reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

strzyga- paczke dostalam ze schlekera zapislaam sie na niemieckiej stonce. jak sie nie myle w polsce chyba tez jest ten sklep ale nie wiem czy wysylaja probki.
ja dopiero wstalam ... zaowazylam ze moj synek przwrocil sie na lewa stone brzucha. wiercipieta :-) ja dzis mam szkole rodzenia wiec czas jakos zleci :)
 
reklama
ja sie wykapalam, poscieralam kurze odkurzylam, umylam blaty w kuchni, i lazienke z grubsza, zrobilam pranie, i powiem wam ze przyszlo mi to z trudem ;/ czuje sie ospała, nie mam zadnego powera, zamiast isc to czuje jakbym sie toczyla :crazy:
do tego mala bez przerwy sie rusza, nawet jak wykonuje te czynnosci:angry:
 
wróciłam z przychodni :) mechanizm do odczytu cukru we krwi nie wiedzą kiedy będą mieli :-) lekarz z przychodni nie może mi wypisać skierowania żebym mogła to pójść gdzie indziej zrobić ponieważ w mojej przychodni wykonują to badanie :) a do jutra mam zrobić pomiar :-) tylko normalnie skakać z radość :D
 
Witajcie. Nowa tutaj jestem i korzystając z tego miłego dnia postanowiłam się z Wami przywitać. Razem z Wami poczekam niecierpliwie na Adriana, który pojawi się po tej stronie brzucha ok 21 stycznia.
 
Witajcie. Nowa tutaj jestem i korzystając z tego miłego dnia postanowiłam się z Wami przywitać. Razem z Wami poczekam niecierpliwie na Adriana, który pojawi się po tej stronie brzucha ok 21 stycznia.
witaj :)

a ja wlasnie siedze i szperam w necie o 31 tygodniu ciazy w ktorym wlasnie jestem :-) w sumie mam rozumiecc, ze teoretycznie jutro zacznie sie 32? ;>
 
witam nowa mame, rozgosc sie. Ja bym chciala urodzic 21. Nikos sie urodzil 21 to Franko tez nie sie urodzi:-D

ja posprzatalam bawialnie a to wyczyn. Tam byla masakra piła mechaniczna. Umylam podloge, odkrzuylam co trzeba. Dziecko spi i jedno i drugie:tak:
zaraz sie ogarniam i mykam do okulisty. Wkońcu bede miała soczewki bo okulary juz mnie wkurzaja
 
maga witaj :)

Ja jestem w pracy, zadzwonił mój gin i okazuje się, że do szpitala idę już jutro a nie w pt :( no trudno - jak mus to mus .... Dziś muszę po pracy do playa podjechać po internet bezprzewodowy, bo inaczej to zwariuję w tym szpitalu :-D
 
Gabryś ja tak jak ty czytam o tygodniu w którym jestem ;D czekając na telefon od kuzynki ;)
haha, ale to leci, co? ;-) ja na nastpenej wizyie u lekarza, czyli w grudniu musze poinformowac go i dowiedziec sie o zniczuleniu ktore chce podczas porodu, bo wlasnie zdalam sobie sprawe ze to coraz blizej, i w sumie coraz bardziej sie boje:baffled:

dziewczyny, a zy wy tez moze miewwacie teraz jakies bole glowy? ja znow cierpie na silne bole glowy, o charakterze mocno migrenowym i przyznam, ze coraz bardziej mnie to irytuje..
 
reklama
maga witaj :)

Ja jestem w pracy, zadzwonił mój gin i okazuje się, że do szpitala idę już jutro a nie w pt :( no trudno - jak mus to mus .... Dziś muszę po pracy do playa podjechać po internet bezprzewodowy, bo inaczej to zwariuję w tym szpitalu :-D
no i prawidlowo! moja kolezanka wlasnie ktora ostatnio rodzila totalnie sie nudzila w szpitalu, miala laptopa ale o z tego? nie miala neta, i mogla jedynie grac w simsy haha :-)
 
Do góry