reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Super wieści, no i jest pierwszy noworoczny bobasek:)
Mi cały czas spać się chce, i tak jakoś strasznie mi się źle oddycha, i te kłucia:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem dziewczyny w domu jednak
wybierałam sie do tego szpitala jak sójka za morze w koncu pojechałam obładowana i dowiedziałam sie , ze panikuje , czyli standard :)
wstyd mi było.. ale kurde nawet USG mi nie zrobili, zbadała mnie jakas położna powiedziała, że wody mi sie nie sącżą... ze to nie możliwe zeby mi sie wody sączyły kilka dni.. ze jak ma upławy to nie wyleczoną infenkcje.. zbadała tak, ze krewka poleciała...
jedyne co usłyszałam ze szyjka skrócona , przygotwana do porodu, ze mam wracac do domu i czekac na skurcze, jak bede co 10 minut regularne nasilające sie to mam przyjechac na Oddział, powiedziała ze moge na dniach sie spowiedziwac porodu.. to tylko tyle co sie dowiedziałam

aha i brzuch mi wytrząsłamprzed KTG aby ruchy monitorowac bo mała spała...i chciała ją obudzić, teraz tak mnie wszystko boli po tym badaniu :(
 
no i mamy pierwszego noworoczniaka:) no i znów szybki poród:)
ciekawe jak tam elfa
klaudoos wypoczywaj, teraz musisz odzyskać siły po tym boju.
a moje dziecko znów szaleje i uciska na dół, że aż boli...
no i chyba czas sie położyć bo wtedy mniej boli. Oby jutro jak wstane były kolejne dobre wieści od któreś z Was:)
dobranoc
 
Licząc wg OM ja zaczęłam wczoraj 37 tc, a termin mam na 30.01 równo z Ewcią i Joasieńką, czyli zamykamy listę :-) Jeśli młoda nie nabierze przyspieszenia, to mamy zamiar się wcześniej nie wychylać ;-)
no to ja tez mam podobny termin:)ale mi sie nie spieszy:) z OM 24.01 a z usg 31.01 a mam w planach do 16.01 wytrzymac,ale nie wiem czy sie uda

jesli chodzi o ciekniecie czegos,ja mam od miesiaca upławy kremowo białe rano szczególnie leci jak nie wiem co po nogach,ale nic nie piecze i nie swedzi,lekarz powiedział ze to normalne,mocz mam ok,posiew moczu tez wiec widocznie musi tak byc....wiec jesli macie cos poobnego to moze tez tak samo.....
 
Ostatnia edycja:
a powiedz jak piłka? załatwiłaś sobie?
Jednak nie załatwiliśmy piłki, bo cały dzień mam bardzo nerwową atmosferę w domu i nie było czasu jechać do szwagierki...

monciaa, ja pół dnia latam po schodach i nic a nic, poza tym że mnie pachwina rwie :-p

Poza tym Tośka jakoś dziwnie spokojna, czyżby zbierała siły na walkę? :-)
No i od dzisiaj jestem oficjalnie przeterminowana, wg USG terminy miałam na 23, 27 i 30 grudnia, wg wyliczeń lekarza na dzisiaj... I nic, ale od początku wiedziałam, że Mała uparta i złośliwa po tatusiu ;-)
 
gratulacje do nowych maluszków!
u nas sylwester udany, byliśmy w domu o 2:30. pojedliśmy, pobawiliśmy się z dzieciakami i ogólnie sympatycznie.
coś nam chyba jednak zaszkodziło bo walka o WC i do tego my wrażenie jakbyśmy byli skacowani-dziwne uczucie.
byliśmy tylko w kościele a tak to melanż przed tv, Incepcję obejrzeliśmy wreszcie-mi się bardzo podobało chociaż nie lubię "matrixowych" filmów, a mąż znudzony.
potem obiadek na szybko-spaghetti i dalej melanż.
zaraz męża do spania wyciągnę bo oboje jacyś wczorajsi jesteśmy.
dobranoc
 
Ale SUPER że Tysia urodziła :) Ale fajowa data 01.01.11 :) SUPER :)

A my obejrzelismy z mężem filmik na Polsacie i powiem wam, że okropnie boję sie nocy. Już nie wiem jak mam spać, bo wszystko mnie boli :(
 
reklama
data fajna, ja od dwóch dni w nocy budzę się ze zgagą, już nie wiem jak spać mam-masakra jakaś, także joasiab-łączę się z Tobą w nieprzespanych nocach :-(
 
Do góry