reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Witam kochane melduję się jako styczniowa mamusia :-), strasznie dużo naprodukowałyście już w ciągu tygodnia .....:szok:
Ja właśnie dziś po wizycie u lekarza, kropeczka się rozwija na razie malutka. Termin około 5 stycznia.
Marcowy braciszek 2011 czeka na rodzeństwo :-D
 
reklama
A chociaż się nie wgryzłam jeszcze co tu od tygodnia się dzieje, to przeglądając wasze wpisy uświadomiłam sobie, że wiele z was ma 2 pociechy i spodziewa się kolejnego, albo ma 1 i czeka na drugiego dzidziusia.
A ja już się zastanawiałam czy my z mężem jakieś dinozaury jesteśmy, bo jak znajomym mówimy, że trójka nam się marzy to patrzą na nas jak na wariatów....
A tu proszę tyle mamuś podwójnych i potrójnych, aż miło - dzięki za to, że jesteście :tak:
 
Mamii witaj. Ja jak mówię, że chciałabym trójkę, to też na mnie dziwnie patrzą. Mało tego, jak mówiłam, że chcemy drugie, to pukali się w głowy. U nas tylko parę znajomych ma więcej niż jedno dziecko. Takie czasy czy co? Teraz powiedzą, że to wpadka;) Nikt nie uwierzy w świadome działanie;)

Co prawda mam już jedno dziecko, ale czy ja jestem matką z doświadczeniem? Czasem mi się wydaje, że nic nie wiem;)
 
aguś :-):-):-):-):-) super, że wszystko w porządku.
Ja mam 32 lata, w styczniu rocznikowo będzie 33.

Jak moi chłopcy mieli ospę, to fiolet nie pomagał, za to ten płynny puder działał cudownie. Także każde dziecko potrzebuje czegoś innego.

Jesli chodzi o rzezcy dla dziecka to ja nie mam nic:szok::szok::szok: Łóżeczko rozwalili, wózek sprzedany, ciuszki prozdawane, fotelika brak. Moje koleżanki w tym roku urodziły córeczki, to pewnie dostanę trochę ciuszków.

Też musze kupić sukienkę i powiesić w szafie, co by córcię przywołać. Chociaż coś mi mówi, że teraz będzie córka. W dwóch poprzednich ciążach czułam, że to chłopcy i mimo że chciałam żeby drugie było dziewczynką, to w środku wiedziałam, że to będzie synuś. :)

U nas tez puder plynny dzialal. fioletu nie probowalam.

a coi do rzeczy dla bąbla. Łozeczko mamy, Ł dostal na przechowanie bo " masz gdzie trzymac", wozka brak,fotelik nam splonął, ciuszki meskie... cos tam jest. Przyjaciolka w listopadzie urodzila mi chrzesnice wiec kupuje malej to w czym swoją corcie bym widziala :) a ze z przyjaciolką mamy takie same gusta wiec wrazie cory ciuszki mam :)

pearl, ja Filipa wychowalam na wielorazowych. papmersA zakladalam na daleką podroz tylko. na nocnik wolal jak mial ok20 m-cy. noce byly gorsze.. bo do 5 roku zycia pampek byl w uzyciu.
 
Filipiamama - każde inne, a serducho i tak wszytko podpowie. Ja się przy naszym synusiu nauczyłam jednego, że wszystkie dobre rady były dobre, a najlepsze było to, co sama myślałam :tak:, tylko z początku mi się wydawało, że ja taka niedoświadczona to przecież nic nie wiem, a z czasem nabrałam ..... myślę, że nie tyle doświadczenia co pewności siebie.
 
Mamii, ja na początku się spinałam, czytałam książki, słuchałam rad, starałam się wszystko pod zegarek robić. I tylko sfrustrowana chodziłam. Potem odpuściłam i żyje nam się lepiej;) Robię jak uważam za stosowne, nie spinam się i jakoś wszystko wychodzi;)
 
reklama
Aaaaa moje gardło!!!!
Śliny przełknąć nie mogę, z jedzeniem jeszcze gorzej niż przed bólem.
Psikam, biorę tabletki do ssania i jak na razie nic nie pomaga.
Za to Tymko nawet ładnie spał w nocy, ale za to ja o 6:30 miałam już oczy jak 5 zł :-/ Czas sie ogarnąć i wyjść z psem. Ehh na szczęście już jutro mąż wraca :-D
 
Do góry