reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
dziewczynki jutro o 8 rano mam wizyte z wynikami badan;/ no i usg;) tylko nie weim jak powiem ginowie ze w ciagu 4 tyg przytylam 5kg! po lekarzu jade do kolezanki z pracy na kawke i ciacho i wracam czytac zaleglosci, ktore naskrobiecie;)

jesli chodzi o moje rzeczy dla malenstwa brakuje czapki, szalika, rkawiczek;D a w przyszlym tyg kupujemy lozeczko materac przewijak i KONIEC!! nic wiecej nie musze juz miec, bede splacala kase za zakupy i wizyty u gina do stycznia;)
 
Witam późną porą ;)
A ja tu się nie odzywałam dooobry miesiąc :zawstydzona/y: Pewnie nikt nie pamięta ^^
To się trochę przypomnę ; ) Mam 17 latek no i rośnie w brzuniu mała Julka lub Jakub... Rodzice nie zachwyceni na poczatku, ale teraz tata to sie strasznie cieszy ^^
Ja to się muszę pochwalić tym i tamtym ;D
A mianowicie od wczoraj jestem w końcu narzeczoną i na razie złożyliśmy do sądu papiery o pozwolenie na ślub cywilny, maluszek zaczął dawać znaki, a dzisiaj dał się poczuć tatusiowi ładnym kopniaczkiem ^^
Brzuszek rośnie i rośnie, więc jutro trzeba udać się na jakieś zakupy, bo żadne spodnie już się dawno nie dopinają ;o
I tak uciekam spać i życzę dobrej nocki Stycznióweczkom ;)):tak:
 
Witam późną porą ;)
A ja tu się nie odzywałam dooobry miesiąc :zawstydzona/y: Pewnie nikt nie pamięta ^^
To się trochę przypomnę ; ) Mam 17 latek no i rośnie w brzuniu mała Julka lub Jakub... Rodzice nie zachwyceni na poczatku, ale teraz tata to sie strasznie cieszy ^^
Ja to się muszę pochwalić tym i tamtym ;D
A mianowicie od wczoraj jestem w końcu narzeczoną i na razie złożyliśmy do sądu papiery o pozwolenie na ślub cywilny, maluszek zaczął dawać znaki, a dzisiaj dał się poczuć tatusiowi ładnym kopniaczkiem ^^
Brzuszek rośnie i rośnie, więc jutro trzeba udać się na jakieś zakupy, bo żadne spodnie już się dawno nie dopinają ;o
I tak uciekam spać i życzę dobrej nocki Stycznióweczkom ;)):tak:

Ja tam pamiętam;) i witam ponownie. Super że tata się cieszy :) ja tam jeszcze narzeczona nie jestem i czekam aż mój się zmobilizuje heh
 
z uwagi na to ze spac nie moge..to wymysliam ze mzona by poprawic liste...bo wiele dziewczyn zapewne juz "zwialo" z Naszego watku albo Dane sa nieakutalne...wiec Prosze...

Dziewczyny Luknijce na Stara LISTE i jak cos brakuje (wiek imie-plec dzidzi czy imionka) prosze napisac na watku lub na PW do mnie prosze i DZIEKUJE:*
 
Hej Dziewczyny-Witam wczesnym rankiem:)Musialam wstać bo malenstwo strasznie aktywne i w nocy i teraz.Az spac się nie da:(
Karlita-gratuluję synusia!:-D
martka-Skądś to znam-z tym malowaniem:)my się tez tak zabieramy:-)
blondi-ja tez lubię dentystę,moze dla tego ze rzadko kiedy coś mam do roboty.
klaudoos-Superrr zakupy!I pozazdrościć męża:-)mój jak słyszy o zakupach to zmyka szybko-ja wszystko kupuję,nawet jak ma sobie coś kupić to też cięzko mu to przychodzi(chodzi o chodzenie,wybieranie,przymierzanie-bo skąpiradłem nie jest).Wczoraj jak mu powiedzialam zeby kupił mi sok jabłkowy,a jak nie będzie to coś z domieszką ale nie z miętą-no i kupił mi to nieszczęsne jabłko z miętą.wrrr:rofl2:
madzia-Ja chodzę panstwowo i ginka mam ok-jak bym chciała zwolnienie to by mi wystawił bez problemu-z synkiem miałam 2mcy zwol non-stop.Ale wiesz spotkałam się z tym ze inni lekarze nie chcieli dziewczynom wystawiać zwolnień do KRUSu i prywatnie chodziły,także myślę ze to zależy od podejścia lekarza.Bo ile teraz płacą na KRUSie na dzień?-z 10zł.Smieszne to trochę,te ich płace.Znajoma moja jak leżala praktycznie 3/4 ciązy w szpitalu bo a to plamienie,a to brzuch bolał,a to założyli jej szew Mc Donalda,a to...bez przerwy coś...Straciła swoją dzidzię i z tą wolała leżeć w szpitalu,bo była pod opieką lekarzy-to pielęgniarki się z niej śmiały ze leży tylko po to żeby kasy natrzepać bo ciagle zwolnienia bierze.A z drugiej strony jak leży i coś jej dolega to czemu ma nie wziąść-zawsze to 300zł na miesiąc,a jak ona tyle lezala to już na wyprawkę jest.

Ale mi narobiłyście ochoty na kfc albo maka.ech i te lody waniliowe z polewą karmelową.....dobrze ze mam nutellę w lodowce...nie to samo ale zawsze coś słodkiego:-D
 
Witajcie moje kochane stycznioweczki!
Witam tez wszytkie nowe brzuchatki na naszym forum!
Szalom pamietam ,pamietam ..ale nie wiem czy mnie reszta pamieta tez ,tak dawno tu nie pisalam .
Gratuluje coreczek i syneczkow :D

teraz nadrobie zaleglosci w czytaniu tyle mi sie tych stron uzbieralo...
Buziaczki
 
reklama
A ja za 2 godzinki bede juz wychodzic ze szpitala. W sumie to nie bylo tu zle :-D ale obym tu juz nie wracala. Ciesze sie bo poznalam bardzo fajna dziewczyne- mamusie z babyboomowskich marcowek 2011 ktora sie spodziewa blizniakow. Wczoraj do 1 gadalysmy hehe. Ciekawa jestem reakcji Coreczki jak zobaczy mnie w domu, chyba jej dzis z rak nie wypuszcze tylko bede tulic i tulic :-D. Jak juz sie naciesze domkiem to napisze.
 
Do góry