reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

asiuk-ja ostatnio tez mialam kryzys, moze nie plakalam, ale bylam smutna przez cale dnie nie wiadomo po co. Taka depresja przedporodowa:-)Ale juz spoko, wiec Tobie tez zaraz minie. Chyba to czekanie na dziecko nas tak nastraja, no a u Ciebie w dodatku starszak. Bedzie dobrze:tak:

Malutkans- jak tam Twoj brzuch dzisiaj, bo moj juz nie jest twardy. Wypoczelam i jest ok, a wczoraj chyba za bardzo sie przemeczylam sprzataniem.No i witaj wsrod puchnacych ciezarnych!

wogole to witam!
I milego dnia!
 
reklama
Asiuk- dasz radę, weź się w garść i głowa do góry:tak: Już niedługo będziesz miała to wszstko za sobą i opdetchniesz leżąc z maluszkiem na ręku w fotelu- na tym się skup
Asteria- ja powyżej 39 już się nie bawie i robię młodej kąpiel. Ciepła woda i dolewam po kubku zimnej i tak z pół godziny. U Lidki niestety nie wiem z jakiego powodu nurofen itp działają tylko przeciwbólowo, nie zbijają jej gorączki i dodatkowo nie umiem ich jej podac, pluje po ścianach, płącze i wymiotuje...:no: A te kąpiele to jedyna możliwość bo okłady sobie zruca i się denerwuje- mam charakterne dziecko:-(. Ładnie temperatura spada i zwykle po tej kąpieli już ładnie zasypia bo jest padnieta. Może spróbuj?
 
Asiuk- dasz radę, weź się w garść i głowa do góry:tak: Już niedługo będziesz miała to wszstko za sobą i opdetchniesz leżąc z maluszkiem na ręku w fotelu- na tym się skup
Asteria- ja powyżej 39 już się nie bawie i robię młodej kąpiel. Ciepła woda i dolewam po kubku zimnej i tak z pół godziny. U Lidki niestety nie wiem z jakiego powodu nurofen itp działają tylko przeciwbólowo, nie zbijają jej gorączki i dodatkowo nie umiem ich jej podac, pluje po ścianach, płącze i wymiotuje...:no: A te kąpiele to jedyna możliwość bo okłady sobie zruca i się denerwuje- mam charakterne dziecko:-(. Ładnie temperatura spada i zwykle po tej kąpieli już ładnie zasypia bo jest padnieta. Może spróbuj?

u nas w tej materii królują czopki przeciwbólowo i przeciwgorączkowo:
słabsze paracetamolum
silniejsze ibuprofen :)
 
Witajcie, dopiero wstałam - w nocy przebudziłam się tylko raz, bo skurcze przepowiadające występowały i musiałam zmienić pozycje leżenia + wizyta w toalecie, dziś jak tylko się obudziłam dwa razy wystąpiły skurcze i mineły..

Asiuk dasz radę, wiadomo że zabieg Jakubka i poród zbiegają się w czasie ale dasz radę - kto jak nie TY? Trzymam kciuki za Jakubka no i za Ciebie :)
Asteria - jej, biedny Wojtuś oby to szybko przeszło i żeby Ninka nie zachorowała! Dużo, dużo zdrówka dla Wojtusia ;)
 
Wypilam kawę, wpakowalam się spowrotem do łóżka, i nie ma siły żebym wstala.. A muszę iść do sklepu, no.. Rany, ale się zrobiłam leniwa ostatnio.
 
Asiuk - dasz rade wszystko pujdzie dobrze:) najwazniejsze to dobre podejscie dotego:)

dziekuje za dobre rady, jak narazie wojtkowi utrzymuje sie 38,3 wiec nie jest zle...niech organizm narazie sam sie broni...

My na 15.45 idziemy na badanie bioderek do ortopedy i zapytam sie odrazuo stopy. bo nie wiem jak wygladaja zdrowe stopy noworodka a mam wrazenie ze mala ma lekka szpotawosc.

Czy wszystkie dziewczyny poszly na porodowke???? bo tak dzis cicho:)
 
Ostatnia edycja:
anielka brzuch w nocy tez twradnial ale rano juz bylo ok i teraz twardnieje tylko jak za duzo laze.

mam pytanie jak wygladaja wasze pepki?? bo moj tak wylazl ze wyglada jak antenka :-) ooo albo jak 3 sutek tyle ze na brzuchu :-D
 
Malutkans, mój niby nie jest wystający ale ta skóra dookoła odstaje.. a jak mały ciągnie to jeszcze bardziej wystaje xD To trochę śmiesznie wygląda no i przede wszystkim środek pępka zmienił barwę na ciemno brązową.
 
reklama
Do góry