reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

.. zycze bo Twoje było lepsze niz nasze:)
ja to sie nawet zastanawiałam czy własnie wyz demograficzny sie szykuje czy ja poprostu zwracam uwage na kobiety w ciazy... a jak w niej nie jestem to gdzies mi giną w tłumie... becikowe eh zeby to chociaz 2 tys były... to szczepionki i cos mozna kupic.. a tak ten tysiaczek sie rozchodzi niewiadomo gdzie.. a ile jeszcze trzeba czekac zanim dadzą..
claudia4you jak tam Twoja glukoza byłas juz po ten wynik? czy jeszcze sie nie wybrałas??

w sumie , sobota niedziele i dzisiejsza pogoda są bardzo ładne... aby tak dalej...

Dziewczyna a tak wogole to juz mam 11 październik ... i został tylko listopad... grudzień... i zaczniemy rozpakowywanie naszych prezencików:) jak ten czas zleciał!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
klaudoos mi już też strasznie się leje z piersi

mi też co kilka dni "kropi" się siara - a od czasu do czasu na pidżamie zauważam białe kropki zaschnięte, czyli mleczko. I to oznacza, że urodzę wcześniej??!!

Witam z rana :),
rzeczywiscie juz zima nadchodzi, ranki sa bardzo zimne, nawet jesli slonko swieci.

Widze, ze wiekszosc ma dziwne sny, ja tez mam czasem koszmary zwiazane z porodem, ze jak sie budze to az niepokoj czuje :/

Siara moze pojawic sie wczesniej, ale raczej nie swiadczy to o wczesniejszym porodzie...

Biala odpoczywaj teraz, dobrze , ze wesele juz za Wami!
dzieki dziewczynki, uspokoilyscie mnie. wczesniej mi sie zbierala kropelka przezroczystego mleczka, ale wczoraj to chyba z kieliszek mi polecialo!! mialam film ze to przyspieszy porod, bo nie wiem jakas stymulacja? ktora pobudza ? ach pewnie to tylko moje filmy;D
zaraz wrzuce przepis na kalafior, bo wlasnie wrocilam od kolezanki z 4 pietra;)
 
hej Kobity! my właśnie w trakcie śniadanka, nie pospałyśmy sobie dłużej bo sąsiad coś wierci w ścianie i sstraszny hałas..:/ ja też mam straszne sny...ostatnio śniło mi się , że w szpitalu lekarz kazał mi dużo palić, przyniosł mi nawet cały pakiet papierosów, i popijać to jakimś alkoholem, że niby to ma pomoc przy porodzie haha:/ masakra..najgorsze jest to, że są takie realistyczne, a ja nie palę i nie piję..tzn. w ciąży, bo przed to winko wieczorkiem i cieniutki ćmik na odstresowanie po dniu pracy :p ale znalazłam sposób, wieczorem piję melisę lub rumianek przed zaśnięciem, i nie jem już nic a nieraz mnie korci, wtedy jest spokojnie:)
biała! ja też byłam kiedyś na nieciekawym weselu, jakiś zdezelowany dworek w środku lasu, do miasta 30 km, jedzenie było okropne, zimnie a na dodatek tak mało że szok...dla mnie może i wystarczająco, ale faceci to tak wyklinali, że ciągle głodni i wrzeszczeli na obsługę, żeby przynieśli chociaż jakiegoś chleba na zakąske:p muzyka tak melancholijna, że prawie nikt nie tańczył, także po 12 zmyliśmy się okazją do domu, chyba z 8 osób w jednym aucie, wysadzili nas gdzieś w lesie i jeszcze z 3 km na piechotę trzeba było iść, bo nie znali drogi i nie podrzuculi nas pod sam domek, a nie chcieliśmy czekać na brata, który miał nas odebrać, ale po nocce w pracy dopiero..:/
Ale jedno wesele sobie chwalę najbardziej, które odbyło się w takim niedużym pałacyku, w środku lasu nad jeziorem, jedzonko było tak pyszne i tak dużo że można od stołu nie odchodzić, co chwila przynosili jakieś nowości, królowała dziczyzna, oprócz tego przepięknie były przyozdobione zimne przekąski i równie smaczne, wszystko było świerze, goście zachwycenii, po pólnocy młodzi poprowadzili nas nad jezioro, taka niespodzianka, a tam czekała już stoły, były pochodnie i taka wiejska orkiestra, piekł się dzik, i to było stylizowane na takie staropolskie przyjęcie, kufle piwa, beczka z kapustą, ogórami itp. Rano na śniadanie, wybór z karty dań, oprócz tego jedzonko z wesela też dostępne, wszelkie ciacho, nawet jajecznicę mi zrobili, oczywiście kawa, herbata, soki itp. jedyne co mi się nie za bardzo podobało, to to że spaliśmy w prawdziwej komnacie , z wielkim łożem, było tak ponuro w tym pokoju, wszędzie coś skrzypiało, i te obrazy na ścianie brrrr..patrzące się na ciebie ..ale ogólnie rewelacja!!!
DZisiaj no obiadek robię spagetti carbonara, a później rybę po hawajsku, żeby się przegryzła na jutro:)
miłego dnia!!
 
