reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hejka dziewczyny:)

Kompletnie nie wiem co u was slychac.....ale nadrobie za chwilke....
napisze a pozniej wam odpisze na posty:)

co u mnie to jakos przez weekend i wczoraj nie mialam ochotki wchodzic.....brzuszek mnie troszke bolia i spinal.....:( ehhh chyba pojde do Gina...bo biore tabletki i Nospe z malo pomaga....:(
ado tego Mezus znow mi zatrowa nerwy......bo poszlo o jego wyjazd w delegacji od Czwartku do Niedzieli niedosc ze to cale 4 dni.....to jeszcze boje sie ze tak moze go ciagnac do zdrady i byla wielkkaa klotnia przez pol niedzieli i poniedzialek:(

a tu Pare ciuszkow:) dl;a MALEJ.i moj brzuszek z innej perspektywy
 

Załączniki

  • CIMG6013.JPG
    CIMG6013.JPG
    62,3 KB · Wyświetleń: 11
  • CIMG6014.JPG
    CIMG6014.JPG
    63 KB · Wyświetleń: 13
  • CIMG5955.JPG
    CIMG5955.JPG
    68,7 KB · Wyświetleń: 13
  • CIMG6032.JPG
    CIMG6032.JPG
    51,1 KB · Wyświetleń: 11
reklama
no to super dziewczyny, ze podoba sie wam w szkolach rodzenia i jestescie zadowolone.

monia czyli mowisz, ze kotka wzielo na poranne zabawy jak przypomnme sobie jak mieszkalam u rodzicow i mielismy koty jak fajnie mruczaly eh teraz to kota dawno nie mialam w rekach.

dzisiaj drugi dzien jak miska zasypia w swoim lozku jeszcze musze sie kolo niej polozyc ale mam nadzieje, ze w niedlugom czasie juz sama bedzie zasypiac a ja bede tylko siedziec obok.
 
dziewczynki ja to juz uciekam... niewiem czy nawet dotrwam do konca USTA USta.. zawsze mozna w necie obejrzec... jakos mnie łamie powoli... Kolorowych snów dla wszystkich mamusiek i brzusiaczków buziaki pa
 
No pa
ach faceci, zawsze z nimi problemy, mój poszedł z kolegami, wróci może za godzinę, oczywiście wypity :-(
Nie lubię tego
 
No i zleciał kolejny dzień :-)
więc mamy dzień bliżej do porodu :p
Nie stresujcie się mężami, a jeśli ich zachowanie Was irytuje i stresuje to powiedzcie im o tym, bo w waszym stanie nie jest wskazany stres i złość :-/
och dobrze, że Nam się nie przelewa dzięki temu mój mąż nie mysli o piwkach z kolegami, za to jak juz jest dodatkowa kasa, woli wydać ją na ciuszki dla dziecka czy inne gadźety do domu:-)
 
No i zleciał kolejny dzień :-)
więc mamy dzień bliżej do porodu :p
Nie stresujcie się mężami, a jeśli ich zachowanie Was irytuje i stresuje to powiedzcie im o tym, bo w waszym stanie nie jest wskazany stres i złość :-/
och dobrze, że Nam się nie przelewa dzięki temu mój mąż nie mysli o piwkach z kolegami, za to jak juz jest dodatkowa kasa, woli wydać ją na ciuszki dla dziecka czy inne gadźety do domu:-)

Mój na szczęście często nie chodzi.
Ostatnio w sobotę też troszkę wypił....
czasem to są tylko 3 piwa, ale na pusty żołądek i szybko wypite to wtedy ważnienie jak by było 2 razy więcej
 
reklama
klaudos! oto link, są to zdjęcia z prawdziwych porodów, sceny drastyczne co dla niektórych(płeć męska) :) http://www.youtube.com/watch?v=L8MZaOX_7Oo&feature=related jest to youtube , także jak wejdziesz to będzie multum podobnych, a tak w ogóle to nie brałam nospy, nic nie biorę, nie mam zaleceń, bo nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, także trochę się obawiam.

Oglądam te zagraniczne porody, i widziałam też po polsku i zauwazcie że w zagranicznych żadna kobieta nie jest nacinana a u nas to standard. I co powie ktoś że inna anatomia i że w polsce kobiety nie potrafią urodzić bez nacięcia?
 
Do góry