reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
czesc dziewuszki, ja przed chwila wstalam ale jestem do d... . pada jest brzydko, az glowa pobolewa, do tego psiura z cieczka mnie wkurza jak nigdy.. wrrr... zaraz ide sniadanko zrobic a potem jade do Sopotu do Endokrynologa.. dzisiaj moj mąż zazyczyl sobie kurczaka z rozna;) wiec pojade i kupie sama zjem do bulki, a on pewnie z frytkami;) od kilku dni w nocy wstaje i musze zjesc 2 paski czekolady bo nie zasne!! masakra.. wczoraj jak juz zasypialam dostalam takiego kopniaka ze krzyknelam i sie poplakalam, a moj mąż mowi ciszej bo sie wystraszylem. maly chyba tez domyslil sie ze przesadzil bo od razu przestal ;)
 
czesc dziewuszki, ja przed chwila wstalam ale jestem do d... . pada jest brzydko, az glowa pobolewa, do tego psiura z cieczka mnie wkurza jak nigdy.. wrrr... zaraz ide sniadanko zrobic a potem jade do Sopotu do Endokrynologa.. dzisiaj moj mąż zazyczyl sobie kurczaka z rozna;) wiec pojade i kupie sama zjem do bulki, a on pewnie z frytkami;) od kilku dni w nocy wstaje i musze zjesc 2 paski czekolady bo nie zasne!! masakra.. wczoraj jak juz zasypialam dostalam takiego kopniaka ze krzyknelam i sie poplakalam, a moj mąż mowi ciszej bo sie wystraszylem. maly chyba tez domyslil sie ze przesadzil bo od razu przestal ;)

Mój mąż reaguje dokładnie tak samo ... faceci... :-) Dodatkowo mówi mi, że próbuje zasnąć, a ja gadam do siebie :-)
 
martusia piłam już mleko z tym czosnkiem...ale okropność! ja bardzo często mialam problem z pęcherzem i brałam urosept ale do tego musisz dużo, dużo, bardzo dużo pić. Musisz przepłukać pęcherz żeby wszystkie bakterie wysiusiać. Pij wodę mineralną i herbatkę. Połóż się do łóżka żebyś wygrzała pęcherz i naprawdę wieczorem już będzie po wszystkim:)

joasienka będzie dobrze...maleństwo jest zdrowe zobaczysz:) daj znać jak wrócisz. Trzymam też kciuki za bratową może w końcu się uda:)
 
witajcie,
gratulacje kolejnych synków i córeczek, widzę że jednak styczniowy wysyp chłopaków będzie.
my dziś idziemy na echo serca płodu bo na usg wyszło jakieś ognisko hipercośtam :-:)-:)-(
mam nadzieję że okaże się że wszystko ok, czytaliśmy trochę i lekarka też nie kazała się martwić ale zawsze to stres. :-(
jak pomyślę że taka mała istotka miałaby już w brzuszku kłopoty z serduszkiem to od razu mi się chce ryczeć :-(
dopiero o 18 mam wizytę i mam nadzieję, że wrócę spokojniejsza.
poza tym ja też przeziębiona, no i od ginki dostałam skierowanie na obciążenie glukozą więc poczytuję jak to u Was było i widzę że może być masakra.
miłego dnia dla wszystkich

nie martw się, też miałam to badanie bo wyszło mi to ognisko i wszystko było w najlepszym porządku! Mam nadzieję że u Ciebie również!
 
Witam :)
Joasienka1 - wszystko będzie w porządku, za nami już połowa i teraz z górki a my styczniowe mamy stresom się nie poddamy, hej ;)
Martusia - ja też miałam taki wynik, lekarz każe powtórzyć badanie na dwie godziny i będzie OK :)
Dzisiaj się dowiemy co Claudia nosi pod sercem?
Też mam problemy ze spaniem, wczoraj poszłam około 1 w nocy spać i wstałam jak ten skowronek - ale ja sobie znalazłam zajęcie na nieprzespane noce i się nie nudzę, a jak skończę to się pochwalę.
No i nieśmiało nad śląskiem wychodzi słońce :)
 
U nas dzisiaj od wczoraj leje i leje. Ze spaceru nici. Mąż wyjechał dzisiaj do rodzinki i nie będzie go do niedzieli. Odpocznę troche od niego, dobrze to nam zrobi.
Wszystkim mamusiom gratuluje poznania płci bejbików.
 
Dzien dobry :-) witam się po śniadanku :-)
wszystkim wam życze udanego dnia :-)
joasienka1 - trzymam kciuki, napisz jak wyszły badania!
Carri - już poprawiłam wybacz pomyłkę :p

Nie mam pomyslu co zrobić na obiad... idę pogrzebac w lodówce i zamrażarce może cos wymyślę :p
 
reklama
czesc brzuchatki , ja własnie wróciłam z połówkowego a wiec wszystko jest wpozadku : BEDZIE NA 100% chłopak bo siusiaka to juz było widac wyraznie pozatym według wszystkich badan ciaza jest w 21 tyg nic nie odbiega od normy :) a Kubuś wazy 354g TERMIN MI SIE PRZESUNĄ NA 26 STYCZNIA :) zaraz zamieszcze zdjecia z brzuszka ale chwile moze to potrwac

Do Wszystkich nowych brzuchatek WIELKIE GRATULACJE I WITAM NA FORUM :)
 
Do góry