reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam wieczorowa pora.
Ja tez dzis w nocy nie moglam spac- ze 2 godziny bezsennie lezalam.
Wkurzylam sie dzis bardzo. Musze poprosic o zwrot kosztow zawyjazd na konferencje a trzeba to zrobic za pomoca jakiegos nowego programu. Powiedziamo mi ze musze sie zglosic do punktu porad komputerowych w czwartek w polodnie to mi pomoga- maja wtedy specjalne spotkanie. Przychodze a do okienka straszna kolejka i widze ze ja pewnie mam wejsc tam do srodka bo przy okienku to jeden facet obslugiwal wszystkich jak leci (np. zepsuty laptop) a ja mialam przyjsc na specjalne spotkanie. No wiec pytam pani przede mna czy moge sie zapytac czy to tu, a ona ze nie, mam stac w kolejce i jeszcze, ze moze ona bez kolejki zada swoje pytanie. Chyba mnie nie zrozumiala, a niemila byla ze hej (taka sarkastyczna). Prawie sie poplakalam ze zdenerwowania i stalam 20 minut w tej kolejce (slabomi sie robilo) tylko po to zeby sie dowiedziec, ze oczywiscie ja mialam w niej nie stac tylko wejsc do srodka. Do tej pory jestem zla.
ale teraz staram sie zrelaksowac:)
 
Witam wieczorowa pora.
Ja tez dzis w nocy nie moglam spac- ze 2 godziny bezsennie lezalam.
Wkurzylam sie dzis bardzo. Musze poprosic o zwrot kosztow zawyjazd na konferencje a trzeba to zrobic za pomoca jakiegos nowego programu. Powiedziamo mi ze musze sie zglosic do punktu porad komputerowych w czwartek w polodnie to mi pomoga- maja wtedy specjalne spotkanie. Przychodze a do okienka straszna kolejka i widze ze ja pewnie mam wejsc tam do srodka bo przy okienku to jeden facet obslugiwal wszystkich jak leci (np. zepsuty laptop) a ja mialam przyjsc na specjalne spotkanie. No wiec pytam pani przede mna czy moge sie zapytac czy to tu, a ona ze nie, mam stac w kolejce i jeszcze, ze moze ona bez kolejki zada swoje pytanie. Chyba mnie nie zrozumiala, a niemila byla ze hej (taka sarkastyczna). Prawie sie poplakalam ze zdenerwowania i stalam 20 minut w tej kolejce (slabomi sie robilo) tylko po to zeby sie dowiedziec, ze oczywiscie ja mialam w niej nie stac tylko wejsc do srodka. Do tej pory jestem zla.
ale teraz staram sie zrelaksowac:)

stresy na bok
ja też miałam nerwy rano z rachunkiem za prąd
ale trzeba o tym zapomnieć i właśnie się zrelaksować......
 
hej dziewczyny! ja dziś leniu****ę od rana, spałam z przerwami do 15..dzwoniłam do gin i do szpitala na oddział ginekologiczno-położniczy, jutro rano mam się zgłosić na KTG, w związku z tym twardym brzuszkiem..:/ a co do terminu porodu , to ja mam też kilka dat, pierwsze usg z 8 tc, data OM to 28.03.10- wychodzi na 3.01.11, z usg na 3.02.11 :) ale lekarz się po prostu pomylił i wpisał mi ze om to był kwiecień a nie marzec..pomijając ten błąd to by było równo, usg w 14 tc, pokazywało, że jest to 12 tc, i termin na 9.01.11, usg z 18 tc, że jest to 16 tc i termin także 9.01.11, usg z 23 tc pokazywało, że jest to 21 tc, termin już mi zmienił na 12.01.11,usg z 26 tc - wskazuje na 24 tc i termin porodu również na 12.01.11/15.01.11, z tego co widzę, to dziecko jest 2 tyg. młodsze, aha i wg usg z 8tc, wymiary dziecka to 6tc...co o tym sądzicie ?:) kiedy urodzę?:)
 
dzieki laski;)

wiem ze nie moge sie nakrecac....:(

dzis M.pojechal az do Niedzieli:(
nie nakrecaj sie filmy sa najgorsze!!! wiem ze to tylko gadanie, ale sprobuj zaufac. jak moj jest na szkoleniach zawsze prosze zeby wieczorem i przed zasnieciem napisal sms. poki co wywiazuje sie z tego, aczkolwiek wiem jak jest na szkoleniach bankowcow- imprezy, popijawa itd..
 
hej dziewczyny! ja dziś leniu****ę od rana, spałam z przerwami do 15..dzwoniłam do gin i do szpitala na oddział ginekologiczno-położniczy, jutro rano mam się zgłosić na KTG, w związku z tym twardym brzuszkiem..:/ a co do terminu porodu , to ja mam też kilka dat, pierwsze usg z 8 tc, data OM to 28.03.10- wychodzi na 3.01.11, z usg na 3.02.11 :) ale lekarz się po prostu pomylił i wpisał mi ze om to był kwiecień a nie marzec..pomijając ten błąd to by było równo, usg w 14 tc, pokazywało, że jest to 12 tc, i termin na 9.01.11, usg z 18 tc, że jest to 16 tc i termin także 9.01.11, usg z 23 tc pokazywało, że jest to 21 tc, termin już mi zmienił na 12.01.11,usg z 26 tc - wskazuje na 24 tc i termin porodu również na 12.01.11/15.01.11, z tego co widzę, to dziecko jest 2 tyg. młodsze, aha i wg usg z 8tc, wymiary dziecka to 6tc...co o tym sądzicie ?:) kiedy urodzę?:)
ja mysle ze poczatek stycznia czyli jakos 3.01. najwiarygodniejsze dane sa z poczatku ciazu, kiedy zarodek sie rozwija "ksiazkowo", bo po 12 tyg juz w swoim tempie sobie rosnie i te wymiary nie sa podstawa do wyznaczania terminu..
 
Dzieki dziewczyny za gratulacje.A dzisiaj sie troszke przestaraszylam bo maly dlugo sie nie ruszal i wogole malo sie rusza i sie zaczelam bac zeby sie mu nic nie stalo i ze to moja wina napewno bo wczoraj przez chwile sie niecieszylam tylko smutno mi bylo ze nie dziewczynka.Ale zaczela z nim rozmawiac ze go kocham i jest moim skarbem drugim i wkoncu zaczal dawac znaki.I mialam wyrzuty ze jak moglam.A co do daty to Ja mialam dwie jedna z OM 27 stycznia a z usg 22 stycznia i ja jestem w uk i nawet wczoraj sie pytalam polskiego lekarza ktora mam brac pod uwage bo Ja czytalam ze do to pierwsze usg w 12 tygodniu tzn do 15 powiedzial wczoraj lekarz jest wiarygodne i to wlasnie pomaga jak dziewczyny mialy nieregularne cykle.I on powiedzial ze dobrze mi prowadza ciaze skoro nie zmieniaja co usg tylko biora pod uwage to pierwsze usg bo dzeci do 15 tyg rozwijaja sie tak samo a potem juz kazde indywidualnie przybiera na wadze.Wiec JA sie trzymam usg w 12 tyg a na wczorajszym usg pokazalo ze maly jest 2 tygodnie starszy wiec pewnie i luty by mi teraz wyszedl.Wiec 22 styczen biore tylko pod uwage tak jak polozne tutaj a moj pierwszy synek tez miala 22 styczen w dzien babci a urodzil sie dzien wczesniej 21 stycznia w dzien dziadka.I dla mnie jest to troche szczegolna data bo moj tata urodzil sie 22 stycznia i Ja dwojke dzieci mam na ten sam termin a tata od 10 lat nie zyje ale taki zbieg okolicznosci ze nawet moj maz jest pod wrazeniem.I co fakt pierwszy synek nie urodzil sie 22 ale w dzien dziadka jakby ten dziadek cos tam na gorze manipulowal :))Wariatka troche ze mnie no ale co o tym myslec :p
 
Gosia dokladnie tak jest, ze wiarygodna date porodu mozna ustalic z usg z pierwszego trymestru /11-14 tydz./. Potem juz roznie moze byc :tak:
A 21 stycznia jest dzien Babci ;-), a 22 dzien Dziadka :-).
Ja mam wlasnie ustalony termin wedlug OM na dzien Babci :)
 
Moi rodzice i teście dowiedzieli się, że jestem w ciąży w Dzień Matki, i mówiłam, że jak dobrze pójdzie to będą świętować Dzień Babci i Dziadka (moi po raz pierwszy:-)) termin mam na 29.01 ale nigdy nie wiadomo:-)

Pewnie nie jedna z nas zrobi prezent "dziadkom":-D:-D
 
reklama
Gosia dokladnie tak jest, ze wiarygodna date porodu mozna ustalic z usg z pierwszego trymestru /11-14 tydz./. Potem juz roznie moze byc :tak:
A 21 stycznia jest dzien Babci ;-), a 22 dzien Dziadka :-).
Ja mam wlasnie ustalony termin wedlug OM na dzien Babci :)
Ja mam termin od 20 -24
ale ten pierwszy obliczony przez gina jest na 24 stycznia
 
Do góry