reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

czesc dziewczynki, ja musze co chwile biegac do wc masakra jakas, a teraz po przytulanku zobaczylam śluz z krwia mam nadzieje ze nic nie zrobilam malutkiej co?:szok::szok: dzisiaj od rana boli mnie caly czas brzuch jak na miesiaczke, plecow wcale nie czuje tak mnie bola, boje sie ze nie bede czula skurczy, mala malo sie rusza czuje ja na dole brzucha chyba sie uklada;-) jutro jade na KTG zobaczymy co wyjdzie moze jakies delikatne skurcze???
 
reklama
No nie chce zeby było, ze jestem jakas wybredna czy coś.
Ale nikt z mojej sali tego "jedzonka" nie jadl :D

Smieje sie tutaj, ze wejde pod prysznic namydle sie i braknie wody zeby sie splukać bo wszystko takie wyliczone :D

Ja nie biegam co chwile do toalety :D :) średnio 2-4 razy dziennie. Takze nie zazdroszcze Wam.
 
he he usmiałam się z mojego A. Zapytałam jak będzie sobie radził z jedzeniem jak ja będę w szpitalu, na co on zupełnie naturalnie odparł "przyjdę do szpitala zjeść Twoje" :-) wieczne dzieci ci faceci.

Tysia to chyba czop Ci odszedł, albo jego część. Gdzieś wyczytałam (chyba na stronie bb) że jak jest podbarwiony krwią to poród najczęściej w ciągu 24h następuje :szok:
 
troche sie przerazilam bo nic nie zauwazylam oprocz tego ze co chwile biegam do wc tam dalej sluz z krwia, nie wiem co robic :-( czekac?? mam nadzieje ze nie dzieje sie nic zlego, ze nic zlego nie zrobilam niuni:-(
aga: tylko ja nie czuje zadnych skurczy
 
Ostatnia edycja:
Tysia ból ja na @ to na pewno skurcze. Licz odległość między nimi. Jak będą co kilka minut to jedź na IP.
Mami ja też byłam zła na początku jak ktoś mi brał na ręce i całował synka. Dla mnie to normalne. A mamie możesz powiedzieć ,że nie chcesz żeby rozmawiała z teściową.
 
Hej :)

Strzyga w porządku. ;) To znaczy zdrowa i Młody też zdrowy. Wody czyste, więc jestem spokojniejsza.
Ale na poród się nie zapowiada - szyjka miękka ale długa (2 cm). Rozwarcie na 2 cm. Skurcze na popołudniowym KTG dochodziły do 40-50 %, na wieczornym był jeden na 40%, a drugi na 70%. A tak to cisza... P. był praktycznie całe popołudnie ze mną (wyszedł tylko, jak mnie przyjmowali, bo było przed godzinami odwiedzin, a jeszcze tysiąc pytań do ciężarnej) i dopiero niedawno poszedł do domu.

Dawki oksytocyny u nas podaje się trzy, ale wcześniej witamina D3 w zastrzykach i jakieś tabletki. Na razie nic nie dostałam, może dowiem się czegoś jutro na obchodzie i podejmą jakieś decyzje. Pozostaje mi czekać ;)

I taki miły akcent - spotkałam dziewczynę, z którą leżałam ostatnio na patologii ciąży - urodziła wczoraj (8 dni po terminie) zdrową, śliczną córeczkę :) A tak ostatnio o niej myślałam i dowiedziałam się, że ona o mnie też ;)
 
reklama
Witam,
Długo się nie odzywałam, ale jak mała przyszła na świat to pojawiło się mnóstwo spraw do załatwienia. Teraz jestem permanentnie nie wyspana, ściągam mleko co 3-4 godziny, mała karmię na żądanie lub co dwie-trzy godziny. Trzymam kciuki za wszystkie które są w dwupakach. Na pewno wszystko będzie dobrze - tak więc trzymajcie się i jak możecie to śpijcie dużo. :-)
Mała o ssaniu piersi nie chcę słyszeć, je tylko z butelki i najlepiej na śpiąco. Kolki miewa tylko nocą tak więc nie bardzo daje spać. :-(
Ja byłam początkowo przeciwna wywoływaniu porodu ale się zgodziłam, dobrze zrobiłam bo dopiero jak rozszerzyli mi szyjkę swoimi sposobami to okazało się że mam złą budowę miednicy i mała naturalnie nie przyjdzie na świat. Tak więc czasami warto słuchać lekarzy. :angry:
 
Do góry