reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam,
Usiadłam na moment aby zobaczyć co słychać na forum. Dzięki za wasze wsparcie, :-) w szczególności Asterii - mam nadzieję że wyjdzie z Ninką do domu na święta i Alce. Troszkę was w szpitalu czytałam ale internet w komórce chodzi makakabrycznie.
Teraz też nie mam szans na nadrobienie zaległości bo mam głównie leżeć, jeżeli chce doczekać stycznia, przydałoby się bo mała ma 2600 i tak do 3 kilo by podciągnęła. Zresztą byłaby na pewno silniejsza. Tak więc na razie optymistyczna wersja porodu to gdzieś 2 styczeń. Nie chcę zresztą być w szpitalu na święta. Byłam na patologi ciąży na Starynkiewicza, ciekawe doświadczenie, połączenie starego zaniedbanego szpitala z nowoczesnym sprzętem. Okna nie domykające się, część szpitala wygląda jak za króla ćwieczka ale miły personel. Bardzo duży nawał pacjentek na wywoływanie ciąży i cesarki - wszystkie chciały urodzić przed świętami i wyjść na święta do domu, sporo trudnych przypadków jak dziewczyna ode mnie z sali z 3 cm rozwarciem od 24 tygodnia ale leżenie czyni cuda jak wychodziłam zaczęła już 28 tydzień.
Co do mnie i mojej małej, mam się oszczędzać - żadnego łażenia tylko siedzenie i leżenie w domu, monitorowanie ruchów małej, w razie jakiś niepokojących objawów (skurcze, krwawienie, skok ciśnienia, nagła opuchlizna kostek, brak ruchów maluszka, silniejsze bóle brzucha które nie przechodzą po no-spie lub zmianie pozycji) lub inne nie typowe natychmiast wyjazd na izbę przyjęć. W czwartek mam zrobić szpitalu KTG a po świętach jak dotrwam we wtorek wizyta u ginki. :happy2:
Sorry, że w najbliższym czasie znów będę was głównie czytać ale mam internet podpięty tak że nie mogę korzystać z niego leżąc. :sorry2:
 
reklama
Witam! Ja po małym sprzątaniu w domu, ale to tylko zwykłe cykliczne porządki. Chyba w tym roku takie grubsze, konkretne, świąteczne się nie odbędą, hmmm.. może na Wielkanoc.
Poczytam co tam u Was:tak:
 
witajcie
wczoraj jeszcze o 21 czytałam BB a dziś wstaję a tu 10 stron do nadrobienia
Melisa śliczna choinka moja trochę drętwa ale mamy pierwszy rok 2 choinki i musiałam podzielić bombki ale dzisiaj K przyjeżdża i mówił że kupił dwa pudełka, i jeszcze jakieś mikołaje pod choinkę ozdobne, jeszcze pójdę dokupić jakiś koralików a narazie prezentują się tak jak na załą. obrazku
Alka gratuluję L4 też trochę poleż tak jak my coniektóre musimy mój K mówi że już dziura w sofie się zrobiła w miejscu pupy i brzucha od tego mojego leżenia
Asteria to tak jak chciałaś wyjść przed świętami trzymamy kciuki za Was


DSC09951.jpgDSC09952.jpg
 
Asteria- super wiesci. Napisz potem jak Wojtus zareagowal na siostrzyczke ;) I oczywiscie bedziemy czekac na relacje z porodu, hihi (oczywiscie jak znajdziesz chwilke) Buziaki Pozdrawiam
 
Asteria ale super cała rodzinka w komplecie na święta tylko sobie nie pojesz pysznych potraw, ale co tam żarełko jak Niunia przy tobie
 
Asteria musicie teraz dużo rozmawiać z Wojtaszkiem! Na każdym kroku teraz mówcie że go bardzo kochacie i jest tak samo ważny jak Ninka! Nie może on się teraz poczuć odrzucony.. wytłumaczcie po prostu że dzidzia potrzebuje teraz troszkę więcej Waszej uwagi.. fajnie by było zaangażować Wojtaszka przy opiece nad młodszą siostrą :) a nóż mu się spodoba to że jest starszy i że może pomóc siostrze :)
trzymam kciuki by Was dzisiaj wypuścili!
edit: cieszę się baaaaaardzo!! daj znać później jak braciszek na siostrzyczkę zareagował:-)
Joustyna gratuluję zaliczonej sesji :-)
Adak najważniejsze że wszystko z Wami ok! poleżysz troszkę, odpoczniesz :) i za chwilką Maleństwo będzie z Wami!;-)
mama choinki się pięknie prezentują :)

Witam
u mnie kolejna noc z głowy :/ leżę w piżamie i nie mam najmniejszego zamiaru nic robić! później jedynie obiad zrobię...
 
reklama
Asteria super wieści, to teraz cieszcie się z Waszej uroczej dwójki dzieci ;-) Oczywiście odezwij się do nas, jak tam Wojtuś zareagował ;)
mama choinki bardzo ładne! :)

Ja właśnie odkurzyłam, sprzątnęłam pokój brata i teraz leże.. mama bigos gotuje ;)
P. miał jutro po mnie przyjechać żebym jeszcze ogarnęła naszą górę przed świętami i w piątek z rana miałam wrócić do mamy żeby jej trochę pomóc, ale okazuje się że środę, czwartek i piątek P. będzie robił od 7.00 do 22.00 więc to bez sensu żeby zmęczony jeszcze po mnie jechał bo bym i tak sama siedziała cały dzień, .. więc zostaje do Wigilii u rodziców, a on po prostu dojedzie w sobotę po południu do mnie (to tylko 20km) i spędzimy część Wigilii u rodziców moich, a potem do niego ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry