reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

To u mnie dla odmiany Nikola wiecznie jęczy i woła mamoooo, tatoooo.
Tymko jest grzeczny, jakby go w domu nie było :p
 
reklama
Femme, a kto powiedział, że świadoma decyzja? :D też bym się nie zdecydowała ;)

U mnie z Młody się drze: "mamusia iiiiiidź! Mamusia taaaaaam! Mamusia książkę! Mamusia bawić się!" Dobrze, że on dopiero zaczyna mówić ;)
 
U nas ola "tylko" robi mnóstwo hałasu wokół siebie, ona nawet cicho nie umie mówić. Na szczęście umie się sama sobą zająć i sama się bawi. Często pomaga mi w kuchni gotować lub piec, i sprząta ;) skoro twierdzi ze jest dorosła to obowiązki dorosłego tez ma :p ale lubi przy tym pojęczec "maaaammmooo to mi zajmie caaaaaly dzień! Nie! Całe życie!"


Nieobecna jak Ola coś chce lub chciała ode mnie to zawsze odpowiadałam moim "ulubionym" tekstem z dzieciństwa "weź sama, jesteś duża i bozia dała co rączki" :) ale ja jestem matka bardzo wygodna i wyrodna :p
 
Doggi, u mnie bedzie to samo... Ja tez jestem wygodna.
Młoda po szczepieniu taka osowiała. Praktycznie cały czas spi. A jak nie śpi, to i tak wyglada jakby spała. Ale była dzielna :-)
 
Hej :) strasznie dawno mnie u Was nie było, ale ciagle biegam a jak nie biegam to padam :/ dziewczyny rozrabiaja na zmianę :) Lay rozumiem Twoja koleżankę :( przykro mi bardzo. Jakoś tak weszłam i same smutne wieści :( ja w sobotę miałam pogrzeb mojej przyjaciółki znałam ja 30 lat, była zawsze:(
Agulqa kondolencje
 
Ja też wygodna jestem, ale co z tego Nikson i tak wiecznie jęczy :-/
Czasem to mnie normalnie szlag na nią trafia, bo ma prawie 6 lat i powinna być bardziej samodzielna.
Tzn ona potrafi dużo rzeczy sama zrobić tylko to leń jest.
Jeszcze ja jej tak nie ulegam, ale Ł już tak.

My mamy w środę szczepienie i już mam stresa, że młoda płakać będzie.

Zrobiłam dzisiaj zamówienie w aptece i ponad stowka poszła nie wiem na co.
Te ceny leków są zabójcze, ale w Gemini i tak taniej wychodzi.
Np Nikoli syrop na migdalki u jaś w aptece kosztuje 36 zł, a w Gemini 22 zł, za wit k+d u nas Ł płacił prawie 30 zł, a w Gemini niecałe 16 zł więc różnica kolosalna
 
Moja Olga świeżutko po kąpieli zrelaksowała się po same pachy. ;) Jako, że zlew był zajęty przez tonę talerzy, zaliczyła spa w umywalce. ;)
Cenzurować nie będę bo i tak nic nie widać ;)

11051015_935927839773319_268214288_n.jpg
 

Załączniki

  • 11051015_935927839773319_268214288_n.jpg
    11051015_935927839773319_268214288_n.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 63
Goferek obrazem boski

Aza ja tez bylam juz wiele razy ale zanim zaxzal sie wielki bum chorobowy
Teraz u rodzicow jestem to nie mysle o sklepach :p

Lay 3 maja suuuuuper data :-D
Swietni ludzie sie wtedy rodza ;-)

My planujemy dac ksiedzu 300zl za slub i chrzest razem
Moze i 500bym dala ale jak mie mam to co?
 
Ostatnia edycja:
Lay, co kraj to obyczaj. Młodej lekarka na patronażowej twierdziła z kolei, że przybrała za mało. Jak w siatce centylowej spoko to ok.

Nieobecna, ty się ogarniasz super, tylko te kolki sporo czasu zabierają...ja by zyskać na czasie to wywalam młodą na balkon zamiast spacerować, a w domu sprzątam. Chyba, że idę po zakupy bo niestety chcąc, nie chcąc muszę wyjść jak mi czegoś brakuje do obiadu. Ale jak się ma starszaka to już raczej balkon w grę nie wchodzi.

Uwierzcie lub nie ale ze mnie jeszcze leci :szok:. Byłam ostatnio u mojej gin i mówiła, że jajniki jeszcze śpią, więc to nie okres. Czytałam, że niby to ok ale jakie to wkurzające :wściekła/y:

Młoda też ma wysypkę czasem większą, czasem mniejszą. Ostatnio chyba ją wysypało na skroniach bo miałam podkład na twarzy
 
reklama
Moj mial dzisiaj szczepionke na gruzlice I nawet prawie nie plakal. Jeknal tylko przy ukluciu, ale szybko sie uspokoil. Moj maly dzielny synek :)

Bylam dzisiaj na fitnessie I na silowni I czuje sie jak nowonarodxona. Tego mi bylo trzeba :)
 
Do góry