reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Pleśniawki zawsze leczyliśmy nystatyną, ale pewnie są jakieś sposoby na grzyba też inne, pocieranie palcem pomoże? :szok:

Doggi no to w takim razie chyba też muszę przestać się łudzić. U mnie co prawda bardzo delikatne plamienia, co jakiś czas tylko ćmiący ból, ale też połóg dawno mi się skończył :-:)-( Ech, z dziewczynami 3 miechy, teraz nie całe 2 :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Megami nie mam pojecia, tez bede musiala ogarnac sie z przedszkolem dla starszaka.

Doggi o kurde współczuję :/ ja pewnie tez szybko dostane tak jak ostatnio mimo karmienia...

U mnie za to Tymon zasmarkany, zamiast na szczepienie poszlismy na wizyte wczoraj. Pulpet juz 4950 wazy. Ogolnie czasu mi brakuje bo przez ten katar marudny jest i ciagle domaga się uwagi.
 
My poszlusmy na spacer na pół godzinki mimo tego wiatru. No nie chciał mały gad usnąć w domu. A tylko na klatkę wyszlismy i śpi :D

Megami- u nas może być jedna godzina czy dwie. Ile Ci tam pasuje.

Doggi- o mamuniu! Szybko!

Mcpearl- my plesniawki smarowalismy wit.C z ampułki. Ale to tylko na receptę.
 
Kuzwa odpisalam i lipa :-\

Nie mam planu dnia u mamy bo mlody nie soi caly dzien za to jak pada ok 18 to budzi sie o 21:p

Teraz o 14 spal 7minut :-D

Pogoda do d... snieg z deszczem pada, wieje ze leb chce urwac. Jakas masakra
 
My już po operacji, trwała 2 godziny. Ucieli kawałek kości, obyło się bez przeszczepu nerwów ale przeszczepili ścięgna i paliczek... Biedaczysko nie chce spać i płacze z głodu. :( Ale jeśli wytrzyma bez leków przeciwbólowych w kroplowce to jest szansa, że jeszcze dzisiaj koło 20 wypisza nas do domu...
 
Nieobecna trzymam kciuki za powrót do domu dzisiaj.Megami u nas trzeba podać maksymalna ilość gidzin jaka dziecko zostanie,ja ma 9 i za tyle place.oczywiścue moge odebrać wcześniej.ciekawe kiedy ja okres dostane,przy Ninie po 6 miesiacach dostałam.
 
reklama
Ja wystawilam małą na balkon bo za duży len w tyłku żeby iść na spacer :p pozbylam się już grubych kurtek dla usprawiedliwienia :-D

Ale za to ogarnęłam chatę pranie i właśnie robię obiad :-D więc nie jest źle bo wczoraj to był szczyt lenistwa ;-)


Doggi współczuję @ :-(


Ja Alicję mierzylam i ważyłam domowym sposobem i wychodzi mi 54cm i 4kg w ciuszkach a urodziła się 2300 i 50cm więc myślę że bardzo ładne :-) :-) taka już jest duża szok zupełnie inaczej się ją chwyta


Nieobecna super ze juz po i że wszystko ok! &&& za dzisiejsze wyjście
 
Do góry