A ja wróciłam własnie od tej koleżanki. Kurcze ta jej córcia taka malusia :) Juz zapomniałam jak to jest :) hi hi hi. Kumpela mówi, że mała ciągle płacze w nocy w dzień :( Ciągle ją na rękach musi mieć inaczej płacz, jak odłoży do łóżeczka to płacz...o matko...przeraziłam się troszkę :(
Mam nadzieję, że mój Tomcio będzie spokojniejszy :) hi hi hi
 
Oj widzę, że koszmarne sny nie tylko mnie prześladują... niestety u mnie wpływają potem na moje lęki w ciągu dnia... ciągle boję się, że z moim dzieckiem coś będzie nie tak, że może urodzic się chore... staram się pozytywnie myślec, ale nie zawsze to mi się udaje.
A ostatnio dotarło do mnie chyba na 100%, że już za dwa miesiące zostanę matką i nie ma od tego odwrotu...tzn ja się bardzo cieszę z tego faktu, ale dociera do mnie jakie obowiązki i wyrzeczenia przede mną i ta obawa czy oby na pewno temu podołam.
Jutro mam wizytę u ginka i mam nadzieję, że wszystko jest ok, bo od piątku bardzo pobolewa mnie brzuch, a pępka nawet nie mogę dotknąc tak bardzo boli.
Hmmm chyba nie mam ostatnio najlepszego nastroju, więc uciekam, aby wam humorkow nie popsuc. Trzymajcie się
 
Hej dziewczyny, ja odebrałam wyniki po tym obciążeniu glukozą. I chyba mam hipoglikemie, bo po 2 h jest niewiele wyższa. Któraś z Was pisała o tym? Czy lekarz Wam cos powiedział na ten temat? Czy to nie zagraza dziecku? Ja mam wizytę w czw dopiero, ale kurcze, mam nadzieję, że to nie wpływa jakoś na rozwój dziecka.Poza tym z morfologia też jestem na granicy min, kurcze jakaś anemia się do mnie niedługo może przyplątać. A zażywam wit. od początku ciąży, i jadam wydaje mi się, że zdrowo.
 
Ale sobie porobiłam porządki w sypialni :)
Umyłam okno i właśnie firanka się wyprała, idę przeprasować i zaraz zawieszę.
Misiek dzwonił, że wózek czeka na nas na poczcie do 15 więc skoczymy jak tylko wróci o 14 z pracy :) W sumie to jestem trochę zła, zapłaciłam 113 pln za przesyłkę a oni dzwonią, że mamy przyjechać na pocztę bo nie mają możliwości tak dużej paczki mi dowieżć... Nasz listonosz skuterem jeździ...
 
mi też się poród śnił, urodziła się córeczka ale co było najlepsze to nie ja rodziłam tylko byłam w odwiedzinach u mojego faceta i on się dzieckiem w szpitalu zajmował a nie było wzmianki o tym kto urodził to dzieciątko :D wiem tylko że ja byłam zajęta i kazałam mojemu M się zajmować dzieckiem w szpitalu :D:D:D

Ribi - już pewnie zrobiłaś kluchy ale ja robię tak że są dość gęste, daję do miski i tak odrywam o kant tej miski i chlup do gotującej się zupy, jak jest gęste to wychodzą takie fajne w całości a jak rzadsze to robi się taka mazia w zupie.

Ja ostatnio z payback wymieniłam sobie na bony za 60zł i kupiłam dzidziolowi proszek, butelki i smoczki ;)

biała- to faktycznie się nie popisali w hotelu, ale powiem ci że i tak miałaś szczęście moja znajoma po weselu wynajęła pokój w tej sali co było wesele i rano znaleźli gniazdo myszy w poduszce!

Ja dziś na późne śniadanie mam leczo ,a na obiad kluseczki z roladą z wczoraj ;)

moniaivoy - klaudoss pisała o hiperglikemi, nie możesz dopuszczać do głodu bo można zemdleć. A lekarz interpretował ci wyniki??
 
hejka

ja juz w domku!!
1_jupi.gif
1_jupi.gif
U rodzicow bylo cudowniee roztylam sie...hehe tak sie najdalam...
smile.gif
pogoda sliczna byla

maz dopiero dzis wraca
pala.gif
pala.gif
pala.gif
:r olleyes:
rolleyes.gif
a mial wczoraj....
 
reklama
Ariska - jeszcze nie, mam wizytę w czwartek dopiero, wiem że muszę jeść co 2 h, bo inaczej bym padła...Mam tylko nadzieję, że małej nic nie będzie przez to niedocukrzenie...
 
Do góry