reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

zielona ja mam podobnie tyle, ze wieczorem ostatnio kumulacja. miska daje czadu przy spaniu toska ryczy za cycem, biore toske na cyca to miska wyje ze chce do mnie na kolana i zebyn ja przytulila. wlasnie wieczorow najbardziej sie boje bo nie rozdwoje sie , nawet adas nie daje rady bo jak sie polozy kolo miski to ta wyje ze chce mame a toska znowu ryczy i chce go zjesc bo cyca chce.

mam pytanie jak wy dodajecie gilerty do sygnatury?
 
reklama
blondi no właśnie Maciuś nie chce smoka...daję ale wypluwa. Nieraz zassa ale za chwilę wypluwa. Może powinnam kupić inny smoczek....teraz mamy lovi. Mamnadzieje ze to faktycznie tylko chwilowy brak bliskosci z jego strony....
 
A mój Tomcio dzisiaj spał tylko 30 minut a tak to cały czas sie smiał na przemian z jedzeniem :) jakieś 30 minut temu zasnął i pewnie mu zejdzie do kąpieli :)
 
Witam
Moja dzidzia jakaś marudna od wczoraj ciagle popłakuje, tylko na rękach, drzemka 15 min, niby spi a za chwile płacze. juz jestem zmeczona. Moze to ten skok rozwojowy.
 
ribi - mój też smoka nie chce już miał avanta, i te rosmanowskie też, ale nie chce i już.... a Ty jakie uzywasz?

dziewczyny czy Wy też czytacie na necie o roznych przypadłosciach a potem się schizujecie?
Mój Maciek wyskoko podnosil glówke, na wizycie okolo 3 tygodnia podnosił wysoko, że pediatra dała mu skierowanie do neurologa, powiedziała, że nic nie podejrzewa natomiast chcialaby zebysmy się skonsultowali, wiec ja nic nie czytałam czekałam na wizyte, a teraz czym blizej wizyta tym bardziej szukam po necie inf na ten temat....
Wzmożone napięcie mięśniowe - Przypadłość szybko odwracalna / Bobopedia / dzieci, ciąża, poród, pielęgnacja i wychowanie - portal dla rodziców

jutro mam wizyte u pediatry zobaczymy czy Maciuś zdrowy bo znów coś kaszle....jesli okaże sie zdrowy to pediatra zdecyduje czy zaszczepimy Maciusia przed wizyta u neurologa czy jednak poczekamy.... do 9 marca.
 
Ribi i Malutka ja tak miałam jeszcze 3 dni temu, Ala mi ciądle wisiała na cycu i prawie wcale nie spała, też ucinała sobie takie krótkie drzemki. Pewnie tak jak mojej, waszym dzieciaczkom też to minie. Wczoraj i dzisiaj normalny dzień, trochę czuwania, trochę spania, cyc co 2-3 godziny, jestem zadowolona. Właśnie chciałam ją kąpać ale zasnęła, pewnie się obudzi jak na złość jak będę Anię kładła spać. No nic, zobaczymy. Jakoś żal mi ją wybudzać do kąpieli, a Wy kąpiecie o stałej porze czy w zależności jak się obudzi???
 
u nas dziś ciężki dzień i chyba to moja wina, bo ostatnio sie zapomniałam i kilka dni temu jadłam pieczarki a dziś mała cały dzień niespokojna, wierci się, kręci i najchętniej przy cycu by siedziała, zasypiała na chwilę jak ja odkładałam znów się budziła i cyca wołała. jak na złóść całydzień jestem z nią sama i juz mam dość. oby noc była lepsza.
teraz udało się jej zasnąć, ciekawe tylko na jak długo.

Kochane a co Wy robicie jak wasze dzieciaczki boli brzuszek... masujecie, zginacie nóżki do brzuszka, moze coś jeszcze... a podajecie jakieś kropelki czy inne lekarstwa?

ja mojej podawałam espumisan, ale nie pomagał, troche wspomógł esputikon, ale na krótko...wiec moze tylko zbieg okolicznosci, bylam z mała na USG okazało sie ze ma dużo gazów w żoładku a nie w jelitach i lekarz zalecił Debridat, póki co moja mała przestała ulewac, ale prawie wcale sie jej nie odbija a bole brzuszka od paru dni sie pogorszyły, wczoraj miała taki silny atak kolki przez godzine, i jeszcze prawie przy kazdym karmieniu mi sie wije i płacze, boli ją jak pierdziuszka i jak jej cos w brzuszku sie przelewa podczas karmienia

co do chust to ja jednak nie bede mogła uzywac, doczytałam ze sa niewskazane przy dysplazji bioderek, a moja mała niestety ma
 
gogi, my zawsze o stałej, 21.30 (czasem z 10 minut wcześniej). Jak Tasior śpiocha, to zmieniamy pieluchę, żeby ją delikatnie wybudzić :)

blondi, my mamy smoki z LOVI i Tosia je UWIELBIA! Teraz kupiłam z Tommy Tippee i wypluwa je od razu, jak poczuje w pysiu :)
 
Znowu kilka dni nie mnialam netu:wściekła/y:. Teraz jest ale nie wiem na jak dlugo.
Joasia wazy 5,6kg i ma 59 cm. Przez 2 tygodnie przybrala 400g i nic nie urosla:szok:. Pielegniarka 2 razy mierzyla. Ale to dlatego, ze bardzo sie rozwinela intelektualnie- zaczela skupiac wrok, uwaznie obserwowac wszystko i przestala zezowac:-D. Jest zachwycona karuzelka, wyciaga do niej raczki. A dzis nawet chwycila gryzak, jak jej podalam i nawet raz trafila z nim do buzi. No bo dostalam potwierdzenie- zabkuje:tak:.
Teraz sprubuje cos odczytac i naprawic suwaczek jesli dalej nie dziala.
 
reklama
Właśnie chciałam ją kąpać ale zasnęła, pewnie się obudzi jak na złość jak będę Anię kładła spać. No nic, zobaczymy. Jakoś żal mi ją wybudzać do kąpieli, a Wy kąpiecie o stałej porze czy w zależności jak się obudzi???


Mój Maciek zazwyczaj je od 18tej do 19tej potem ma 30 min aktywności i po tej aktywności kąpiemy czyli miedzy 19-20:00!
Ale jeśli by spal to bym wybudziła, ja kapę codzień o podobnych porach chce żeby wiedział że po kapieli noc i spał grzecznie i spi jak narazie od początku od 22:00 do 4-5:00!
 
Do góry