reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Indi, nie mam kreski i nie miałam.
Mojej na szczescie wróciło jedzenie po 150ml. Tez średnio co 4h. Nocki przespane. Uff!
Tak sie cieszyłam, że Weronika zrobiła obrót na boczek i co??? Cisza! Także moje dziecie daleko w tyle od Waszych.
Miłego dnia :-) u mnie pochmurno i zimno.
 
reklama
Laydeek nie martw się zrobiła obrót, to znaczy że umie a nie zawsze jak cis się potrafi to ma się ochotę to robić ;) stachu np umie się obracać na brzuch bo zrobił to kilka razy w akcie desperacji jak zabawki nie mógł złapać ale ogólnie nie lubi być na brzuchu więc się nie chce obracać ;) zdecydowanie woli nogi podciągac pod sufit i je łapać rączkami
 
Dokładnie. Jak dziecku coś się spodoba to robi to w kółko i 'zapomina' o innych czynnościach. Mój też się w desperacji za zabawkami odwraca. A teraz najciekawsze są nóżki i purkanie wargami :-D

Krechę też jeszcze mam.
 
Megami! Haha! Jakbym czytała o swojej :-) Pierdzi wargami ostro! Bàble ze śliny też lecą!
Nie mogę uwierzyć w to, że nasze dzieci maja juz po 4 miesiące. Ale czas leci.
 
Bada moj bedzoe musial sie ogarnac bo jak skonczy 3lata to ja moge miec nocki;)
Jakby jadl raz w nocy nawet o 4 to pol biedy gorzej jak o 4 jest 15pobodka


Doggi oddam chetnie moje bezsenne noce


Nasz juz odndawna na brzuch sie obraca, w druga strone ni huhu

Dzis zaczal sie do tylu poruszac, jeszcze powoli ale zawsze;)
No i lapki na podloge polozyl wiec babka wyjechala ze mam isc mu umyc bo do buzi wezmie
Wiec nie wytrzymalam i powoedzialam ze wnogole na calh dzien pod prysznic z nim pojde zeby czysty byl ;)
 
agulqa, buahahahahaha, przyślij babkę do mnie, to zobaczy, co to znaczy niemowlak przy remoncie :-D Musiałabym go chyba w Domestosie myć, żeby był czysty :-D


Ja o moich nocach nic nie mówię, dziś już powrót do normalności, czyli pierdylion pobudek :confused2:
 
Kreski już niemam ale jeszczeniedawno była.u nas dzisiaj wyjątkowo jedna pobudka była wnocy tak po 3.zaliczyłyśmy już dzisiaj fitness i spacer,teraz werandujemy chociaż troche pada.
 
Ale mnie wszystko wku.rwia. Mąż, teściowa. Wszyscy!
Moj maz przez chorobę stał się taką wredną mendą, że mam ochotę go wywalić za drzwi. Do takiego stopnia mnie wkurza, że nie mogę na niego patrzeć :((((
 
Lay - współczuję humorków męża

Ja jeszcze mam kreskę jest już blada a dostałam ją w 2 tygodnie przed porodem, nie wiem po co:-)
 
reklama
Hej

Bada ja chyba też kupię tę puzlo- piankę bo piec mamy wyłączony to zimno jak podłogówka nie działa, a to jednak zawsze praktyczne no i spokojnie po podłodze może się turlać :)

Alecta- ale śliczna przytulanka :) i córeczka również :tak:

Indi- ja mam cały czas tą krechę, jest jaśniejsza ale wciąż jest :) mi w sumie nie przeszkadza :) jak patrzę na mojego flaka na brzuchu i widzę tą kreskę to sobie tak jakoś tłumaczę, że flak ma prawo być :-D jak krecha ciążowa jeszcze widoczna:-D

Megami- u nas też wargi najlepszą zabawą :tak: i przy tym litry śliny :-D


U nas też stały rytm dnia i całe szczęście bo mogę coś w domku porobić :) Dziś docinam listwy przypodłogowe, a od cholery z tym roboty bo się uparłam na takie z mdf i nie ma do nich łączników i trzeba docinać pod kątem w takim korytku :( łapska bolą jak cholera, ale żeby było pięknie trzeba się poświęcić :confused2: wracam do pracy ;-) Miłego dnia :)
 
Do góry