reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

McPearl szczerze to się nie znam, ale może wyczerpały limit wzrostu? Nie mam pojęcia jak to jest i za nic nie pamiętam jak było za czasów Oli
 
reklama
doggi mam do Ciebie 185 km, gotuj rybkę :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: wsiadam na rower i jestem :)

mcpearl nie wiem czy to coś oznacza. Każdy organizm jest inny i nie można myśleć od razu o najgorszym. Są dziewczyny, które nie mają żadnych objawów ciążowych i spokojnie przechodzą całą ciąże. A może tak Ci się tylko wydaje z tymi piersiami??
 
mamii trzymam z całej siły ale ty musisz za mnie bo tragedia w tym moim domku, poza tym niektóre się wziąć za szycie :/

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


agus123


:-) mop.jpg

no ale dziewczyny ważne, że własny kąt mamy nie??? roboty dużo, studnia bez dna, ale przynajmniej nasze

Dziewczyny i nie schzujcie tak bo wam nakopie do d.....
to dopiero początek nie wiemy co nas czeka nie możecie każdej zmiany interpretować na swoją niekorzyść. Połowa sukcesu to wasze nastawienie!!!!
Będzie dobrze. Do garów i do sprzątania zająć się czymś!!!!
 

Załączniki

  • mop.jpg
    mop.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
McPearl ja właśnie przeczytałam na jakimś forum (kobitka około 6tc) ze tez piersi przestały boleć i nie są już nabrzmiale i inne kobitki pisały ze tez tak mają ze im się wydaje ze piersi przyzwyczaili się do nowego stanu rzeczy. Ale i tak może idź do lekarza albo zadzwoń kto jak kto ale lekarz co najbardziej pomoże
 
McPearl masz zakaz czytania w necie!
U wujka google każdy najmniejszy ból czy ukłucie to już przypadek śmiertelny, a w ciąży wszystko grozi poronieniem.
Weź też pod uwagę to, że Ty ze swoimi piersiami przebywasz na codzień i p czasie ciężko jest stwierdzić czy są twarde czy nie.
Po jakimś czasie zaczynają być po prostu normalne.

Ja już po sprzątaniu.
Oczywiście moje dzieci zadbały o to żeby w moim pokoju nie było śladu po mojej pracy :)
Czekam teraz na męża, bo taką mam ochotę na tego chińczyka :p

Wczoraj musiałam wziąć nospe wieczorem, bo coś mnie kuło jakby w jajnikach.
Nie pamiętam czy w poprzednich ciążach też tak miałam, ale wolałam położyć się i odpoczywać tym bardziej, że moje dzieciaki wcześnie poszły spać :)
 
McPearl nie martw się kochana na zapas, to nie pomoże. Może faktycznie zadzwoń do lekarza, może Cię uspokoi, powie co i jak
 
reklama
Ustanie bólu piersi

McPearl poczytaj, znalazłam o piersiach

Alecta na początku ciąży takie klucia występują przy Oli zniknęły mi około 10tyg jakoś.

Idę dziś do dentysty żebym nie była szczerbata matka ;(
 
Do góry