reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Hej hej Dziewczynki:)
Ale pogoda brrr...Dopiero wróciłam z miasta,kupiłam sobie glukozę(odmierzone 75g)już nie będę się martwila ze za dużo wsypię.,witaminy,leki i poszło 200zł w aptece,a jeszcze zapomniałam o męzu i mam wyrzuty sumienia...bo mi wypomnial ze tylko o sobie myśle....polećcie mi jakiś zel albo maść -ma gulę,jakby spuchnięte przy rzepce i w górę po mięśniu,jak ma nogę zgiętą to boli.Myślałam o czymś rozgrzewająco-przeciwbólowym,ale nie mam pomysłu...mamy w domu neo-capsiderm kiedyś rozgrzewal a teraz lipa jedna wielka.Coś zeby było skuteczne bez recepty-bo do lekarza to wołem go nie zaciągnę.Moze zapalenie jakieś mu się zrobiło??
Klaudoos-Super zakupki,super fotel,Ja też zrobiłam pranie ech i nie ma jak wywiesić.....dupa z tą pogodą.A mąż wreszcie poczuł namiastkę tego co Ty masz na codzień....ha ha.Mój też kopy w plecy dziś dostawał:)Ja mam tylko nie spać.
Ribi-Współczuję....nowe mieszkanko a już coś się wam dzieje.....niech poczują się ...remont kosztuje przecież.
Tysia-Głowa do góry,jeszcze nie wszystko przesądzone....Słyszałam o takiej sytuacji ze wieźli dzięwczynę już na cesarkę...i po drodze na blok brzucho zaczęło jej się przemieszczać....lekarz zgodził się zrobić usg i okazalo się ze dzidzia się przekreciła i naturalnie moze rodzić:)
Ja już po obiadku zjedliśmy na mieście kurczaka w cieście z surówką ,mąż z frytkami a ja z ryżem.Kasy poszło ze jak podliczę to aż mnie głowa boli.
Bylam w Pepco ale też na chwilkę....kurcze widzialam fajny płaszczyk przed kolano pikowany lekko,za 30zl biby zimowy ale na mega mróz za cienki.Wada jego byla taka ze był biały;(No i nie wziełam....kupilam michałowi podkoszulki na ramiączka pod bluzki za 2-pack zapłaciłam 8zł a identyczne kupowałam gdzie indziej po 7,50 za szt.Więc teraz sie ucieszyłam bardzo.
 
reklama
ja już zjadłam obiadek-barszcz bialy a teraz wcięłam kopiec kreta i popijam czekoladą....na 17 wizyta u gina:) zobaczę się z maluszkiem:)
martusia a próbowałaś artresan ale maść? Mój mężuś jej używa bo trenuje biegi i też pogrywa w piłkę nożną i jemu pomaga.
Chcę dziś podjechać do Ikei, bo świeczki mi się pokończyły a teraz jest właśnie ten okres kiedy rozpalam w domu mnóstwo świec bo dają taki miły nastrój....
Tysia mojej koleżanki synek był ułożony pośladkowo i dopiero w 9 mcu się obrucil a już była nastawiona na cesarkę.
 
Hej hej Dziewczynki:)
Ale pogoda brrr...Dopiero wróciłam z miasta,kupiłam sobie glukozę(odmierzone 75g)już nie będę się martwila ze za dużo wsypię.,witaminy,leki i poszło 200zł w aptece,a jeszcze zapomniałam o męzu i mam wyrzuty sumienia...bo mi wypomnial ze tylko o sobie myśle....polećcie mi jakiś zel albo maść -ma gulę,jakby spuchnięte przy rzepce i w górę po mięśniu,jak ma nogę zgiętą to boli.Myślałam o czymś rozgrzewająco-przeciwbólowym,ale nie mam pomysłu...mamy w domu neo-capsiderm kiedyś rozgrzewal a teraz lipa jedna wielka.Coś zeby było skuteczne bez recepty-bo do lekarza to wołem go nie zaciągnę.Moze zapalenie jakieś mu się zrobiło??

