reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Damqelle haha TO SAMO u mnie jest jeszcze tak, że mi co chwilkę wysyła linki z samochodami, a taki i taki i taki. Normalnie pewnego razu zawaliłam go linkami z allegro ze stanikami i się pytam który wybrać bo już nie wytrzymałam. Mówię mu aby zaczął wózka szukać i sie dowiadywać co i jak bo wczoraj weszłam do sklepu i pierwszy raz pchałam wózek od momentu jak 5 lat miała i siostra była mała.
 
reklama
Cześć Dziewczynki ja już po spacerku z pieskiem....teraz czekam na panów od szafy dziś tylko drzwi montują i będzie gotowe. Wieczorem spodziewamy się gości na noc więc już myślę co przygotować do jedzenia.
W nocy nie mogłam spać....mam te bóle brzucha i trochę mnie to niepokoi. Rano wstałam i póki co jest dobrze,ale w nocy jakaś masakra. Wiecie do tej pory był spokój a teraz jakieś dziwne rzeczy się zaczęły. Ale to pewnie chwilowe:)
fogia wiesz co do mojej skromności to niestety nieraz sama muszę sobie prawić komplementy bo mój mąż nie ma czasu:) co do przedłużania rzęs to wszystko fajnie,ale trzeba je dopełniać tak jak tipsy i cała impreza trochę dużo kosztuje. Ale dla samego efektu warto. Z drugiej strony mam koleanki, które raz przedłużyły i powiedziały że już tego nie zrobią....bo te długie rzęsy drażnily im oczy...
 
Cześć Dziewczynki ja już po spacerku z pieskiem....teraz czekam na panów od szafy dziś tylko drzwi montują i będzie gotowe. Wieczorem spodziewamy się gości na noc więc już myślę co przygotować do jedzenia.
W nocy nie mogłam spać....mam te bóle brzucha i trochę mnie to niepokoi. Rano wstałam i póki co jest dobrze,ale w nocy jakaś masakra. Wiecie do tej pory był spokój a teraz jakieś dziwne rzeczy się zaczęły. Ale to pewnie chwilowe:)
fogia wiesz co do mojej skromności to niestety nieraz sama muszę sobie prawić komplementy bo mój mąż nie ma czasu:) co do przedłużania rzęs to wszystko fajnie,ale trzeba je dopełniać tak jak tipsy i cała impreza trochę dużo kosztuje. Ale dla samego efektu warto. Z drugiej strony mam koleanki, które raz przedłużyły i powiedziały że już tego nie zrobią....bo te długie rzęsy drażnily im oczy...
Ribcia o ktorej ty wychodzisz z Dżagą? wieczorem i rano? kurcze zawsze wydaje misie ze poznym rankiem wychodzisz a moja pozno wieczorem i wczesnie rano;/
moja kolezanka przedluza caly czas rzesy ale probowala u roznych babeczek, bo klej jej podraznial oczy albo zbyt grube rzesy. teraz ma najciensze i rewelacyjnie wyglada oraz oczy nie bola!
 
Dziewczynki a kiedy zaczynacie kupowac takie rzeczy jak mebelki dla dziecka ja co prawda robie kacik w sypialni dla dziecka bo mieszkamy w domku z tesciami:/ no i musze wygospodarowac swoja sypialnie dla malej w przyszlym msc kupujemy wozek a z meblami nie wiem kiedy ruszyc...ciuszki zaczne kupowac w grudniu juz kupilam ale na chlopca bo niby mial byc facet a tu dupa...wiec nie potrzebnie kupowalam co prawda przydadza sie bo nie wszystkie sa az tak chlopiece a zreszta bedzie myslec o drugim dziecku od razu wiec moze trafi sie na chlopca:))
 
klaudoos Kochana ja wychodzę ok 9-10 rano a wieczorem ok. 20 chyba, że mój mąż jeszcze pójdzie się później przejść. Powiem Ci, żę nasz beagel należy do śpiochów i np. w sobotę to i o 13 możemy z nią wyjść i to trzeba ją zrywać z łóżka.... U Ciebie już się skończyła cieczka? U mnie trwa,ale całe szczęście od wczoraj nie ma już pielgrzymki psów pod domem...
 
sic-mój też tak ma:)he he często siedzi na oto moto czy czymś innym i patrzy na oferty,zastanawialiśmy się czy moze nie kupić w kombi młodszego,a naszego wypchnać-mamy sedana.
Jak mu powiem ze siedzi w autach to on odbija piłkę a ty na bb i jest remis
klaudoos-No właśnie o jakość mi chodzi!!!! Ja ostatnio kupiłam w sklepie proszek i k****ę tylko bo co pranie to zostaje mi z 1/3 skawalona,skamieniała w przegródce i cięzko to wogóle usunąć palcem.Musi się dobrze namoczyć.Dobrze ze małe opakowanie kupiłam.
Tak ,tak to jest z tą naszą jakością...znajoma mi mówiła ze jak kupuję pieprz to oby nie kamisu mielony.....jesli już to tylko ziarka,i najlepiej w domu sobie zmielić,z kawą i herbatą czasem też tak trafię....ostatnio nie chciała mi się kawa zaparzyć i jakieś farfocle pływały....wióry czy coś.
 
reklama
Monciaa, jestem za tym byś pisała to co się dowiesz ze szkoły. Ja sama nie wiem czy będę chodzić, a przy twoich postach może dowiem się czegoś czego nie wiedziałam, lub sobie odświeżę pamięć :-D

My braliśmy w tym roku kredyt mieszkaniowy ale w euro. Obecnie kredyty we frankach są zdecydowanie droższe. A poza tym frank jest mniej stabilny niż euro.
Musze jednak przyznać rację, że ci ci brali kredyty we frankach jakieś 3-4 lata temu zdecydowanie mają tańsze kredyty i jeszcze nie muszą płacić tak kolosalnych pieniędzy, mimo, że raty trochę poszły w górę.
A kredyt złotówkowy z reguły wyjdzie droższy niż walutowy. Chyba, że kwota kredytu nie jest wcale taka wysoka. Im większa kwota zadłużenia tym różnica w ratach jest coraz większa. My przy tym kredycie w euro płacimy miesięcznie ok 1200 zł raty, a przy kredycie złotówkowym płacilibyśmy ok 2400 zł. Różnica jest i to ogromna :baffled:
 
Do góry