reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej mamusie

kurde ja wczoraj przy kąpaniu małej zauważyłam, ze zrobiły jej sie między pośladkami takie białe chrosteczki, zmartwiłam sie...
 
reklama
Moje młodsze dziecko śpi, ale pewnie zaraz głodek go zbudzi :) Starsze zaraz z przedszkola przyjdzie :)

STO LATEK DLA tych co świętują :)
 
Wasze dzieciaczki śpią a moja jakoś nie może. Jak po porannej pobudce udało jej się zasnąć to przyszedł pediatra i musiałam ja obudzić.Teraz walczymy z cyckiem :-) Ale dobrze, że w końcu przyszedł bo w sobotę idziemy na badanie bioderek i potrzebne jest skierowanie a tak musiałabym po przychodniach chodzić

ariska - fajnie, że już konkretnie Wam powiedzieli kiedy puszczą do domu, oby teraz nic dodatkowego nie wyszło
katka - wszystkiego najlepszego
Dzieciaczki które dziś świętują - dużo zdrówka

Mała w końcu zasnęła, korzystam i szybko robię listę zakupów dla męza bo nie mam juz co jeść
 
u nas - 6 i piękne słonko, troszkę mnie kusiło żeby wyjść chociaż na 30 min na space, ale stwierdziłam że nie będę ryzykowała tym bardziej że już w weekend ma być lepiej podobno :tak:

Blanka śpi smacznie na brzuszku, naoliwiliśmy główkę i wyczesaliśmy i myślałam, że nie będzie spała, ale podczas czesania odleciał :laugh2: jeszcze raz dzięki za radę b_iala

czekam aż kurier przywiezie chustę, wczoraj zamówiłam dopiero, ciekawe jak mój Borsuczek czy będzie z niej zadowolony

kurcze ja już chcę wiosnę
 
nie nadrobie Was!
zaraz ide odkurzac poki mlody spi jeszcze choc zaraz sie obudzi,

kate malo zaplacilas za szczepionki ja za 5w1+ rotarix 119+ 315zl

co do pieluch- uzywamy teraz pampersy 3 active baby- jestesmy strasznie zadowoleni- maly ma super pupcie- w rossmannach mial czerwona niestety a zuzywamy 4-6 na dobe, sa bardzo chlonne..
wczesniej mialam pampers premium care- szlo 12-16 na dobe ale tez wiecej kupek bylo
 
nie nadrobie Was!
zaraz ide odkurzac poki mlody spi jeszcze choc zaraz sie obudzi,

kate malo zaplacilas za szczepionki ja za 5w1+ rotarix 119+ 315zl

co do pieluch- uzywamy teraz pampersy 3 active baby- jestesmy strasznie zadowoleni- maly ma super pupcie- w rossmannach mial czerwona niestety a zuzywamy 4-6 na dobe, sa bardzo chlonne..
wczesniej mialam pampers premium care- szlo 12-16 na dobe ale tez wiecej kupek bylo

5 w 1 kosztują 91 zł za jeden raz (a trzeba ich kilka)
rotawirusy 219,00 zł (chyba razy 3)
pneumokoki 255 zł (chyba razy 3)

Jakoś tak bo wiem że jak będę szła (bo jeszcze nie byłam) to pierwszy sort to 310 zł za skojarzone i rota.
 
to my zapłaciliśmy za 6w1 205 + rotarix 305, wiem, że 5w1 kosztują u nas 120 zł, dziewczyny powiedzcie mi kiedy zaczynacie pneumokoki ??? w pierwszym czy w drugim półroczu bo ja się zastanawiam

my używamy pampers premium care i jestem mega zadowolona, zużywamy od 7 do 10 w zależności od okoliczności:laugh2: mam też rossmanowskie, ale po kilku próbach też zauważyłam lekkie zaczerwienienie, poza tym one nie wchłaniają dobrze i są takie troszkę twarde i szorstkie w środku jak dla mnie tzn. dla Blanki :-D


Kate to na prawdę tanie te szczepionki u Ciebie

u nas 5w1 120, rotarix 305(2x), pneumokoki (prevenar 13) 3x 295 zł, a 6w1 205zł
 
Ostatnia edycja:
batonik super ze pomogło :) .. ja pneumokoki zaczne dopiero jak bedzie ciepło i maluszek bedzie miał kontakt z dziecmi na podwórku.. tzn.. w piaskownicy Tomka zaszczepie teraz jak bede z Kuba na 1 szczepieniu.. narazie jest chory wiec nie moge.. i wtedy bede wiedziała jaka cena szczepionek u nas Kubusiek sie budzi.. ide na dywan machne pare skłonów. :) zanim wstanie :0do pózije :)

100Lat swietujacym:)
 
reklama
No to faktycznie nie są takie drogie u mnie te szczepienia. Ale sam fakt że trzeba za nie płacić i że nie wszystkie dzieci są na nie szczepione jest wkurzający. Bo czym różni się moja mała od dziecka z biednej rodziny. Nasze państwo lubi wyrzucać kasę tam gdzie nie trzeba. Może napiszemy zbiór rzeczy które kobiety w ciąży wkurzają i co nam potrzeba do pomocy i wyślemy gdzie trzeba. A tytuł będzie następujący "Dlaczego kobiety nie chcą rodzić dzieci - problemy młodych matek a polityka prorodzinna państwa" - co wy na to ? ;-) Na pewno nazbierało by się trochę tych rzeczy.
Ja właśnie u mojej małej zauważyłam od dwóch dni odparzenia, małe ale są i nie wiem czy to nie od tych pieluszek roosmana, chociaż wcześniej nie było. A ja jej naprawdę często zmieniam pieluszki. Ale moja złośnica zawsze czeka aż już podłożę czystą i sru mega kupa :-) Ale zaczyna chyba już gaworzyć i to jest piękne. Dziś jest aniołkiem więc to na pewno był ten skok. Pozdrawiam. Czekam na ekipę z pracy oby mała jeszcze pospała z godzinę.
 
Do góry