reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

To prawda, ze dzisiaj senny dzien, wiec maluszki tez pewnie spia ;)

Dominika skoro czopa juz nie masz, rozwarcie na 3-4 to u Ciebie jak sie zacznie to pojdzie ekspresem :) Dobrze, ze do domku wrocilas, mysle ze lada moemnt sie u Ciebie zacznie i szybko pojdzie!


Wedlug biorytmow ja powinnam rodzic 1, 11 16 lub 21 strycznia :) Pierwszy minal, wiec reszta przede mna :-D Zobaczymy ;)

Ribi to super, ze do 7 lutego masz zwolnienie! Nie musisz juz sie niczym martwic :)
 
reklama
Mam 5 minut więc zaglądam :)

Wiki na braciszka zareagowała SUPER. Jak karmię to ona siedzi przy mnie i tylko pyta czy coś mi pomóc, coś przynieś :) Ciągle biega sprawdzić czy Tomek śpi. Pyta czy już możemy go kąpać :) Oby tak dalej. Ja trochę boję się tego jak to będzie ale mam nadzieję, że OK.

Wczoraj miałam w szpitalu jakiś chyba kryzysowy dzień. Popłakałam sobie przy mężu, że nie wiem czy sobie poradzę, czy Tomka będę kochac jak Wiki i ogólnie popłakałam i mi ulżyło. W dodatku mam problem z tymi piersiami, ciągle bolą a wiem jak skończyło się to przy Wiktorii, poprostu butlą... Teraz chciałam piersią ale gdyby co to nie będę przeżywała męczarni....Zobaczymy.

Gratuluję wszystkim rozpakowanym styczniówkom, bo nadrobić 100 stron napewno nie nadrobię.
 
Fajnie że Claudia ma juz dzidziusia ,i inne dziewczyny też:-).

Ja zgubiłam po porodzie 11 kg ale jeszcze 7 mi zostało niestety.
Kurcze nie mam kiedy napisać jaki był mój poród,mam nadzieję że dzisiaj dam radę.
U mnie w szpitalu też w tym dniu co ja rodziłam czyli 4 urodziło się 5 dzieci a miasteczko moje liczy 12 tyś.mieszkańców,więc widać że u nas wyż w mieście :-)

U mnie dzieciaki też cieszą się z braciszka a córka bardzo mi pomaga.
 
joasiab fajnie, że u Ciebie ok:)
normalnie doznałam szoku jak zobaczyłam wieści, że nasz claudia już urodziła szybko:))
jeszcze w nocy pisała a teraz ma już Michasia:) u mnie nic cisza, chodziarz myślałam, że może coś b pojawiło mi się na wkładce trochę takiego czegoś różowawego,ale ciutkę i już nie ma;/
 
Ribi- a ja mam pytanie do Ciebie? Czy w Twoim foteliku samochodowym, można całkowicie zdjąć obicie materiałowe? Bo ja mogę tylko tą wkładkę ściągnąć dla niemowlaczka, ale tej większej części nie, a chciałam to wyprać...

Syla- ładnie zeszła Ci waga:) i szybciutko:)

Joasiab - fajnie, że Wiki tak dobrze zareagowała na braciszka:) A nie martw się, bo na pewno dasz sobie radę!!!
 
Dziewczyny Od wczoraj jesteśmy z Kamilka w domku

Potem opisze mój poród. nie było źle , tylko ciezej mi teraz jakos dojśc do siebie
Córeczka jest przekochana
 
Dziewczyny dzis jest dopiero 8 styczen a juz prawie 30 dzieciaczkow sie urodzilo:szok::-D
Niezle tempo :-)
śmiałyśmy się dzisiaj z damqelle że jak tak dalej pójdzie to jeszcze przed końcem stycznia wszystkie będziemy rozpakowane. :-)

a ja dziś zjadłam obiadek i pospałam trochę. A oprócz tego nudy, cisza, spokój.
 
reklama
a ja dzisiaj znów nachodziłam się... i Szymcio bardziej naciska na pęcherz:-)
na szczęście wujek dzwoni 2-3 razy dziennie i pyta się o małego i o moje samopoczucie... każe liczyć ruchy...i takie tam...

zaraz idę do kościółka... włoski zrobione - nawet wyprostowane (sama dzisiaj obcięłam sobie grzywkę), makijaż tez jakis machnęłam...

fajnie, że dziewczyny wracają już do domków po porodach:-)
 
Do góry