reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

To ja już w takim razie nic nie rozumiem. Ale wiem też, że również w takich początkach ciaży niektóre kobiety krzyż boli naprawde.
I to jest straszne , że tak jest w tych krajach i naprawde współczuje, że musiałaś kacha_wawa sama cos tak strasznego przezyć!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja nie Kacha_wawa, ale pojęcie mam, co się robi z zagrożoną ciążą na wyspach, bo tu mieszkam. Otóż nie robi się NIC. Co więcej, pierwsza wizyta kobiety w ciąży jest ok. 12 tygodnia. Nie u ginekologa a położnej. Poza tym, przeczytajcie posty blondi. Od kiedy w 5 tygodniu ciąży robią się rozstępy i boli krzyż? A mąż zdaje się w delegacji był. Jakiś cud, że wrócił tak szybko. Zresztą, same cuda u blondi. Dziecko 5 miesięczne bajki ogląda, samo siedzi i zaraz będzie chodzić. Otwórzcie oczy dziewczyny. Można mieć zaufanie do dziewczyn z BB. Ja moim ufam bezgranicznie. Ale tu trzeba mieć zaufanie OGRANICZONE.
kobieto jakas dziwna jestes... jestem w delegacji ale zjedzam do domu.. w ogole podziwiam zone jak moze z kims takim pisac.. pozatym zona nie ma poloznej a ginekologa a dlaczego? tego akurat nie musisz wiedziec... i nie wiem co dziwnego w tym ze 5 miesieczne dziecko oglada bajki w lezaczku? no jestes niemozliwa kobieto! opanuj sie!
hmm c do rozstepow to albo nigdy w ciazy nie bylas albo nie iwem ze tak piszesz.... malzonka ma rozstepy w okolicach piersi! etc
 
Ostatnia edycja:
Nie no jak ja to czytam co Pan pisze to włosy dęba stają, zeby taka obojetność była. Ja nawet nie sadziłam, że tak jest...nie zrozumiem tego nidgy....:no::no::no:
 
zirytowalo mnie to co Pai napisala..a wiec przy trojaczych ciazach robia to ale sa wobec malzonki strasznie obojetni.. nie wiem czy robia to po to by ja uspokoic awiedeza ze bedzie zle.. traktuja ja tam jakby jej nie bylo!

Przy ciążach trojaczych tym bardziej tego nie robią. Wiem co mówię, bo sama byłam w ciąży mnogiej. Poza tym od kiedy w Irlandii robi się scan w 5 tygodniu i od kiedy w 5 tygodniu na usg widać już małe ludziki? Prawdziwy cyrk na kółkach:-)
 
Przy ciążach trojaczych tym bardziej tego nie robią. Wiem co mówię, bo sama byłam w ciąży mnogiej. Poza tym od kiedy w Irlandii robi się scan w 5 tygodniu i od kiedy w 5 tygodniu na usg widać już małe ludziki? Prawdziwy cyrk na kółkach:-)

od kiedy? na wyproszone zyczenie i blaganie! i chyba nigdy nie bylas wciazy domnieam..po tym co piszesz watpie w to!
 
Nie chce mi się polemizować z trollem :-) Błaganie i proszenie nic tu nie ma do rzeczy. Też błagałam i prosiłam, ale lekarze w delikatny sposób mi wytłumaczyli zasady panujące w tym kraju. Po prostu silniejszy przeżywa.
 
i tak na marginesie... moge pokazac wam zdj synka z 5 tyg... czy widac mini ludzika.... hmmm
tylko jak jej sie lepiej zrobi to poprosze ją o dokladna instrukcje zamieszczania zdjec.
 
Wiesz co Krzysiek naprawde nie warto z takimi ludzmi wdawać się w dyskusje!!! Bo niby po co jak poprostu NIEWARTO!!!!

A Wy sie lepiej zastanówcie co piszecie!!!!!!!Matko kochana to coś strasznego jaką chora pogadówke sobie z tego zrobiłyście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak macie takie nudy to zapraszam na inny wątek, a nie tutaj wogóle jestem taka wściekła na Was!!!!!!!!!!!!! Jacy normalni ludzie pisza takie durnoty kłuca się z osoba co właśnie przezywa ciezkie chwile opisuje co się dzieje, a wy się mądrujecie na całego. Nie no szok i brak mi słów sie poprostu dziewczyny nie popisałyście!!!! Masakra powinno Wam być WSTYD!!!!!!
 
reklama
No cóż, kłamstwo ma krótkie nogi :-) Blondi kimkolwiek jesteś skończ już te brednie, bo tylko z siebie pośmiewisko robisz :-) Na szczęście ja trollem nie jestem, już mnie trochę osób z BB poznało w realu :-)
 
Do góry