudno bedzie sie potem zorientowac o kim mowa:);)

Nina ladnie...a nTomek dla mnie Nie.,.,kolega mi umarl no takim imieniu mlodo w wypadku:(

Witam was Panie....
jestem mezem Natalii (blondi80).. prosila bym wam napisal ze jest od wczoraj w szpitalu i ze zostanie tam jeszcze przez kilkadni.
niestety doszlo do kolejnego krwawienia i nie wiadomo czy ciaze uda sie podtrzymac.
w razie informacji bede od niej przekazywac jesli nie macie nic przeciwko ze jakis facet tu zaglada...

ojjjj biedactwo trzymamy kciuki!!!!

kochane nie dam rady was dzis nadrobic jestem padnieta ale witamwszystkie nowe panie

kochane mam dzis pecha jak bylam dzis w urzedzie to byla masa ludzi i waskie przejscie to przeprosilam zeby przejsc i byl podest i niewiem czy zachaczylam o ten stopien czy o czyjas noge i lecialam ale na szczescie jakis starszy pan zlapal mnie za reke i nieglebnelam na ziemie ale stopa na samym srodku bolala niemilosiernie ale po jakims czasie dalo sie jakos isc koclawo ale szlam wiec kustykalam sie po miescie i wrocilam do domu i odpoczelam troszke jak lezalam to niebolalo ale jak wstalam i zrobilam pare krokow to noga zaczela bolec coraz gorzej to poprosilam meza zeby pojechal ze mna do lekarza no i byl tylko 1 taki do dupy co nawet na noge niespojzal ani niezlapal ani nic i dal mi jakies czopki p[rzeciwbolowe i krem i pojechalam do apteki a w aptece pokrecili glowa ze tych czopkow niedostane bo niewolna na poczatku ciazy to niewzielam i wrocilam do domu posmarowalam mascia i ta noga boli coraz gorzej raczej niepuchnie ale mi nic nigdy niepuchlo nawet jak w zebie sie ropa robila a moj maz to odrazu puchnie i kurde jestem tak padnieta ze wieczorem niewiem czy do was zajrze ale martwi mnie ta noga bo mi siue wydaje ze jest kosc peknieta bo inaczej by tak niebolala okropnie jakby byla tylko zbita nawet niezalecil usztywnienia jej jak za pare dni nieprzestanie biolec to pojade do szpitala do grudziadza na irurgie i niech mi zaloza usztywnienie albo gips bo przeswietlenia mi niemoga zrobic :no:

amoze wy znacie jakies bezpieczne sposoby na usmierzenie bolu????jak zakladam kapcia to rycze z bolu :-( i juz niewiem co mam zrobic zobacze jak bedzie rano po nocy ...

ojjj biedaczka....ajcccc uwazaj na siebie

Przepraszam, że się wtrącam, ale od kiedy w Irlandii w ogóle ktokolwiek chce podtrzymać 6 tygodniową ciążę?:szok: W irlandzkich szpitalach takich rzeczy nie robią.

nie wiem.....ale troszke zaufania na forum musimy mirec


ja juz po pracy odpoczywam:)
 
kacha_wawa ,a co takiego robia w Irlandzkich szpitalach jak jest ciąża zagrożona??? odsyłaja do domu i czekaja kiedy kobieta poroni? czy co? bo nierozumiem......swoja droga skoro leży na podtrzymaniu i jeśli tego sie nie praktykuje to Natalia trafiła na super lekarza!!! koniec kropka!

zielona2909 to zaraz daj znać no ciekawa jestem czy termin się potwierdzi:) Ja narazie według obliczeń to mam17 albo 19 styczeń ;)

87zabka ojej ale lekarz Ci sie trafił no szok poprostu całe szczęście, że w aptece nalezycie cie poinformowali!!!! Może albo raczej na pewno wybierz się do innego lekarza bo to przecież tak nie może być!!!! Ja żałuje ale niewiem co mogło by Ci ulzyć chyba tylko maści jakieś i to tez trzeba uważać może zadzwoń do lekarza swojego albo zapytaj jeszcze w aptec innej!!! No takie nieszczęście....mam nadziej, ze ta masc cos pomoże co posmarowałaś!!!!


A ja sie ciesze bo na sówaczku mam dziś 4 tydzień:):):):)!!!!!!
 
Ja nie Kacha_wawa, ale pojęcie mam, co się robi z zagrożoną ciążą na wyspach, bo tu mieszkam. Otóż nie robi się NIC. Co więcej, pierwsza wizyta kobiety w ciąży jest ok. 12 tygodnia. Nie u ginekologa a położnej. Poza tym, przeczytajcie posty blondi. Od kiedy w 5 tygodniu ciąży robią się rozstępy i boli krzyż? A mąż zdaje się w delegacji był. Jakiś cud, że wrócił tak szybko. Zresztą, same cuda u blondi. Dziecko 5 miesięczne bajki ogląda, samo siedzi i zaraz będzie chodzić. Otwórzcie oczy dziewczyny. Można mieć zaufanie do dziewczyn z BB. Ja moim ufam bezgranicznie. Ale tu trzeba mieć zaufanie OGRANICZONE.
 
To jest odgórna zasada, że do 18 tygodnia ciąży się nie ratuje i nie robią żadnych wyjątków, nie zależy to od woli lekarza. Wiem, bo sama się wpatrywałam w monitor usg jak traciłam swoje dzieci i na nikim to nie robiło wrażenia. Myślę, że każda mama z Irlandii i UK to potwierdzi.
 
reklama
Przepraszam, że się wtrącam, ale od kiedy w Irlandii w ogóle ktokolwiek chce podtrzymać 6 tygodniową ciążę?:szok: W irlandzkich szpitalach takich rzeczy nie robią.

zirytowalo mnie to co Pai napisala..a wiec przy trojaczych ciazach robia to ale sa wobec malzonki strasznie obojetni.. nie wiem czy robia to po to by ja uspokoic awiedeza ze bedzie zle.. traktuja ja tam jakby jej nie bylo!
 
Do góry