reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Licja, I jak te pantsy? Nie przeciwna nic? Da sie je regulowac? Tez chcialam je kupic, ale nigdzie nie widzialam mniejsze niz 4, a moj dalej w 3 jest :(
 
reklama
Indi w Pl między 13-15 msc wg kalendarza.

Licja Ja się pantsów boję, tzn przeciekającej kupy :p Wolę jeszcze zwykłe.
Zasypianie podobne. Tzn znów daje się ukołysać samym wożeniem łóżeczka, ale też miał fazę na zasypianie w tańcu (tańczyłam z nim przy muzyce aż padł) :-D
 
używam pantsów pampersa rozmiar 4 i są super nic nam nie przecieka :) nie da sie ich regulować, zakłada się jak majtki a do zdejmowania rozrywa się boki :)
 
Mommy no to super ze zaczęło smakować ;)


SUSEL zdrówka dla was!


INDI wow no to młody zaszalal z zębami :O


LICJA gratuluję :) pochwal się suknią i ogólnie jak wyglądałas ;)


Moja zasypia czasami sama a czasami ze mną zależy od humoru mi to nie przeszkadza bo ona 5min i śpi i i tak ją przenoszę do łóżeczka [emoji14]

A z @ u mnie normalnie bo ja na tabletkach :D


Co do szczepień ja szczepie normalnie na wszystkie obowiązkowe i nie wnikam wszyscy byli szczepieni i zawsze było ok wiec teraz liczę na to samo ;)






Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Indi u nas na roczek się szczepi na MMR tzn, kazali tak przyjść.... ja będę przeciągać. U nas dalej 2 zębole

Licja gratulacje :)

Co do pantsów to są od 4, ja mam te zwykłe te z tej białej serii i stare pantsy z diego. Te teraz co wyszły jak dla mnie beznadzieja... Mały mokry cały jest , dobrze, że kupa się w nich nie trafiła. Raz do spania mu założyłam i po 3 h byl wtedy karmiony a to już były początki gdzie odchodziliśmy od nocnego karmienia i dobrze , ze go obudziłam bo było wszstko zasikane , łącznie z materacykiem kołyski.... Te z diegiem czy białe są spoko - takie coś się nie zdarzyło.
 
hej hej :-)

agulqa ja kocham słownik w telefonie :-D ty nie miałaś telefonu z nerek i byłaś na wizycie z piosenkami, a moja koleżanka napisała mi w smsie, że teściowa jej wisi na cycu całą noc i jej mała jeszcze nie robi kości kosiarki (kosi kosi) :-D:-D:-D
licja mój też zasypia tylko przy piersi i noszony na rękach (nie wystarczy go przytulić, trzeba nosić)
Dziewczyny gratulacje z okazji wejścia w związek małżeński :-)

mommy no trochę stres jest, ale jeszcze dużo czasu do mmr więc nie myślę o tym. Może uda się przesunąć szczepienie do lata, wtedy mniej chorób...

Dominik już skończył 9 miesięcy, nadal bezzębny i nadal nie siedzi a ja tak pragnę, żeby w końcu usiadł!!! On jest przez to swoje opoxnienie ograniczony w eksplorowaniu otoczenia, w rozwoju jest tak, że od stabilnego siedzenia zaczyna się bardziej intensywny rzwój sprawności manualnej, a on abiedny tylko na tym brzuchu i wciąż się rączkami musi podpierać, wiadomo.
Ale od 21.09 pełza do przodu, więc w końcu jest mobilny! :-D

Megami u nas już nie ma pływających kup... zawsze takie o konsystencji pasztetu :-Dindi kiedyś tak porównała i mi bardzo to porównanie odpowiada :-D
 
Miłego dnia :happy: u nas nie ma tak dobrze, że Gniewko sam usypia :-p tylko na rękach i bywa,że ze 20 minut go telepiemy i tylko przy jego kołysance.

Najlepsze,życzenia z okazji ślubu -Licja i agulqa :happy:

My nadal 8 zębów i czekamy na trzonowe :rofl2:

My w dzień nadal 3 używamy,a na noc 4 zielonych pampersa, przebieranie to wciąż koszmar
Gniewko coraz mądrzejszy dużo rozumie,nadal mało gada (za to śpiewa cały dzień ) stoi samodzielnie już po kilka minut,ale najszybciej przemieszcza się raczkując jak struś pędzi wiatr

Zdrówka dla chorych :happy:
 
A wasze dzieci już gadają? Stachu wola tata i na mnie lala :)/ dzięki stary jesteś super) Poza tym pełno różnych gaga, data, gej, hej kosi kosi robi i nogami i rękoma :p co do stania to stoi jak się zawiesi na czymś (w sensie zamysli) a tak to nie ma czasu stać bo chce biec czego jeszcze nie ogarnia ale za jedną ręke chodzi w sumie biega bo on wszystko szybko szybko łapu capu a ja wykończona :p
Poza tym wredny gnojek po starym o! Bo mamusia przecież super grzeczna i milutka :)


Co to mmr? Ja tylko podstawy szczepię i nic Poza Tym stwierdziliśmy z T że będziemy zaliczać się do grona rodziców "nie kochamy naszego dzuecka więc nie szczepimy dodatkowo" :D taka sytuacja
 
reklama
Hahaha Doggi to jesteśmy w tym samym gronie!

Ojj dawno mnie nie było, ale ostatnio nie ogarniam życia.
Nikola poszła do pierwszej klasy więc latam jak poje...a w tą i z powrotem.

Lila jest coraz bardziej mobilna.
Z siedzeniem ma problem, ale dlatego, że ona się ciągle rusza (ADHD po starym) i nie ma na to czasu.
Usiądzie na kilka sekund i już gdzieś leci.
Szkodnik mały, musimy PS3 przed nią zakrywać, bo to jej ulubiona miejscówka i wyciąganie płyt :p

Zęby mamy 2, jeszcze ledwo widoczne.
W szoku jestem, bo marudziła jakby jej wszystkie na raz miały wyjść :p
 
Do góry