reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ooo Tysia to Ty nam lepiej nie opowiadaj jak Wy to mleczko robicie:-D. Znajoma raz była na "wycieczce" w fabryce dżemów i od tej pory nie tknie do ust:szok:, inna w fabryce soków i to samo- lepiej nie wiedzieć bo można zwariować.
Ja teraz najadam się cytrusów, czekolady i mleka, bo moze być tak że potem dłuuuugie miesiace nie będzie mi wolno tknąć.
 
reklama
asiuk: powiem tak nie masz sie czego obawiac :-D chociaz pracuje w handlu ( w biurze) za biurkiem i obsluguje sklepy i hurtownie w calym trojmiescie wiem co z czego jest robione. Maslo nasze jest strasznie drogie ale prawdziwe bez dodatku oleju co po niektorzy pisza na opakowaniu ze maslo a w srodku olej :szok:, sery tez sa prawdziwe bez zadnych dodatkow, mleko w woreczku 6-7 dni wytrzymuje termin czasami latem ma inny zapach a to dlatego ze krowy wychodza na pastwiska i jedza trawke. Tak ogolnie nie narzekamy na sprzedaz a ja lubie swoja prace troche mi jej brakuje i kontaktu z klientami :-D
 
Też tak myslę ch_aga z tymi "tańszymi".
Ja ogólnie po chyba 2 tygodniach w nocy przestałam zmieniać pieluche....wiem wiem zaraz polecą gromy....ale używałam Huggies ( te Premium, nie Classic ) jak założyłam ostatnią ok 23 to do rano do ok 6 nie zmieniałam- no chyba że była kupka, ale raczej nie zdarząło się, ani razu nie miał mały odparzeń, a przynajmniej 1. nakarmiłam z zamkniętymi oczami i 2. małego nie wybudzałam i 3. zaoszczędziłam na kasiorce.
 
Asiuk to idź się połóż.. może uda Ci się podrzemać chociaż troszkę ;-)
tysia to faktycznie.. przebojowa teściowa :-D ja mam o tyle dobrze że moja to mnie tylko telefonami może nawiedzać ;-)
anielka nie dam się to wiem na 100% wtrąciła się teściówka bardzo do mojego ślubu (wojny były) .. i teraz ona już wie że może sobie tylko pogadać.. że jej pogląd na świat mnie nie interesuje :) (oczywiście bardzo miło zawsze z nią rozmawiam.. ona mnie bardzo kocha traktuje mnie lepiej niż męzulka ;-)) ale co by nie było moje dziecko i sama z mężem będę je wychowywać! bez porad innych.. noo chyba że Waszych :-) z waszym zdaniem o wiele bardziej się liczę niż z zdaniem osób które mnie otaczają ;-)
 
hej :) a ja dopiero wstalam z T zrobilismy sobie maraton do 3 on gral w ps a ja szalalam na kurniku :-)
dzis przyjada do nas moi rodzice i juz ni emoge sie doczekac krokiecikow i jedzonka mamci :-) no i przywioza wozek :):):):):)
Fazerka nie przejmuj sie olej to gadanie niech sobie kobieta pogada moze jej to ulge przynosi:-p
 
Witam :-)

Super, ze u Was wszystko w porzadku :-)

Gabrys-
ciesze sie, ze Ci sie pani doktor spodobala :-)


A ja w porownaniu do Was lubie posluchac roznych rad. Wiadomo- i tak zrobie jak uwazam, ale nie gniewam sie jak mi radza. Jednych rad poslucham, innych nie, ale zawsze mozna skorzystac z czegos :-) A mysle, ze kazdy chce dobrze :-)
 
Ilość pieluch na poczatek faktycznie jest straszna. U nas co kilka godz była kupka i nie dało się inaczej jak tylko zminiać- na noc tez mieliśmy premium care i sa fantastyczne bo jako jedyne chłoną tą wodnistą noworodkową kupkę,. W dzień tetra i było git;-)
Kurcze, objadłam się ciastem i leże do góry brzuszkiem;-) Leń jak nic.
Moja teściowa czasem coś tam bąknie ale "dobrych rad" na szczęście mi nie udziela- zresztą na co dzień i tak jej nie widuję więc problemu nie ma. Ogólnie jest bardzo w porządku, kazdemu takiej życzę:tak:
Asiuk- ja UHT też nie tknę. Zresztą tam chyba w sumie i tak nie ma jako takiego mleka. Ja dla odmiany nie jem tez Danona w ogóle- oprócz activii. Każdy ma swoje schizy;-)
Idź babo leż jak masz możliwość
 
reklama
Witam,
Stwierdzam, że mam dosyć ciąży- chcę już rodzić, ale z drugiej strony wolę aby mała urodziła się pierwszego stycznia. Będzie młodsza i nie pogonią jej jako 5 latka do szkoły.:confused: Na razie więc leżę i marudzę bo mała uciska minie już wszędzie i ciągle mam wrażenie że pęcherz płodowy już puszcza. :no:Ale chyba 31.12.2011 zacznę ganiać po schodach aby zacząć rodzić. J:happy2:a będę miała więcej pieniążków bo dwa tygodnie dłuższy urlop macierzyński. Swoją drogą jak to jest z urlopem macierzyńskim bo słyszałam że mogą wliczyć w jego trwanie zwolnienie - dwa tygodnie przed porodem? :confused:
 
Do góry