reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mysza nie doradze już nic wiecej.ale jaki ten katar jest?przeźroczysty czy zielony?bo jak zielony yo zrób wymaz na bakterie.a jeżeli normalny to może alergia rzeczywiście.idx do alergologa lub laryngoliga.u mnie inny problem-cały dzień Jagoda jest w porządku ale przychodzi wieczór tonie chce jeść,narudzi,płacze.a w nocy płacze i budzi sie co 15 minut.dopiero po nurofemie zasypia spokojnie.czy to mogą być zeby?zadnych objawówchoroby nie ma.
 
reklama
Hej hej
Czasu na wszystko za mało doba jest za krótka dla mnie ostatnio ;)

Zdrówka dla wszystkich
Na szczęście Alicja idzie chyba w ślady siostry bo jeszcze ani razu nie była chora ;) nie licząc katarku ;)

U nas 5 posiłków rano mleko później śniadanie, obiad, mleko i na noc znowu mleko ;) w miedzy czasie jakiś biszkopt owoc itp bo to mleko to 120ml tylko ;) jedynie na noc 150ml wciąga :)


BADA jak tam Antoś ? mam nadzieje ze juz ok

NULINI jak po zlocie? ;)



Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
U nas cztery górne ząbki w akcji. Lada moment jedynki dogonią dwójki, które to już się wybiły. Młody coraz dłużej stoi bez trzymanki i tak też wstaje z siadu. Ćwiczy równowagę na przeróżne sposoby .

Mysza już dawno bym wymaz zrobiła. Zdrowka
 
Dziękuję :happy: z Antosiem lepiej zastrzyki już za nami teraz antybiotyk w tabletkach,wziewy i syropy,a w czwartek do kontroli
Gniewko nadal zasmarkany, ale się inhalujemy
Zasuwa coraz lepiej, potrafi już zrobić 13-15 kroków na raz i robi to często,ale jak bardzo się spieszy to czworakuje :tak:
W sobotę mamy impre 60-tka teścia

Pogoda nastraja do spania i nic mi się nie chce :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Bada no brawa dla Gniewcia :)

U nas Lili też zasmarkana, tzn już jej przechodzi, ale się inhalujemy i łykamy syropki.

Pogoda z du.py :/
Wczoraj jeszcze w miare ciepło i przyjemnie było, ale dzisiaj deszczowo od rana.
Na szczęście młodej się humorek poprawił i już z bratem demolke mieszkania przeprowadza.
 
U nas tez 5 posilkow i tak jak u mommy w miedzy czasie jakies chrupki, bula czy jablko. Tymek w nocy w ciaz budzi sie na mleko. Znalazlam mm ktore mu podpasowalo i na kolacje kolo 19 wypija 210, kolo 22 sie budzi daje mu piers i kolo 1 znow 210 mm ale spi juz do rana. Dzisiaj podam mu mm tez po obiedzie to moze w nocy sie nie obudzi. Odstawienie od piersi juz blizej niz dalej :D
Bada super brawa dla Gniewka! :-)

Nas chorubsko na szczescie mija bokiem, no i mamy nowego domownika - 7 tygodniowa mala biala sunie ktora docelowo taka mala nie bedzie bo to mix owczarka podhalanskiego i bernardyna ;-)

Wasze dzieci tez sie tak caly czas mocno slinia? Tymon chodzi ze sliniakiem ktory zmieniam 3-4 razy dziennie bo caly mokry...
 
reklama
Do góry