reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam mamusie :)

Rzadko wpadam ale staram się czytać :)
Właśnie przed godzinką jak leżałam na łóżku to wydawało mi się że czuję ruchy ale nie jestem pewna :) takie jakby smyranie i naprężanie się skóry, ale raczej po środku brzucha..
Odpoczywałam sobie po ciężkiej pracy jaką było dla mnie umycie 2 okien, ale tak ladnie świeciło słoneczko a ja przez te deszcze ledwo je widziałam że się wkońcu zawziełam. Na jutro zaplanowałam następne 2, jestem ciekawa czy też bedę miała taki zapał :-D
 
dobranoc :) padam i ide spac....... moze to smieszne ale siedzenie w domu wykancza.... juz nie moge sie doczekac az zaczne pierwsze zakupy hihi chociaz bede wiedziec czemu bede zmeczona :p
 
reklama
witam się

nas pieknie

o 10 sobie humor porpawie fryzjerka wpada i sobie farbkę z nowym kolorkiem zrobie :)
ale sie zmeczylam..musialam zainstlaowac fotelik do auta haha forma juz nie ta:-D

witaj sabina fajne masz daty... :) moze pod choinkę dostaniesz dzieciątko :) albo wejdziesz szczesliwie w nowy rok :)
 
Do góry