reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Indi dokładnie, włączy bajki, albo sam się pobawi. Ale pewnie jeszcze tysiąc razy mu się pora wstawania zmieni (przynajmniej u nas tak było od 5 do 9) :-D

Karpanna no ta ładna bieganina :-) A nie mogłaś do tej samej szkoły dać?
 
reklama
Indi,dzieciom zmieniają siegodziny.Nina czasami wstanie po 6 a czasami o 8...reguła jest taka że do przedszkola musze ja budzić przed 8 a w weekend sama wstaje po 6...Jagoda wstaje po 6 zazwyczaj ale czasami jeszcze po karmieniu sobie przyśnie.u nas dzisiaj deszczowo ale ciepło.
 
Tosia za niemowlaka spała i do 9-10 rano, a teraz MAX 8, chociaż bez problemu wstaje o 6.30 :-D
Ale ja też lubię rano wcześnie wstać, więc zupełnie mi to nie przeszkadza :-D
 
Megami - chciałam i tak miało być ale w naszej szkole tzn tam gdzie chodzi Julka nie utworzyli oddziału zerowego. Ale to tylko rok i będą potem już w jednej szkole. Do tej zerówki chodziła też Julka i są tam super babki, dzieci sa dobrze przygotowane do 1 klasy. Tak piszę a jeszcze nie ma wyników rekrutacji i nie wiem czy się Maja dostanie tam gdzie chcemy. W piątek są wyniki.
 
u nas też pobudka o 6, po 7 wyjeżdżamy do szkoły z Gutkiem. Młodą muszę budzić... obudzi się około 5 na jedzenie i o 7 ją budzę- szybkie karmienie, ubieranko i do szkoły, w weekend śpi do 8 :-) Gustaw wstaje cały czas około 6, nic mu się nie zmieniło jedynie tak jak dziewczyny piszą- sam się sobą zajmie więc nie ma problemu :tak:

Pogoda paskudna ale ja mam cudowny humor bo panowie od ocieplenia domu w końcu kończą- boże jaka to radość, że nie będę musiała na nich patrzeć. Takich nierobów dawno nie widziałam... dziwię się tylko, że ludzie w dzisiejszych czasach nie szanują pracy :(

No i się pochwalimy, wczoraj wieczorem poszło 60ml z butli :) mleko, smoczek i butelka muszą być bardzo ciepłe- zauważyłam, że wtedy zdecydowanie chętniej daje się namówić na butlę :tak:
 
Karpanna takie buty... No to powodzenia! Moje na szczęście już przyjęte do przedszkola więc jeden stres z głowy ;-) Skończy się błogie lenistwo do 9 w łóżku ech... :-D
 
Młody leży na brzuszku już całkiem długo bez nerwów, podnosi łebek wysoko, a jak traci siły, to po prostu buzię kładzie, a dźwiga dupsko :-D
Poduszkami go nie okładam, jak mi siedzi na kolanach przodem do świata, to się dźwiga i siada sam, lekko go podtrzymuję, żeby się nie kiwał na boki, ale położyć się nie da, bo aż się cały napina, żeby siedzieć :-p
 
reklama
Do góry