reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

No my w domku moja mama nas nawiedziła zobaczyć małą bo w szpitalu nie mogla. ona jest taka mala ze nie mam w co ja ubierac bo wszystko jest zaduze.:D

Wojtuś nie moze sie doczekać az po niego przyjedzie Ł.

Jutro przyjdzie do mnie polozna;)
 
reklama
Asteria - oj... jak słodko :-) cyknij fotkę i wrzuć na bb.

Gabryś - że jak ? mozzarella z miętową herbatą ??? ale kombinacja :biggrin2: ja jem lody śmietankowe...
 
asteria - zawsze chcialam miec takie maluskie dziecko :zawstydzona/y:

Kasia - tak wlasnie :-) i teraz do tego jeszcze mandarynki :-D boze, nienawidze sie nudzicc bo wtedy jem jem i jem :angry:
 
Kaśka:p koło miałam dziś:p:p i teraz ledwo żywa jestem:p brzuch mi od siedzenia na uczelni dziś tak twardniał, że szok...ale jeszcze jutro (lajtowy dzień poza siedzenie od 10 do 16) i święta...potem pokazać się muszę 3 i 4 stycznia, 9-17 stycznia, a od 18 już sesja (chociaż część egzaminów mam wcześniej...)

Duśka;) 3mam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!...wiem jak to jest po części, bo sama miałam do czynienia z zaginięciem osób bliskich...wypoczywaj ile możesz!! i pamiętaj, że niezależnie od tego gdzie jest Twój mąż na pewno kocha Ciebie i okruszka!:) jak będzie coś wiadomo to daj znać!!

Asteria!! gratulacje z powrotu do domu:):) jak się czujecie? jak młody zareagował na siostrę?

a ja jestem wkurzona znów na maksa...te laski z góry mają imprezę...ZNÓW...ja rano mam uczelnię...P. to samo...mają czas do 23, a później idę do góry z awanturą...ani razu nie zwracałam im uwagi, ale już przeginają...dobrze, że Hanka niedługo się urodzi, bo w jakiś sposób im się odpłacimy...:p
 
Ostatnia edycja:
anastazja - idz idz, wygarnij im co myslisz, niech wiedzą, bo moze nawet sobie sprawy nie zdają, ze ktoś poza nimi musi wstac jutro. :tak:

malutkans - spoko, ja sie z tobą podziele, mam jeszcze siatke mandarynek :-)

mi mała sie wlasnie zaczela wyginacc w brzuchu i nijak nie chce sie uspokoić. zadzwonil A. to przylozylam tel do brzuszka a on mowil ' Amelia, badz grzecznam, spij sobie ladnie, bo mamusie boli jak sie bardzo wiercisz' :D, ale to tez na nic :-:)-D
 
reklama
Gabryś...mi Hanka takie wygibasy urządza, że cały brzuch mi skacze..a co do tych dziewczyn to one wiedzą, że u nas słychać wszystko, bo były o tym grzecznie poinformowane przez P...ale nic sobie z tego nie robią...my nie z tych co lubią zwracać uwagę, no, ale kurde...są jakieś granice...za 8 minut idę...
 
Do góry