polecam Ben-Gay ... dla mojego męza na bol pleców najszybciej pomaga a i dla mnie jak nerw w barku złapie to pomaga ( narazie w ciazy nieuzywam )
 
Witam nowa mame :-)

Tysia25
tak jak dziewczyny pisza, dziecko moze sie jeszcze obrocic :tak:
monciaa sliczne sweterki :-)
Ribi mam nadzieje, ze ten zaciek to nic powaznego...
Powodzenia na wizycie :-)
Biala jestem zdziwiona ze tyle badan musisz robic, wydawalo mi sie ze Twoj wynik jest dobry.
Mam nadzieje, ze te kolejne wyniki beda prawidlowe:tak:
 
Ostatnia edycja:
dsc06962l.jpg
hej mamusie :) ja to w sumie nic dzis nie zrobiłam... pojechałam z Tomkiem do mieszkania mojeje Mamy bo został tam " Abik" pluszowy niebieski piesek Tomka z którym śpi... pozniej wybralismy sie do zwierzynca akurat mamcia mieszka niedaleko no ale tam szykują sie do remontu i akurt usypiali jelenie ... wiec szybko sie zmylismy jak zajarzyłam do czego wogole strzelają.... pozbieralismy troche kasztanów i wrócilismy do domku Tomcio przysną w samochodzie( moze 10 minut ) zanim dojechalismy i tak od 13 godziny zasypiał w łozeczku ale to siku mu sie chciało ( a juz czasami prosi na sedes.. mamy taką nakładke kupiłam w rossmanie kilka miesiecy ) pózniej mleczko sie skoczyło wiec musiałam dorobic hehe pózniej stwierdził ze nasikał do pielusi co tez musiałam zmienic i na koniec jak juz zmienilama pielusie niemineło 15 minut to sie rozkrzyczał ze kupa jest eh... a no i znów musiałam dorobic mleczko i dopiero zasną o 15 ... a zaraz zamieszcze foto jak go do domku przyniosłam ze spacerku :)

martusia -- Bardzo dobra masc to Ben-Gay ... taki zielony... mój M to uzywa do pleców... ale ja jak boli to wszystko smaruje ( teraz w ciazy nie używam) i pomaga:)


madlen - moja gin lubi dmuchac na zime... pozatym ona prowadziła moją pierwszą ciaze i tam w komputerku ma wszystko napisane a przy 1 ciazy glukoze miałam 60 wiec to taka duza róznica ale najwazniejsze ze z Kubusiem wszystko ok :)
 
Ostatnia edycja:
monciaa, joasiab bardzo podobają mi się ubrania, które kupiłyście i nie ukrywam, że też sobie takie kupię, a co!:p Tylko mam straszny dylemat z wyborem koloru, ale mam jeszcze trochę czasu, bo aukcje trwają jeszcze jakiś czas.
 
dzięki Ribi i Biala-będę w czwartek to mu kupię,chyba ze jutro jak będzie padać to go wyciągnę....kupię i to i to...zobaczymy.voltaren próbowałam to bez rezultatu.Niestety.
kupila moze ktoraś z was ten nowy odplamiacz persila???taki jak vanish czy moze lepszy??
 
reklama
giovanessa bardzo się cieszę że u Was wszystko w porządku, podaj na swój sekret jak to zrobiłaś , że nie przytyłaś :-D


monciaa sweterki są śliczne
jeżeli chodzi o ten ESTYL_KORNELIA_MAMO NIEWATPLIWY HIT SEZONU (1246348296) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy to mam podobny z ciuchów :tak:

a co do badań to czasem lepiej zrobić więcej , niż potem mieć jakieś niedopatrzenie.

Ja znowu odwiedziłam ciuchy :-) a poza tym dostałam kilka ciuszków dla dziecka, potem wkleję foty tego co kupiłam na używanych.

Pogoda jest do bani, więc nie pozostaje nic jak amorki i filmy z mężusiem;-)
 
Do góry