reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Weźcie z tymi poradami.. moja mama jest jaka jest, ale takich farmazonów to nie prawi za to jej koleżanka jak przychodzi do nas to zawsze coś wymyśli, moja mama nawet się wkurza! Na początku mojej ciąży mówiła tak : "nie jedz marchewki gotowanej, bo to tykająca bomba" - nie wiem o co chodzi?! ,
"nie jedz rosołu, bo szkodzi dziecku" , "nie dotykaj brzucha, bo urodzisz" ..
było tego tak wiele, że wyleciało mi z głowy.. my z mamą tylko się śmiałyśmy potem! Paranoja!

przygotowałam karton i reklamówkę z rzeczami synka które siostra mi przysłała (takimi od rozm. 74 wzwyż do wyniesienia na strych bo tu w pokoju mi tylko zajmują miejsce) więc jak P. wróci czeka go zajęcie ;)
 
reklama
jak ja mam spać jak mi się ciągle chce coś żreć, to juz nie jest jedzenie a żarcie.
Ze słodyczami nie dałam rady, zrobiłam sobie własne cukierki i własnie spałaszowałam cały talerzyk- mój tatek mnie kiedyś nauczył, skórki z pomarańczy (ja dodałam tez z cytryny:-p), pokrojone na patelnię, zasypuje sie cukrem dużą ilościa i robi się karmelki cytrusowe-mniammmmmm ten karmel tak się ciągnie jak krówki jak doda się trochę masełka na koniec

adak4 zwolnienia nie można wliczyć w urlop macierzyński, ale można wziąść urlop macierzyński już 2 tyg przed porodem
------------------
po tych cukierkach zjadłam kabanosa, chyba pasuje??:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobitki

Jestem juz w domku dziecko obrucone głowka w doł wszystko jest w jak najleprzym pozadku.

Na poczatku zrobili mi około godziny KTG potem przyszła pani doktor ktora nazywa sie JEZUS pomasowała brzuszek zgasiła swiatło i powiedziała ze mam sie odprezyc i pomyslec o czyms miłym i zaczeła przesuwac dzidzie w kierunku wskazowek zegara nie było to miłe ale tez nie bolało jakos specjalnie mocno jak był bol to Pani JEZUS powiedziała ze przestanie na chwilke zeby przestało bolec i po chwili mowi ze jest juz obrucony....Zrobiła jeszcze usg zeby sie upewnic.

14 stycznia mam kolejna wizyte jak do tego czasu nie urodze.Powiedziała jeszcze ze mam małe rozwarcie....
 
ooo Tysia to Ty nam lepiej nie opowiadaj jak Wy to mleczko robicie:-D. Znajoma raz była na "wycieczce" w fabryce dżemów i od tej pory nie tknie do ust:szok:, inna w fabryce soków i to samo- lepiej nie wiedzieć bo można zwariować.
Ja na studiach miałam przedmiot, który nazywał się "analiza żywności" i po każdych laborkach przestawałam jeść jakiś produkt. Po całym semestrze nie było już co jeść :-D i odpuściłam

Fiona bardzo się się cieszę :-)
 
Fiona o kurcze, to ona jakieś czary nad Tobą wyprawiała :szok:, nie wiedziałam, że tak można dziecko odwrócić :tak:

a ja muszę iśc po receptę na antybiotyk, a deszcz leje :wściekła/y:, a i mam do Was pytanie, czy coś osłonow na grzybka mogę brać przy tym antybiotyku? Niestety lekarza nie zapytam bo tylko zostawi mi receptę na recepcji.
 
Fiona- z tym obracaniem to faktycznie czary, cieszę się że się udało, bo czytałam że nawet podczas cesarki jak maleństwo jest główką w dół to mniej nacinają. :-)
Zmykam do łóżka bo miałam dwa niebolesne skurcze a ja nie chcę rodzić przed styczniem więc się nie ruszam. :sorry2:
 
reklama
Do góry