reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Witam się po ciężkim dniu w pracy, zaraz zobaczę coście tu stworzyły dzisiaj ciekawego.
Ja dziś w Katowicach słońce zobaczyłam i trochę mi lepiej bo u nas tylko leje i leje..........:-(
Więc posyłam trochę słońca wszystkim

słonecznik.jpg

Buziaki ciężarówki ;-);-)
 

Załączniki

  • słonecznik.jpg
    słonecznik.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Filipiamama i potem już kwasu foliowego niet?

bada.m ja jestem w szoku bo jeszcze nie miałam takich akcji z zwrotami głowy a z Olka czasem chodziłam jak pijana :/

alecta u nas tez wpadka przy tabletkach z Olą ;)

RenataT to dziwne w sumie, jakby jakiś ucisk na nerwy albo coś

agus123 szalona ;) ja narazie nic nie robię, nie kupuje itp poczekam tak do 7miesiąca ;)

A ja sobie zamówiłam na obiad chińczyka, Aaaaale się objadlam sajgonkami ;)

Mami u nas pogoda poplątana teraz leje, a przed chwilą piękne słońce, zwariować można!
 
wiecie co jak byłam dziś w tym sklepie to stwierdziłam że na dziewczynkę jest dużo więcej ciuszków niż na chłopców te sukieneczki ach cudeńka ja chce córeczke
 
Doggi, a potem kwas foliowy ten co jest w zestawie witamin. Bo do tej pory brałam tą zwiększoną dawkę na receptę. No i kazał dokończyć opakowanie. Tak jak z luteiną, wybrać to co zostało i koniec.

Kurcze, a u nas chyba nie bardzo jest chińczyk na dowóz. Zaraz poszukam, bo sajgonki i za mną chodzą.

U nas pogoda straszna. Udało mi się dziś z lekarzem, potem szybkie zakupy, kupiłam sobie kostium kąpielowy;) , a teraz ani się ruszyć z domu. A dziecko się nudzi i marudzi. Oszaleć można;)
 
Filipiamama ola tez maruda po przedszkolu :/ układała puzzle i nagle zaczęła mieć jakiś problem ze sobą i zaczęła jęczeć nie wiedzieć dlaczego :/ po czym jej przeszło o zaczęła się tulic do psa i wyznawać mu miłość ;) a teraz postanowiłam ze sobie obejrzymy króla lwa (uwielbiam tą bajkę)
Ja sobie nic nie kupuje mam depresję powtórka z ciąży z,Ola wtedy na samym początku ciąży przytyłam aż 5kg!! Taka spuchnieta byłam potem tylko doszło 8kg więcej i wsjo no i teraz to samo tylko ze 3kg mi przyszły i czuje się napompowana okropnie i nogi takie ciężkie :( juz nie mowie o cyckach które z 65g wzrosły chyba dwukrotnie :/ musze juz w stanie sportowym spać bo bez czuje się jakby się miały urwać ;( niecierpie tego jął się ciało zmienia w ciąży :/
 
Ja mam to samo, do tego jeszcze obwisła jestem po tamtej ciąży. A biust, szkoda słów. Karmiłam jedną piersią więc jest nierówny. Też przytyłam 3 kilo. Ale już się zaparłam, bo chcę jakiś wakacji w tym roku i jak trafiłam na takie rozmiary, to skorzystałam.
Nie ma co, po tej ciąży od razu zabieram się za siebie,a nie jak teraz, odkładałam, odkładałam i mam za swoje.
 
Filipiamama ja czekam z ćwiczeniami do decyzji lekarza ale mam zamiar być sexy mama i nie przytyć ale chwilowo nie udaje mi się to czuje się tak napuchnieta ze szkodą gadać ;(
Ale najgorsze jestem ze mam okropnie duży apetyt ;( musze zacząć coś ćwiczyć bo będzie zło ;(
 
reklama
alecta, , McPearl - DUUUUŻO ZDRÓWKA

agus123 dobrze, że już dobrze, a wrzuć fotkę co tam masz ładnego :-),
ja na razie nic nie kupuję dopóki nie będę wiedziała czy chłopczyk czy dziewczynka, ba całe stosy po synku to albo wszystko się przyda, albo częściowo tylko wykorzystamy i tylko dokupię różowe i fioletowe dodatki (no chyba, że jakieś uniwersalne kremowe, albo żółte :-p jak bym coś ładnego zobaczyła......to na poprawę humorku czasem.....)

jezyk ja zażywam fembion1 - taki lekarz polecił, dużo znajomych brało, ja z młodym jak w ciąży byłam też to zażywałam, tylko wtedy to się nazywało feminatal. Są dwa rodzaje do 12 tygodnia ciąży (ma dużo więcej kwasu foliowego) i od 13 tyg. Maciek smokiem nie był jak się urodził bo miał 2800 ;-)
I nic się nie martw, będzie dobrze, a połowa sukcesu do dobre samopoczucie!

Doggi ja też szybko zaszłam, teraz i poprzednio za pierwszym razem, ale wiem ile trudu często z tym się wiąże, mam dwie przyjaciółki, które starają się 4 i 5 lat - dramat. Jedna dowiedziała się po 3 latach starań, że ma niedrożne jajowody więc nic by z tego nie było, miała operacje, która nic nie dała, teraz jest już po 3 in vitro i dalej nic..... dramat. Zastanawiam się jak ja mam się w ich obecności cieszyć , czasem to mam wyrzuty sumienia

Filipiamama super, że serduszko bije, zazdroszczę, u mnie jeszcze wczoraj tylko mała fasoleczka, chciałam poczekać z wizytą jeszcze tydzień albo dwa, ale plamiłam i wolałam się skonsultować, teraz luteina dołem :baffled: i następny termin za 3 tyg. to już serducho powinno pikać na całego :tak:, żeby tylko dobrze było.

maksika &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


gund podobno nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi, będzie dobrze na pewno!!!


RenataT musi ktoś pomasować dobrze ;-)


a się naczytałam i napisałam :-D
 
Do góry