reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
MolaGo wiem o Twoich nerwach i domyslach, ale sprobuj zaufac, szkoda zebys sie filmowala i denerwowala. moj mąż wyjezdza w niedziele do wtorku do Wawy na szkolenie jakis dyrektorow- jest tego jego debiut, posikany ze strachu.. ale musze mu zaufac.. i powiem Ci ze jestesmy ze soba prawie 10lat ja mieszkalam na polnocy on na poludniu- w akademiku- imprezy, uzywki, przede mna sypial z kilkoma i nie mam 100% pewnosci czy jak byl ze mna to czy soc sie nie wydarzylo! wiele wieczorow plakalam jak znowu szedl na impreze i nie odbieral tel. ale nie wiem milosc zwyciezyla??? nie wiem czy ufalam wiem ze filmy ze mnie zdradza przerastaly mnie.. ale jestesmy razem i trzeba budowac to co sie stworzylo..



claudia- napisz mi jak zrobic zeby napis w gliterach nie zniknal???

ja juz nie spie- jestem glodna a nogi bola jakbym byla cala noc na polu- kurcze zylaki??

dziekuje laeczki za pocieszenie;)

i tak bedzie co bedzie...ehh:(

dzisja moja cora....kopie mnie ze szok...jak by tam 2 byly dzidzie hehehe
 
Hej
Molago - trzymaj się cieplutko i nie zamęczaj sobie głowy :)
Mój mąż dzisiaj dzwonił do swojego brygadzisty i chłopak ma 30 lat, na chemii leży, bo nerki mu nie pracują. Nie wiem nawet dokładnie co on ma z tymi nerkami, mówił tylko że kiedyś zachorował ciężko na grypę i lekarstwa mu uszkodziły nerki. Czeka na przeszczep, lekarze mu dają max do 40 dożyć...
Nigdy go specjalnie nie lubiliśmy bo ma trudny charakter, ale szkoda mi faceta. Nie spodziewałam się, że już tak ciężko z nim jest...


Edit: Właśnie dzwonił mąż i ... kupił wózek dla maluszka...
Mieliśmy upatrzony i dzwonił dzisiaj do właściciela umówić się co do wysyłki bo używany kupujemy. Ale mieliśmy zaczekać do piątku, pojechał do pracy na 18 i dzwoni, że z pracy dzwonił jeszcze raz i kupił go i koniec... Wariat mój kochany...

claudia4you
i inne dziewczyny, które mają problem z poceniem - moja siostra też miała taki problem i używa Etiaxil to w kulce i jest mega zadowolona :) Kupuje w aptece no i tanie to nie jest ale skuteczne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewcia_822 - no widać, że mąż się już nie może doczekać dziecka :p chciał Ci pewnie niespodziankę zrobić :-)

Ribi - czwartoklasiście objaśniam zasady ortografii, niestety narazie to ... syzyfowa praca, ale zobaczymy narazie dopiero 5 godzin z nim wałkuję to, może w końcu będą efekty;-)

Przemęczyłam się teraz... umyłam wszystkie podłogi, wyczyściłam łazienkę, pomyłam buty i mam dość :-/

Oj dziewczyny pogode oglądam i ma byc mróz do -1 w nocy na Suwałkach i w Lublinie :-( dobrze, że jutro 15st na śląsku, ale już coraz zimniej ma być brrrrrrrr:-( podobno od wtorku!!!
 
dopiero wróciłam z warszawy,korki jak cholera...
dziewczynki moje kochane dziekuję ze trzymałyscie kciuki:-).
1 sprawa zakończona,teraz czekam na uprawomocnienie wyroku (aby nie było apelacji...).jeszcze druga przedemną ,ale to jeszcze trochę potrwa.Stresowałam się bardzo,ale jakoś poszło.1 h zeznań i po bólu.
teraz mała kolacyjka (albo i nie ,bo ząb zaczął mnie boleć) i idę się odstresowywać:-D
miłego wieczorku Wam Zyczę
 
Blondi84 - u nas w szkole Nicole w 1 klasie już pani prosiła o prenumerowanie miesięcznika "Bunio", podobno wprowadza w świat ortografii. Właśnie dzisiaj zapłaciłam 4.50 i pewnie lada dzień Nicole je otrzyma :)

marta70 - super, że jesteś zadowolona. Trzymam kciuki za uprawomocnienie bez cyrków :)
 
U mnie dzis dzien minal pracowicie i padnieta jestem.
A w ogole to plecy, zebra i biodra dokuczaja coraz bardziej:(
No i jeszcze pralka sie zepsula- agencja od ktorej wynajmuje ma przyslac kogos do naprawy ale dzis nie zadzwonil.
 
reklama
Hej
Molago - trzymaj się cieplutko i nie zamęczaj sobie głowy :)
Mój mąż dzisiaj dzwonił do swojego brygadzisty i chłopak ma 30 lat, na chemii leży, bo nerki mu nie pracują. Nie wiem nawet dokładnie co on ma z tymi nerkami, mówił tylko że kiedyś zachorował ciężko na grypę i lekarstwa mu uszkodziły nerki. Czeka na przeszczep, lekarze mu dają max do 40 dożyć...
Nigdy go specjalnie nie lubiliśmy bo ma trudny charakter, ale szkoda mi faceta. Nie spodziewałam się, że już tak ciężko z nim jest...


Edit: Właśnie dzwonił mąż i ... kupił wózek dla maluszka...
Mieliśmy upatrzony i dzwonił dzisiaj do właściciela umówić się co do wysyłki bo używany kupujemy. Ale mieliśmy zaczekać do piątku, pojechał do pracy na 18 i dzwoni, że z pracy dzwonił jeszcze raz i kupił go i koniec... Wariat mój kochany...

claudia4you
i inne dziewczyny, które mają problem z poceniem - moja siostra też miała taki problem i używa Etiaxil to w kulce i jest mega zadowolona :) Kupuje w aptece no i tanie to nie jest ale skuteczne :)

Ja używałam Diclor też drogi, ale mi nie pomógł w sumie może problem tkwił gdzie indziej........miałam dużo rzeczy i nic nie pomagało.
w sumie ten problem się zaczął razem z innymi które miałam w tamtym czasie.
 
Do góry